20 речей, які ніколи не роблять впевнені в собі люди

14 червня 2014
Vitaliy DeFranko

Навчіться відігравати активну роль у зміні думок, поведінки і рішень, які заважають вам зробити будь-який крок!

Її серце шалено калатало.

Десяток пар очей витріщилися на неї.

Єдине, що знаходилося між нею і повністю оголеним тілом, був тонкий халат. І вона збиралася скинути його і стояти перед цими людьми зовсім без одягу.

Інструктор подивився на неї, даючи зрозуміти, що час прийшов. Вона глибоко вдихнула, і халат впав на підлогу. Вона ніколи не відчувала себе настільки вразливою.

Через кілька хвилин, дивлячись поверх голів всіх присутніх, вона наважилася поглянути на кількох людей. Вони були зосереджені на ескізі, їх обличчя були серйозними. Вони не засуджували її. Вони дивляться на її тіло, як на щось прекрасне, щось, що можна зобразити на папері. Вона була мистецтвом.

Вона почувалася вільніше. Впродовж наступної години вона не тільки була впевнена в собі, стоячи голою перед цими художниками - вона відчувала свободу. Не стільки тому, що показувала своє тіло, а тому, що наважилася зробити те, чого так глибоко боялася.

Уявіть собі це почуття – бути впевненим у собі і безстрашно робити все, що тільки спадає на думку. Уявіть собі можливість відмовитися від вашого метафоричного халату і зважитися на те, що лякає вас.

Більшість впевнених у собі людей не народилися такими. Як і всі, вони мали свої страхи і невпевненість. Але впевнені в собі люди не дозволили цим явищам контролювати їх долю. Вони навчилися змінювати свої думки, поведінку і рішення, які стримують їх зробити якийсь крок.

Ось двадцять речей, які впевнені в собі люди ніколи не роблять:

1. Не розповідають про себе неправду

Впевнені люди ніколи не брешуть про себе. Вони також не вірять в такі негативні думки, як "Я занадто старий", або "Я недостатньо розумний", чи "Я недостатньо привабливий". Вони не заперечують цього, але й не поширюють про себе подібну інформацію. Вони правдиві самі із собою, навіть якщо правда здається складною.

2. Не хваляться тим, чого ще не зробили

У них є ідеї і переконання, вони можуть вільно поділитися ними в особистих і ділових розмовах. Але у них є також особисті кордони, які вони ніколи не перетинають і не вихваляються наперед. Це не страх, що хтось може зруйнувати їхні плани. Це просто бажання не виглядати нерозумно.

3. Не падають у відчай після відмови

Впевнені люди розуміють, що їх недоліки - не перешкода успіху. Вони знають: відмова - це просто урок, висновки якого можуть бути досить корисними для наступної спроби. Звичайно, вони засмучуються, коли їм відмовляють, але вони здатні пережити це, забути і рухатися далі, намагаючись знову - стільки разів, скільки необхідно. Невдача - не привід, щоб відмовитись від задуманого.

4. Не потребують чужого схвалення

Вони не ставлять під загрозу свої власні бажання, цілі й потреби для того, щоб оточуючі схвалили їх. Їх вчинки і вибір не залежать від чужої думки, вони керуються тільки розумом і відчуттям необхідності тих чи інших дій. Вони здатні терпіти дискомфорт, який створюють ті, хто розчарувався в них, коли це в їхніх власних інтересах або дозволяє їм не відступати від своїх цілей.

5. Не забувають про зовнішній вигляд

Якщо ви впевнені у собі, у вас є здорове ставлення до власної зовнішності. Ви намагаєтеся поліпшити те, що можете, і прагнете бути здоровим і доглянутим. І тоді ви приймаєте себе, любите і поважаєте. А це дуже важливо для успіху. Ви розумієте, що зовнішність не визначає вас, але частково вказує на вашу здатність бути успішним. Впевнені люди мають достатньо самоповаги, щоб залишатися у формі і їсти здорову їжу, тому що вони знають, що їх тіла заслуговують того, аби за ними відповідно доглядали.

6. Не забувають про жести і міміку

Вони не уникають зорового контакту. Вони ніколи не опускають голову вниз. Вони не забувають посміхатися і завжди вітають людину міцним рукостисканням. Вони точно знають, що навіть тоді, коли мовчать, їх жести, погляди чи міміка можуть говорити про щось. Вони постійно практикують невербальний спосіб спілкування. Це викликає довіру співрозмовника.

7. Не принижують інших, щоби відчути себе краще

Їм не потрібно говорити погано про інших людей або робити негативні коментарі про їх успіх чи багатство, щоби краще зобразити себе. Вони по-справжньому радіють чужим успіхам і надихаються ними. Вони розуміють, що успішні не заздрять, а досягають всього самі. Вони дивляться на інших щасливих, успішних людей і це служить їм мотивацією, щоб стати кращими, більше працювати і досягти того ж успіху в житті.

8. Не приховують свої помилки

Впевнені в собі люди знають, що помилки неминучі, але їх можна виправити. Тому не варто акцентувати свою увагу на них. Вони вибачаються, коли це необхідно, і роблять все можливе, щоби змінити ситуацію. Вони не відкидають власну вину, не перекладають її на іншу людину і не намагаються зробити вигляд, що помилка в дійсності зовсім і не помилка. Вони несуть повну відповідальність за свої дії та рішення.

9. Не погоджуються на менше

У них є усвідомлення того, що вони насправді хочуть, і вони йдуть до своєї цілі. Вони не стримують себе і не дозволяють своїм страхам перешкодити їм дійти до мети. Вони змушують себе йти вище і вище. Вони встановлюють значні цілі для себе і вважають, що немає межі для досконалості. Вони знають, що заслуговують найкращого в роботі і в житті.
wwww.uamodna.com

10. Не уникають спілкування з іншими людьми

Ізоляція від суспільства – ознака невпевненості в собі. Ви ж не хочете бути саме таким для інших, ви не хочете виглядати нерозумно, і щоб ваша відчуженість стала причиною осуду. З впевненістю в собі ви не будете уникати спілкування з іншими людьми. Навіть зовсім навпаки - ви будете шукати його. Ви бачите необхідність цього спілкування з людьми, з якими ви обмінюєтеся дружніми і партнерськими ідеями, і стаєте натхненням один для одного.

11. Не чинять опір можливості дізнатися багато нового

Вони бажають постійно навчатися. Навіть тоді, коли є експертами в своїх сферах, у них є менталітет учня. Такі люди знають, що це дозволить досягти набагато більшого в житті і дає багато способів подальшого росту. Вони не зациклились на старих способах ведення справ і не воліють притримуватись старих уявлень про те, що правильно або краще. Вони шукають способи розвивати себе за допомогою нових знань.
wwww.uamodna.com

12. Не приділяють уваги слабким якостям більше, ніж сильним

Багато людей думають, що вони повинні приділяти більше часу викоріненню їх своїх слабкостей. Але впевнені в собі люди розуміють, що успіх приходить з поліпшенням своїх сильних якостей. Вони здатні приймати свої власні слабкості витончено, і приділяти більше часу і зусиль справам, де точно будуть мати більше шансів на успіх. Вони витрачають свій час і енергію таким чином, щоб відчувати себе добре і комфортно при цьому.

13. Не забувають про компроміси

Визначення цінностей в житті дозволяє виокремити основні принципи, якими ви користуєтесь постійно. Жити у відповідності з цими принципами означає, що ви не підете на компроміс і не відмовтеся від цінних для вас речей. З впевненістю ви використовуєте ці принципи, приймаючи рішення в своєму повсякденному житті і на роботі. Але іноді доводиться йти на компроміс, навіть якщо це означає відмову від чогось бажаного в короткостроковій перспективі.

14. Не бояться звертатися за допомогою, коли її потребують

Коли ви впевнені в собі, ви не відчуваєте себе приниженим, якщо вам потрібна допомога або підтримка. Ви визнаєте, що пошук виходу зі складної ситуації є ознакою сили і самоповаги, а не слабкості. Якщо у вас є проблеми, не соромтеся звернутися до друга або професіонала.
wwww.uamodna.com

15. Не ігнорують власну інтуїцію і судження

Впевнені в собі люди не вважають, що інші мають відповіді на всі питання або знають щось краще, ніж вони. Такі люди цінують свою власну розсудливість і дослухаються до власної інтуїції. Вони визнають, що у них є можливість знайти відповіді в більшості ситуацій самостійно.

16. Не нехтують можливістю поліпшити свої навички

Переважно невпевненість в собі походить від відсутності навичок або підготовки, необхідних для успіху. Впевнені в собі люди чітко розуміють, що вони повинні зробити, щоби поліпшити свої шанси на успіх, і вони готові витрачати час та енергію, удосконалюючи свою майстерність, просуваючись у навчанні, або отримуючи більш високий рівень освіти для того, щоби бути більш впевненими у своїх силах.

17. Не намагаються змінити свою особистість

Ви можете бути інтровертом або екстравертом і при цьому бути впевненим у собі. Впевнені люди розуміють: самовпевненість походить від відчуття, що ви можете багато чого досягти, будучи повністю автентичним. Вони не намагаються бути кимось іншим. Самосприйняття є життєво важливим елементом впевненості в собі.
wwww.uamodna.com

18. Не дивляться на чужі стосунки і не намагаються їх повторити

Люди з низькою самооцінкою часто мають погані стосунки, оскільки вважають себе нужденними. Вони не впевнені в собі і вимагають увагу від свого партнера. Але впевнені люди розуміють, що вони повинні любити і поважати себе, щоб мати міцні відносини.

19. Надмірно не ускладнюють собі життя

Часто, коли вам не вистачає впевненості, ви створюєте такий спосіб життя, який допомагає вам уникнути всіх неприємностей. Впевнені люди знають, чого вони хочуть у кожній сфері свого життя і знаходять способи збалансувати їх. Іноді вони приймають жорсткі рішення, забороняють собі деякі речі, щоб відчути найкраще з того, чого вони хочуть найбільше.

20. Не бояться довіритися собі

У цьому складному житті часто доводиться звертатися за допомогою саме до себе, але багато хто не довіряє собі. Їм здається, що вони чогось не зможуть, їм щось не вдасться, і що у інших все вдається краще. Потрібно навчитися довіряти собі, і тоді кожна започаткована справа дійде до свого логічного завершення.
wwww.uamodna.com

Чи бачите ви себе в будь-якому з цих пунктів?

Якщо ні, пам'ятайте, впевненість у собі - це вміння, яке можна отримати, як і будь-який інший навик. Ви не повинні миритися з невпевненістю у собі, як з довічним ув'язненням. Ви можете відчувати себе повноцінним і пишатися тим, хто ви і чого можете досягти.

Скиньте халат страху, невпевненості в собі і бездіяльності, і робіть те, що буде покращувати всі аспекти вашого життя.

Translated by
(VIA) 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com