20 порад, які допоможуть у вирішенні багатьох життєвих питань

9 листопада 2016
Ірочка Куравська
Михайло Литвак, один з визнаних психологів і лікарів-психотерапевтів міжнародного рівня, розробив і першим почав застосовувати на практиці систему вирішення конфліктів "психологічне айкідо".

Головна мета цієї концепції - навчитися розбиратися в людях і в собі. Пропоную вам ознайомитися з 20-ма порадами відомого психолога, які допоможуть у вирішенні багатьох життєвих питань:
 1. Ніхто нікого не кидає, просто хтось іде вперед. Той, хто відстав, вважає, що його кинули.
   
 2. Гризи граніт науки, а не пельку своєму ближньому, якщо вже хочеться щось гризти.
   
 3. Депресія для того і дана людині, щоби подумати про себе.
   
 4. Якщо людина нічого доброго не може сказати про себе, а сказати хочеться, вона починає говорити погане про інших.
   
 5. Якщо ви добре думаєте про себе, навіщо ж вам потрібно, щоб ще хтось добре думав про вас.
   
 6. Роби, що хочеш, і не питай дозволів. Раптом відмовлять.
   
 7. Краще спілкуватися з гарною книгою, ніж з порожньою людиною.
   
 8. Здатність любити і добре переносити самотність - показник духовної зрілості. Все найкраще ми робимо, коли знаходимося на самоті.
   
 9. Я не знаю шляху до успіху. Але я знаю шлях до невдачі - це бажання сподобатися всім.
   
 10. Нема чоловічої чи жіночої логіки, є вміння або невміння грамотно мислити.
   
 11. Хочеш знати свого головного ворога? Поглянь у дзеркало. Впорайся з ним - решта розбіжаться.
   
 12. З друзями спілкуватися приємно, а з ворогами - корисно.
   
 13. Є єдина поважна причина розриву відносин і звільнення з роботи - неможливість особистісного зростання в умовах, що склалися.
   
 14. Незріла особистість часто знає, але не вміє. Зріла не тільки знає, а й уміє. Тому незріла особистість критикує, а зріла робить.
   
 15. Ділись тільки радістю і з друзями, і з ворогами. Друг порадіє, ворог засмутиться.
   
 16. Не женися за щастям, а знайди те місце, де воно водиться. І щастя саме тебе знайде. Можу підказати те місце, де водиться твоє щастя, - це ти сам. А шлях до нього - максимальний розвиток всіх своїх здібностей.
   
 17. Щастя - це "побічний продукт" правильно організованої діяльності.
   
 18. Якщо ти комусь хочеш щось довести - значить, ти живеш заради того, кому хочеш це довести. Якщо ти живеш заради себе, то немає необхідності комусь щось доводити.
   
 19. Мрії - це голоси наших здібностей. Ось я не мрію співати в опері. Немає ні голосу, ні слуху. А якби мріяв, то цю мрію підігрівали б мої здібності. Отже, я б спробував потрапити в оперу. Просто потрібно подумати, як цю мрію здійснити. Тут головне - не поспішати, тоді вийде досить швидко. Добре, коли людина може про себе сказати наступне: "Я тільки тим і займаюся, що намагаюся здійснити свої мрії".
   
 20. Досягни успіху - забудуться образи.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Козацька люлька
Кожний козак мав рушницю, алебарду та шаблю, вміле володіння якими робило його безстрашним та неперевершеним воїном. Про їх походи складались пісні та легенди, ворог тремтів тільки від слова – козак. Люлька для сіроманця була на рівні з добрим конем, гострою шаблею. Звідки ж взялася ця традиція, як і коли потрапив тютюн і люлька до Вкраїни?
Читати більше
Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше