200-річчя Тараса Шевченка у школі св. Миколая

7 квітня 2014
Galyna Ugryna

Пояснюючи друзям з України, що є українська католицька школа св. Миколая у Чикаґо, особливо наголошувала, що тут уже кілька поколінь ретельно дотримуються всіх українських звичаїв та вшанувань   людей, які робили і роблять все для самоіндифікації українця -  знаходження і ствердження рис, притаманних тільки нашому народові: щирості і душевності, миролюбивості та вміння у лихий час захистити себе, працьовитості і творчих задатків.

Ідеальним мірилом є Тарас Шевченко. 200 річні його уродини відзначалися у багатьох організаціях, установах, школах різних рівнів. Школа Миколая запросила нас подивитися і оцінити зусилля учнів у співі  та шевченківському слові. Вони підготували великий концерт, що складали пісні на слова Кобзаря і написані для нього,  інсценівка - уривок з п'єси "Назар Стодоля; хор маленьких школяриків і підлітковий хоровий спів  українською та англійською мовами.

Настоятель у молитві, директор у вступному  слові та лагідною інтонацією створили дітям бажання виступити якнайкраще. Аплодисменти батьків викликали велике натхнення у артистів. Вдалий був концерт, за що і дякуємо всі і всім: Великому Тарасові за світову славу, школярам, учителям, особливо - Ірині Дичій - за пам’ять та працю.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше