2Week English Challenge

24 жовтня 2016
eWords

Хочеш вільно володіти англійською, але не вистачає часу на навчання? Давно плануєш записатися на курси, та все ніяк не почнеш? Команда eWords пропонує круте рішення - 2Week English Challenge.

Кидай виклик англійській мові разом з eWords. Вивчай англійську щодня, запрошуй друзів, виконуй завдання та ділися враженнями. Буде весело, цікаво та насичено!

 Умови прості:

-  челендж триває 2 тижні, долучатися можуть усі;
-  кожного дня проходь урок і тест із курсу «Швидкий Рефреш»*;
-  виконуй нове міні-завдання, яке публікуватиметься у спільноті щодня;
-  щоб не зупинитися на півдорозі, пропонуємо тобі щодня публікувати невеличкий звіт про виконані завдання та пройдені уроки на своїй сторінці у соціальній мережі із хештегом #2WeekEnglishChallenge;
-  серед усіх, хто виконає усі умови**, буде розіграно курс на 50 уроків «Необхідна англійська».

Чому це працює,  або що ти отримуєш, приймаючи участь у челенджі:

   14 днів, за які ти зосередишся на повторенні та покращенні англійської мови;
   онлайн- курс «Швидкий Рефреш», з яким ти покращиш письмо та сприйняття англійської, помітно збільшиш словниковий запас і навчишся вчити слова без зубріння;
   щоденні міні-завдання, які допоможуть із практикою англійської мови та стимулюватимуть пройти челендж до кінця;
   онлайн-допомогу від команди eWords, яка відповість на всі твої запитання;
   підтримку від інших учасників челенджу;
   хороший старт для вільного володіння англійською.

Почни зараз – пройди пробний урок із курсу «Швидкий Рефреш» і переконайся, що це працює.

Стартуємо у четвер, 20 жовтня. Долучайся!

Визначи свій рівень англійської мови та отримай рекомендації для покращення знань, пройшовши онлайн-тест. Та якщо ти ще не проходив безкоштовні уроки від eWords, зроби це зараз!

ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК                    ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо ти підписаний на eWords у соціальних мережах, то точно не міг пропустити списки популярних та корисних слів англійської мови. А якщо ще не підписаний - зроби це просто зараз!

*Для того, щоб брати участь у челенджі, не обов’язково отримувати доступ до курсу «Швидкий Рефреш».

**Курс «Необхідна англійська» буде розіграно серед тих учасників, які у рамках челенджу завершили курс «Швидкий Рефреш».

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше