24 вересня відбулось відкриття виставки "Гра свідомості" Олега Радвана

29 вересня 2015
Редакція
24 вересня в арт-центрі Я. Гретера відбулося резонансне відкриття персонального проекту "Гра свідомості" Олега Радвана, унікального автора, картини якого завжди інтригують.
 
Талант Олега отримав визнання у Сполучених Штатах Америки, Олег має численні нагороди, він переможець конкурсу International ARC Salon, лауреат 15 премій, зокрема премії гільдії Charlotte County Art, і учасник більш ніж 20 масштабних виставок.

Відкриття проекту "Гра свідомості" відвідали колекціонери сучасного мистецтва, митці різних напрямків. Гості із захватом сприйняли новизну ідей в роботах Радвана. Вразили відвідувачів картини  в особливому патріотичному стилі, адже сьогодні майже кожен митець та громадянин не лишається байдужим до подій в Україні.

Автор відкритий і щирий у своїх спробах знайти відповіді на вічні питання і через призму свого бачення показує особисті переживання. Кожен образ із картини Радвана проживає життя, це глибока історія реальних людей з непростими долями. Враховуючи діяльність самих героїв, їхні нестандартні особистості надзвичайно зацікавили гостей. Так усіх вразила дівчина, яка зображена на 5 картинах митця –  витончена Сяя Дзвонар.

Спеціально для гостей вечору виступив креативний театр імпровізації та ораторського мистецтва "Біла ворона". Актори вразили публіку, адже заохотили приєднатися до перформансу всіх бажаючих.

Мистецтвознавець та директор арт-центру Я. Гретера Леонора Янко: "Олег Радван – надзвичайний художник та патріот з великої літери, і більше ніж 3 роки співпраці з ним показували його професійні та людські якості на високому рівні. Мені як мистецтвознавцю було неймовірно приємно представити його роботи в кураторському проекті Лери Літвинової "Mapping. Ukraine" та "AZone" в MAUERMUSEUM - MUSEUM HAUS AM CHECKPOINT CHARLIE в Берліні. Відкриття відвідали не тільки представники міжнародних кіл, а й президент України Петро Порошенко. Це доводить, що мистецтво дійсно може бути повноцінною частиною в діалозі за мир та демократію".
 
Удаваний конфлікт в полотнах Олега Радвана притягує колекціонерів і входить в інтер'єри людей глибоко інтелектуальних, що шукають себе через нові знання. Саме такі люди шукають натхнення в складних, неоднозначних полотнах Радвана.

Виставка триватиме з 24.09.15 до 22.11.15

Всі роботи доступні до придбання.

Адреса: ст. м. "Шулявська", вул. Вадима Гетьмана, 6
ТРЦ "Космополіт", Блок А, 4-6 поверх

Режим роботи: з 11:00 до 21:00 без вихідних

Тел.: 200-07-60

www.greter-art.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше