20 звичних для Японії речей, але дивних для нас

16 січня 2020
Annie

Нікого не здивуєш тим, що Японія  одна з найбільш технічно розвинених країн із дуже високим рівнем освіченості. Спосіб життя місцевого населення і традиції накладають свій відбиток, і повсякденні речі набувають нового характеру. Тут ви зможете спробувати незвичайні продукти, захопитися продуманістю клієнтського сервісу, рівнем безпеки і взаємної довіри.

У Токіо +10 ℃. Біля дитячих майданчиків і відкритих зон відпочинку місцевого аутлета поставили обігрівачі. Поки розпалені діти бігають по майданчику, батьки гріються біля газових установок.

«Приїхав у Токіо. Уперше в житті побачив і спробував хліб з бамбуковим вугіллям. На фото не згорілі тости, як ви могли подумати, а свіжий м'який хліб».

Під час екскурсій школярі можуть просто залишити свої рюкзаки в залі очікування на вокзалі. Про зберігання речей можна не турбуватися.

Готуючись до прибуття складу, пасажири встають уздовж ліній, які відзначають положення дверей кожного вагону, і двері вагону прибувають точно до цих ліній. Ніхто не штовхається, не лізе вперед.

Про вендингові автомати чули всі, але тут в них навіть капусту продають. У деяких можна придбати пиво, але тільки в денний час.

Великі будівельні майданчики в містах повинні постійно вимірювати рівень шуму. Здається, тут просто не існує проблеми життя поряд з будівництвом.

Велосипед для мами чи тата двійко дітей. Батьки, у яких немає машин, пересуваються так. Старша дитина перебуває в кріслі позаду, молодша  близько керма, у зоні видимості.

Щоб було зручно нести великий товар, покупцеві дають спеціальну ручку-тримач.

Зелені лінії позначають «шкільну зону»  доріжку, по якій діти ходять на заняття.

Ви можете бути впевнені, що знаходитеся в Японії, якщо в таксі на кожному сидінні є білі мереживні чохли.

Наземний персонал аеропорту проводжає літаки і махає пасажирам. Нормальна практика в Японії.

Тут придумали романтичні вечірки знайомств з котами. Можна зустріти кохання всього свого життя, погладжуючи кота за вушком і пригощаючи його (кота, а не чоловіка) спеціальним котячим морозивком.

Ось такий сервіс надають в японському ресторані: на підлогу поруч зі столом ставлять кошик, щоб можна було покласти туди сумку й особисті речі.

«Ще одна причина, чому я люблю Японію. Раз у сезон в магазинах змінюють викладку товарів, спеціально для покупців роблять карту поверху і розміщують на візках».

На випадок, якщо терміново потрібна сорочка, її можна купити в супермаркеті як звичайний пластир.

Японці сплять в метро, поклавши телефон поруч з собою, тому що рівень безпеки дозволяє.

Турнікети на станціях: усе побудовано на довірі.

Ситуація, можлива тільки в Японії.

Здійснено переклад.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Володимир 20 січня 2020
Хліб має надзвичайно не апетитний вигляд.
Як не померти на самоті: 5 книг радикального чтива
Герої цих книжок зустрічають привидів свого минулого та відкривають таємниці, які люди ховають один від одного і від усього світу. А все для того, щоб не бути самотніми, почавши говорити про своє, спільне, і знайти справжнє умиротворення і щастя.
Читати більше
Проєктування дерев'яних бань з басейном: усі «за» та «проти»
Чи потрібен у дерев'яній лазні басейн, що потрібно знати при виборі проєкту, переваги та недоліки проєктів лазень із зрубу із внутрішнім басейном, де можна ознайомитися із сучасними проєктами.
Читати більше