25 липня – День поза часом

Цього дня Галактичне джерело, сонячна система і інформаційне поле Землі налаштовують наші тіла, як музичний інструмент, щоб ми всі разом виконали мелодію наступного року і перейшли на наступний щабель нашої еволюції.

Внутрішнє, сакральне, духовне значення Дня Поза Часом - день всепрощення, звільнення від умовностей і відкриття нового бачення себе як Істинної Людини - жителя Планети, Світового Служителя.

Земля занурюється, неначе в стан тиші і спокою.

Відбувається очищення від старих програм, увесь Всесвіт налаштовується на єдиний ритм, відбувається підготовка до нового циклу, до нових програм.

Починати всі заходи цього дня рекомендується з активації Райдужного Мосту.

Активація «Райдужний Міст» в День Поза Часом 25 липня

Ця всесвітня медитація проводиться щорічно в день 25 липня.

Мета цієї активації полягає в тому, щоб викликати телепатичну хвилю Любові, яка з'єднує кожного з нас з центром Землі, з двохполюсними генераторами, що утримують магнітні поля Землі, а також з усіма планетарними Майстрами, які проводять цю активацію.

Викликаючи цю всесвітню телепатичну хвилю на Землі, ми зміцнюємо матрицю комунікації, яка сприяє усвідомленої реалізації ноосфери – ментальної оболонки Землі. Ця матриця також створює захисне поле істинно позитивних вібрацій думки, що підтримує резонансне поле Землі в стані миру і гармонії.

Райдужний Міст - це міст миру, про який давно вже говорилося в пророцтвах. Він назавжди з'єднає собою тривимірну Землю з четвертим і більш вищими вимірами, забезпечуючи непорушну гармонію і мир. Для того, щоб всі могли взяти участь в цій активації, незалежно від того, чи чули вони коли-небудь про синхронний порядку, пропонується цей єдиний варіант загальної мирної активації «Райдужний Міст»  в день Поза Часом.

Ви можете взяти участь окремо або в групі. Найкраще рано вранці, але можна в будь-який інший час. Якщо ви в групі - по можливості зберіться в коло, найкраще сісти на підлогу або на землю, ноги схрещені. Зробіть кілька глибоких вдихів і видихів. Потім, закрийте очі. Уявіть себе в центрі Землі. Уявіть собі кристалічне ядро ​​у формі гігантського октаедра. Чотири грані цього кристала сходяться в точці північної полярної осі. Інші чотири з'єднуються в точці південної полярної осі

Якщо ми включимося в цю телепатичну хвилю, це допоможе «оздоровити» ноосферу (ментальну оболонку) і вібрації Землі, наповнити їх гармонією і миром.

Де б ви не були в цей День - знайдіть можливість зустріти світанок і Схід зірки Сиріус разом з Сонцем.

Цей момент може бути глибоким єднанням зі своїм Духом і згадуванням себе в Сонці .... Довіртеся своєму Внутрішньому Водієві і знайте, що цей День - особлива точка включення процесів трансформації і синхронізації з галактичних ритмами для всіх! Відчуйте ключі для свого налаштування і взаємодії зі Світлом в енергію цього Дня ...

Тисячі груп пробуджених землян будуть проводити свята, церемонії та медитації, присвячені Матері-Землі.

Будуть звучати кришталеві чаші, огортаючи всю Планету своїм цілющим звуком.

Будуть проходити медитації Райдужного Мосту, знаменуючи пробудження планетарної Свідомості людства.

Мільйони землян направлять свою об'єднану енергію на благо становлення Нової Землі в Новому Часі.

Цими дії готують планетарну енергетичну грунт для пере фокусування людської Свідомості з «духовного споживацтва» на «духовне творення».

Одночасно всі ми, хто бере участь в різних урочистостях Дня Поза Часом, станемо приймачами енергії відгуку самої Планети, бо на поклик пробуджених Планета відгукується, направляючи через них потоки енергії зцілення і Світла.

Цього дня діліться своєю творчістю, ідеями, радістю. Такі прекрасні події, що сприяють розвитку, вчать безцінному - жити в гармонії один з одним і планетою Земля.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше