20 порад, які допоможуть у вирішенні багатьох життєвих питань

9 листопада 2016
Ірочка Куравська
Михайло Литвак, один з визнаних психологів і лікарів-психотерапевтів міжнародного рівня, розробив і першим почав застосовувати на практиці систему вирішення конфліктів "психологічне айкідо".

Головна мета цієї концепції - навчитися розбиратися в людях і в собі. Пропоную вам ознайомитися з 20-ма порадами відомого психолога, які допоможуть у вирішенні багатьох життєвих питань:
 1. Ніхто нікого не кидає, просто хтось іде вперед. Той, хто відстав, вважає, що його кинули.
   
 2. Гризи граніт науки, а не пельку своєму ближньому, якщо вже хочеться щось гризти.
   
 3. Депресія для того і дана людині, щоби подумати про себе.
   
 4. Якщо людина нічого доброго не може сказати про себе, а сказати хочеться, вона починає говорити погане про інших.
   
 5. Якщо ви добре думаєте про себе, навіщо ж вам потрібно, щоб ще хтось добре думав про вас.
   
 6. Роби, що хочеш, і не питай дозволів. Раптом відмовлять.
   
 7. Краще спілкуватися з гарною книгою, ніж з порожньою людиною.
   
 8. Здатність любити і добре переносити самотність - показник духовної зрілості. Все найкраще ми робимо, коли знаходимося на самоті.
   
 9. Я не знаю шляху до успіху. Але я знаю шлях до невдачі - це бажання сподобатися всім.
   
 10. Нема чоловічої чи жіночої логіки, є вміння або невміння грамотно мислити.
   
 11. Хочеш знати свого головного ворога? Поглянь у дзеркало. Впорайся з ним - решта розбіжаться.
   
 12. З друзями спілкуватися приємно, а з ворогами - корисно.
   
 13. Є єдина поважна причина розриву відносин і звільнення з роботи - неможливість особистісного зростання в умовах, що склалися.
   
 14. Незріла особистість часто знає, але не вміє. Зріла не тільки знає, а й уміє. Тому незріла особистість критикує, а зріла робить.
   
 15. Ділись тільки радістю і з друзями, і з ворогами. Друг порадіє, ворог засмутиться.
   
 16. Не женися за щастям, а знайди те місце, де воно водиться. І щастя саме тебе знайде. Можу підказати те місце, де водиться твоє щастя, - це ти сам. А шлях до нього - максимальний розвиток всіх своїх здібностей.
   
 17. Щастя - це "побічний продукт" правильно організованої діяльності.
   
 18. Якщо ти комусь хочеш щось довести - значить, ти живеш заради того, кому хочеш це довести. Якщо ти живеш заради себе, то немає необхідності комусь щось доводити.
   
 19. Мрії - це голоси наших здібностей. Ось я не мрію співати в опері. Немає ні голосу, ні слуху. А якби мріяв, то цю мрію підігрівали б мої здібності. Отже, я б спробував потрапити в оперу. Просто потрібно подумати, як цю мрію здійснити. Тут головне - не поспішати, тоді вийде досить швидко. Добре, коли людина може про себе сказати наступне: "Я тільки тим і займаюся, що намагаюся здійснити свої мрії".
   
 20. Досягни успіху - забудуться образи.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати наматрацник: різновиди невидимого помічника
За об'ємним матрацом досить складно доглядати: чистити його й сушити в разі забруднення незручно. Наматрацник захистить виріб від пилу та бруду, завдяки чому термін його служби подовжиться.
Читати більше
Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Солов'ї з Шаоліня і відьми у Заліщиках: 5 книг, які вразять своєю екзотикою
Книжки цього огляду, — наче подорож у далекі екзотичні країни, які виявляються віддзеркаленням внутрішнього світу їх героїв, даруючи нам захоплюючі історії про несподівано рідне й близьке. Саме таке, магічне поєднання оповідної естетики й визначає справжню літературу нашого часу.
Читати більше