20 слів англійською, які тебе здивують!

30 січня 2017
eWords

20 СЛІВ АНГЛІЙСЬКОЮ, ЯКІ ТЕБЕ ЗДИВУЮТЬ

Погодься, тебе кожного дня тебе оточує англійська мова. На радіо, в піснях,  у рекламі, в розмовах перехожих часто вловлюються іноземні слова. Та як часто ти розумієш почуте? А хочеш розуміти більше або навіть все? Ми підготували для тебе список англійських часто вживаних слів, які ти зрозумієш та запам’ятаєш з першого разу, щойно побачиш зв’язок із українською мовою.

20 популярних англійських слів, які мають “вау”-зв’язок із українською мовою:

1)  border – кордон
як бордюр

2)  сost – ціна
як кошт

3)  car – автомобіль 
як карета 

4) cup – чашка 
як купол

5)  route – шлях
шлях як маршрут

Вчити англійську мову, використовуючи знання української – інноваційний підхід системи eWords. Простота та дієвість цього методу заснована на двох основних принципах: спорідненості індоєвропейських мов (до яких належить як українська, так і англійська) та на досвіді поліглотів (до прикладу, Понч, ідейний натхненних проекту, вільно розмовляє  чотирма мовами і зараз вивчає українську).  

На прикладі наступних слів ти побачиш, як працює система eWords:

6)  meet – зустрічати
як мітинг

7)  value – вартість
як валюта

8)  square – площа
як сквер

9)  shelf – полиця
як шельф

10) wall – стіна
 як вал

В онлайн-курсах англійської від eWords ти вивчатимеш тільки ретельно добрані часто вживані слова, які точно використовуватимеш у реальних ситуаціях. Зв’язки між словами допоможуть тобі швидко побудувати нейронні зв’язки і легко запам’ятати слова без зубріння, щоб навчити тебе практичної розмовної мови так швидко, як тільки це можливо.

Зв’язки між словами, яких ніхто більше не показує:

11) confident – впевнений 
 як конфіденційність

12) bottle – пляшка 
 як бутель

13) application – додаток 
 як аплікація

14) distance – відстань 
 як дистанція

15)  ticket – квиток
як етикетка

Побачивши зв’язки між українською та англійською мовами, ти уже не забудеш вивчене. eWords  пропонує зв’язки, які є цікавими для вивчення, тому що вони лоскочуть твій мозок – це запам’ятовування на все життя.  А кожен раз, коли ти чутимеш чи вживатимеш українські слова, що мають зв’язок з англійськими, мимоволі повторюватимеш пройдений матеріал.

Відкрий для себе усю англійську із словами, вивченими за системою eWords:

16) expensive – дорого 
    як пенсія

17) divorced – розлучений 
 як диверсія

18) disgusted – той, що відчуває відразу
  як дегустація

19) rarely – рідко 
 як раритет

20) continue – продовжувати
 як континент

Все, що потрібно для якісного запам’ятовування слів та покращення англійської, тобі пропонує eWords: часто вживані слова, зв’язки, історії, приклади вживання, аудіо, зображення та тести. Ти можеш вивчати англійську самостійно або інтегрувати eWords з іншими навчальними програмами. Курс англійської від eWords допоможе тобі акселерувати процес навчання на курсах, з репетитором чи у навчальному закладі!

Натисни тут, щоб ОБРАТИ СВІЙ КУРС   

Поділися із друзями у соціальних мережах цією статтею, їм сподобається

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше