200-річчя Тараса Шевченка у школі св. Миколая

7 квітня 2014
Galyna Ugryna

Пояснюючи друзям з України, що є українська католицька школа св. Миколая у Чикаґо, особливо наголошувала, що тут уже кілька поколінь ретельно дотримуються всіх українських звичаїв та вшанувань   людей, які робили і роблять все для самоіндифікації українця -  знаходження і ствердження рис, притаманних тільки нашому народові: щирості і душевності, миролюбивості та вміння у лихий час захистити себе, працьовитості і творчих задатків.

Ідеальним мірилом є Тарас Шевченко. 200 річні його уродини відзначалися у багатьох організаціях, установах, школах різних рівнів. Школа Миколая запросила нас подивитися і оцінити зусилля учнів у співі  та шевченківському слові. Вони підготували великий концерт, що складали пісні на слова Кобзаря і написані для нього,  інсценівка - уривок з п'єси "Назар Стодоля; хор маленьких школяриків і підлітковий хоровий спів  українською та англійською мовами.

Настоятель у молитві, директор у вступному  слові та лагідною інтонацією створили дітям бажання виступити якнайкраще. Аплодисменти батьків викликали велике натхнення у артистів. Вдалий був концерт, за що і дякуємо всі і всім: Великому Тарасові за світову славу, школярам, учителям, особливо - Ірині Дичій - за пам’ять та працю.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати наматрацник: різновиди невидимого помічника
За об'ємним матрацом досить складно доглядати: чистити його й сушити в разі забруднення незручно. Наматрацник захистить виріб від пилу та бруду, завдяки чому термін його служби подовжиться.
Читати більше
Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Солов'ї з Шаоліня і відьми у Заліщиках: 5 книг, які вразять своєю екзотикою
Книжки цього огляду, — наче подорож у далекі екзотичні країни, які виявляються віддзеркаленням внутрішнього світу їх героїв, даруючи нам захоплюючі історії про несподівано рідне й близьке. Саме таке, магічне поєднання оповідної естетики й визначає справжню літературу нашого часу.
Читати більше