27 вересня 2019 року
Отець Абсолют             
Перехід у П'ятий вимір (запрошення на танок)

Привіт, дорогі мої улюблені діти!

Сьогодні ми з вами поговоримо про ваше ставлення до близьких, які на відміну від вас своєю Свідомістю і своїми фізичними тілами все ще повністю перебувають у тривимірному світі.

Як вам гармонізувати стосунки в своїй родині, коли розшарування в вібраціях між усіма її членами стрімко зростає?

Ми з вами вже багато говорили про те, що корисним в даному випадку може виявитися тільки енергетичний вплив, оскільки будь-які навіть правильні і красиві слова для людини, яка ще не прокинулася, будуть лише додатковим подразником і сприятимуть ще більшому розділенню між вами.

Але тепер, коли ви самі вже подолали прірву, яка розділяє третій і п'ятий виміри, ваші енергетичні здатності значно зросли і у вас з'явилася можливість стати «каталізатором» процесу трансформації свідомості ваших близьких.

Але статися це може тільки в тому випадку, якщо їх власна Душа до цього прагне і лише чекає допомоги ззовні, щоб встати на шлях Вознесіння.

Якщо ж Душі членів вашої родини вибрали інший шлях - подальшого проходження досвіду в тривимірних світах, то ваше вплив на них не матиме ефекту.

І в даному випадку дуже важливо, щоб ви прийняли це як даність (як факт) - без жалю і докорів, поважаючи вибір Душі близької вам людини.

Ви можете лише надати комусь шанс піднятися вгору - простягнути йому руку допомоги, але прийняти вашу допомогу чи ні має вирішувати сама людина.

Саме в цьому і проявиться ваша здатність не ділити людей на своїх і чужих, адже цілком можливо, що вашу допомогу з задоволенням приймуть «чужі», але насправді дуже близькі вам по духу люди, а «свої» виявляться молодими і зовсім недосвідченими Душами, які притягнулися до вас для якнайшвидшого проходження досвіду життя в тривимірному світі.

І зараз я дам вам універсальну практику, яка допоможе вам, щоб не втягуючись емоційно і не чекаючи конкретного результату, ділитися з усіма оточуючими вас людьми енергією П'ятого виміру.

Ця енергія жива і розумна.

Вона здатна сама вступати у взаємодію з душами людей, в чий енергетичний простір вона потрапляє, і надавати їм шанс духовно зростати.

Отже, назвемо цю практику «Запрошення на танок».

Не дивуйтеся цієї назви, адже ви вже знаєте, що лише ті практики стають по-справжньому дієвими, які проводяться легко і весело, не перетворюючись на набридливу рутинну роботу.

Для цієї практики не потрібно входити в медитативний стан.

Але де б ви не знаходилися - вдома, на роботі, на вулиці - уявляйте собі, що частинки-кристалики вашого нового світового-кристалічного тіла, яке ви вже виразно відчуваєте, енергетично взаємодіють з молекулами тіл оточуючих вас людей, ніби запрошуючи їх на танець.

Вони демонструють їм свою красу, легкість, божественність, пропонуючи приєднатися до них і зарядитися їх високо вібраційної енергією ...

І ті люди, які здатні притягнуться до вас по вібраціях, обов'язково відгукнуться на це запрошення.

Їх Душі з радістю приймуть його, а Свідомість і тіло такої людини почнуть жадібно і з задоволенням вбирати ці рідні, близькі, Божественні енергії, якими щедро ділитеся ви з ними.

І якщо ця практика увійде у вас у звичку, ви зможете надати шанс для духовного зростання величезній кількості людей - усім, хто зустрінеться на вашому шляху.

І я благословляю вас на це, рідні мої!

Люблячий вас безмірно Отець Абсолют говорив з вами

Прийняла Марта 24 вересня 2019 року

www.youtube.com

Канал Новое Время  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше