200-річчя Тараса Шевченка у школі св. Миколая

7 квітня 2014
Galyna Ugryna

Пояснюючи друзям з України, що є українська католицька школа св. Миколая у Чикаґо, особливо наголошувала, що тут уже кілька поколінь ретельно дотримуються всіх українських звичаїв та вшанувань   людей, які робили і роблять все для самоіндифікації українця -  знаходження і ствердження рис, притаманних тільки нашому народові: щирості і душевності, миролюбивості та вміння у лихий час захистити себе, працьовитості і творчих задатків.

Ідеальним мірилом є Тарас Шевченко. 200 річні його уродини відзначалися у багатьох організаціях, установах, школах різних рівнів. Школа Миколая запросила нас подивитися і оцінити зусилля учнів у співі  та шевченківському слові. Вони підготували великий концерт, що складали пісні на слова Кобзаря і написані для нього,  інсценівка - уривок з п'єси "Назар Стодоля; хор маленьких школяриків і підлітковий хоровий спів  українською та англійською мовами.

Настоятель у молитві, директор у вступному  слові та лагідною інтонацією створили дітям бажання виступити якнайкраще. Аплодисменти батьків викликали велике натхнення у артистів. Вдалий був концерт, за що і дякуємо всі і всім: Великому Тарасові за світову славу, школярам, учителям, особливо - Ірині Дичій - за пам’ять та працю.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше
11 трендових відтінків для вашого гардеробу (весна–літо 2021)
Сьогодні мова піде про кольорові тренди весна/літо 2021. Це перший сезон, коли колекції розроблялися ізольовано, і відповіддю на умови карантину стала суміш ескапізму, комфорту і повернення до природи.
Читати більше