22 акварельні шедеври

18 листопада 2014
Женя Гунчевська
Акварель частенько називають найбільш неслухняною та найкапризнішою фарбою. З нею важко працювати, її важко зберігати, вона непередбачувана і вимагає від художника максимальної зосередженості. Зате ті, кому вдалося її приручити, знають таємницю створення приголомшливих шедеврів, дивлячись на які думаєш про одне: "Кому вони продали душу, щоб так малювати?"

Запрошуємо вас в галерею по-справжньому атмосферних, яскравих та оригінальних робіт. Це саме те сучасне мистецтво, якому не соромно зізнатися в коханні.Можливо, вас також зацікавлять:

Оптичні ілюзії в картинах Роберта Гонсалвеса
Рейтинг найдорожчих картин України та світу
  

Емоційний реалізм Стіва Хенкса


Обличчя людей на більшості картин художника затемнені або повернені вбік. Це зроблено для того, щоб краще виразити емоції, щоб "говорило" тіло. "Я завжди намагався показати світові тільки позитивні моменти буття. Я сподіваюся, що мої роботи приносять радість, спокій та затишок в життя глядача", - говорить Хенкс.

Дощова акварель Лін Чінг Че


Талановитому художнику Лін Чінг Че (Lin Ching-Che) 27 років. Його надихає осінній дощ. Похмурі міські вулиці викликають у хлопця не тугу і смуток, а бажання взяти в руки пензель. Різнобарвною водою він оспівує дощову красу мегаполісів.

Кипляча фантазія Аруша Воцмуша


За псевдонімом Аруш Воцмуш ховається талановитий художник із Севастополя Олександр Шумцов. Про свої картини художник говорить так: "Я нічого нікому не намагаюся доводити своїми роботами. Я в першу чергу отримую задоволення. Це - чистий наркотик творчості. Або чисте життя - без допінгу. Просто диво".

Чарівність Парижа в роботах Тьєррі Дюваля


Народжений у Парижі художник Тьєррі Дюваль (Thierry Duval) багато подорожував. Звідси і цілі серії картин за "географічною ознакою". Проте улюбленим місцем автора був і залишається Париж. Левова частка робіт присвячена саме місту закоханих. У нього є своя власна техніка багатошарового нанесення фарби, що дозволяє створювати картини практично з гіперреалістичною деталізацією.

Вечірній спокій Джозефа Збуквіча


Сьогодні австралієць хорватського походження Джозеф Збуквіч (Joseph Zbukvic) вважається одним із стовпів акварельного живопису в усьому світі. Художник закохався в акварель буквально з першого мазка, його вразили "дикість" та індивідуальність цієї техніки.

Таємниці сходу очима Мьйо Він Онга


Художник Мьйо Він Онг (Myoe Win Aung) присвятив всю свою творчість рідній Бірмі, її будням і святам, мирянам і ченцям, селищам і містам. Цей світ спокійний, одягнений в ніжні кольори, загадковий і злегка замріяний, як посмішка Будди.

Неймовірна акварель Джо Френсіса Даудена


Англійський художник Джо Френсіс Дауден (Joe Francis Dowden) малює гіперреалістичні картини. І вважає, що це під силу кожному, потрібно лише знати секрети техніки. Таємниця його натхнення дуже проста: "Викиньте підручники і загубіться у справжньому лісі".

Магія балету від Лю Йі


Картини цього китайського художника можна сміливо назвати мистецтвом про мистецтво. Адже його улюбленою темою є образи людей, які мають до нього безпосереднє відношення, - наприклад, балерин або класичних музикантів. Йому притаманний своєрідний спосіб їх зображення на полотнах: люди ніби проступають з тонкої імли, емоційні та дуже характерні. В якійсь мірі вони перегукуються з образами балерин французького художника Едгара Дега.

Сонячний живопис Абе Тошиюкі


Абе Тошиюкі (Abe Toshiyuki) здобув художню освіту і 20 років присвятив викладанню, ні на хвилину не залишаючи мрію стати художником. У 2008 році він нарешті покинув вчительську професію і повністю присвятив себе творчій самореалізації.

Сільський ранок Крістіана Гранью


Француз Крістіан Гранью (Christian Graniou) часто зображує на своїх картинах провінційні пейзажі. Незважаючи на те, що детальне промальовування його не приваблює, а світло виявляється розподіленим по всьому полотну, роботи художника викликають відчуття простору і наповненості повітрям.

Акварельні міста Майї Вронської


Записки мандрівника можуть бути різними: фотографії, замітки, туристичні листівки. А ось молода польська художниця Майя Вронська (Maja Wronska) зі своїх подорожей привозить акварельні замальовки. Кожному місту, де їй трапилося побувати, вона малює "портре", зображуючи за допомогою акварелі не тільки те, що можна побачити очима, а й те, що можна відчути: емоції, враження від побаченого і пережитого.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Korol Volodymyr Korol Volodymyr 18 листопада 2014
Круто