28 жовтня 2019 року
Вібраційний прогноз від lee на листопад 2019 року

Листопад - це час малого насіння, з якого проростуть великі події. Слово «великі» може здатися надмірним, проте це скоріше применшення. Йдеться про зародження потенціалів, які можуть радикально змінити на краще ваше життя.

Вібрації місяця листопада не стільки вказують на початок змін, скільки на їх мініатюри. Як жолудь несе в собі всю суть зрілого дуба, так і події в листопаді будуть нести в собі цілісні структури повномасштабних подій. Таке насіння можна буде розрізнити як незвичайне явище. Ніби як кольорова пляма, що залишилась на чорно-білій картині.

Це може бути виражено в незвичайних ідеях, що виникли спонтанно у вашому розумі. Наприклад, хтось каже вам безглузду річ, про те, як «підкорити всю планету», а вас раптом осяює думка - «але ж це цілком можливо». Не те щоб вас захопила думка про підкорення світу, але саме за нею ви побачите свою перспективу запросто здійснити щось досі неможливе. В цей момент ви яскраво відчуєте реальність цієї «неможливості». Щось на зразок почуття виявлення якоїсь втраченої цінності. Секунду тому її не було - а ось вона вже є.

Дивіться на такі проблиски - вони вказують на дійсність, на можливість, на те, що вже скоро повністю увійде у ваше життя. Те, що ви раніше позначали як «якби я це зміг», стане «так, це ж елементарно».

 У зовнішніх об'єктах також можуть бути ознаки прояву нової реальності. Наприклад, щодня ви їздите по одному і тому ж маршруту, знаєте там кожен стовп, кожен будинок, кожен кущ. І ось одним листопадовим ранком, проїжджаючи цим шляхом, ви раптом помічаєте величезне гіллясте дерево, якого тут ніколи не було. Дерево - це не хмара і не стовп, його неможливо встановити, вкопавши міцне коріння на багато метрів навколо. Але ось воно є. І ви озираєтеся навколо - люди нічого не бачать незвичайного, продовжуючи свій шлях. Для вас це ніби другий місяць на небі, а для них - нічого особливого. Вам хочеться розповісти комусь, але ви розумієте, що друзі лише посміхнутися, не знаючи як реагувати - ви трохи з'їхали з глузду або просто жартуєте.

Не варто спеціально шукати подібне насіння. Сама напруга пошуку буде їх приховувати.

Найбільш ефективною дією в листопаді буде «розстановка значень». Тобто свідомий вибір фокусу уваги до думок, які здаються «фантастичними» і приємними одночасно. Вашу увагу до цих «нестандартних думок» активують їх потенціали. Це таке собі «поливання насіння».

 І далі не факт, що це точно реалізується у вашому житті, але дуже ймовірно, що такі думки допоможуть розгорнутися таким подіям, яких на сьогодні просто немає у вашій уяві чи фантазії.

 Як зерно, не схоже на зрілу рослину, так і ці типи думок не обов'язково будуть зовні відповідати тому, до чого вони призведуть. Однак ви можете помітити, що фокус уваги на ці явища якимось дивним чином відбивається всередині вас. Ви відчуєте в цьому щось тепле і хвилююче, радісне і довгоочікуване.

Залишайтеся на зв'язку з цими відчуттями. Це вібраційно прискорить прояв подій, сходження паростків якісних і бажаних змін у вашому житті.

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

20 татусів, які крутіші за будь-яких супергероїв
Не у всіх татусі — відомі спортсмени, успішні бізнесмени, культові актори. Але є такі, яким немає рівних не тільки в крутості, але ще і в любові до своїх дітей. Саме про таких піде мова в цій статті.
Читати більше