20 слів англійською, які тебе здивують!

30 січня 2017
eWords

20 СЛІВ АНГЛІЙСЬКОЮ, ЯКІ ТЕБЕ ЗДИВУЮТЬ

Погодься, тебе кожного дня тебе оточує англійська мова. На радіо, в піснях,  у рекламі, в розмовах перехожих часто вловлюються іноземні слова. Та як часто ти розумієш почуте? А хочеш розуміти більше або навіть все? Ми підготували для тебе список англійських часто вживаних слів, які ти зрозумієш та запам’ятаєш з першого разу, щойно побачиш зв’язок із українською мовою.

20 популярних англійських слів, які мають “вау”-зв’язок із українською мовою:

1)  border – кордон
як бордюр

2)  сost – ціна
як кошт

3)  car – автомобіль 
як карета 

4) cup – чашка 
як купол

5)  route – шлях
шлях як маршрут

Вчити англійську мову, використовуючи знання української – інноваційний підхід системи eWords. Простота та дієвість цього методу заснована на двох основних принципах: спорідненості індоєвропейських мов (до яких належить як українська, так і англійська) та на досвіді поліглотів (до прикладу, Понч, ідейний натхненних проекту, вільно розмовляє  чотирма мовами і зараз вивчає українську).  

На прикладі наступних слів ти побачиш, як працює система eWords:

6)  meet – зустрічати
як мітинг

7)  value – вартість
як валюта

8)  square – площа
як сквер

9)  shelf – полиця
як шельф

10) wall – стіна
 як вал

В онлайн-курсах англійської від eWords ти вивчатимеш тільки ретельно добрані часто вживані слова, які точно використовуватимеш у реальних ситуаціях. Зв’язки між словами допоможуть тобі швидко побудувати нейронні зв’язки і легко запам’ятати слова без зубріння, щоб навчити тебе практичної розмовної мови так швидко, як тільки це можливо.

Зв’язки між словами, яких ніхто більше не показує:

11) confident – впевнений 
 як конфіденційність

12) bottle – пляшка 
 як бутель

13) application – додаток 
 як аплікація

14) distance – відстань 
 як дистанція

15)  ticket – квиток
як етикетка

Побачивши зв’язки між українською та англійською мовами, ти уже не забудеш вивчене. eWords  пропонує зв’язки, які є цікавими для вивчення, тому що вони лоскочуть твій мозок – це запам’ятовування на все життя.  А кожен раз, коли ти чутимеш чи вживатимеш українські слова, що мають зв’язок з англійськими, мимоволі повторюватимеш пройдений матеріал.

Відкрий для себе усю англійську із словами, вивченими за системою eWords:

16) expensive – дорого 
    як пенсія

17) divorced – розлучений 
 як диверсія

18) disgusted – той, що відчуває відразу
  як дегустація

19) rarely – рідко 
 як раритет

20) continue – продовжувати
 як континент

Все, що потрібно для якісного запам’ятовування слів та покращення англійської, тобі пропонує eWords: часто вживані слова, зв’язки, історії, приклади вживання, аудіо, зображення та тести. Ти можеш вивчати англійську самостійно або інтегрувати eWords з іншими навчальними програмами. Курс англійської від eWords допоможе тобі акселерувати процес навчання на курсах, з репетитором чи у навчальному закладі!

Натисни тут, щоб ОБРАТИ СВІЙ КУРС   

Поділися із друзями у соціальних мережах цією статтею, їм сподобається

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше