20 популярних патріотичних татуювань

7 липня 2016
Андрій К.
Патріотична мода, стала неабияк актуальним трендом особливо в останні декілька років. Вона охопила різні напрямки нашого життя. Це і одяг, і прикраси, і манікюр, і атрибутика. Але є люди, які наважилися закарбувати любов до України не у тимчасових речах, а на все своє життя. Мова йде, як ви напевно вже здогадались, про татуювання.

Завжди були ті, хто, роблячи собі тату, обирав малюнки, пов’язані з українською тематикою. Але після Революції гідності анексії Криму і, особливо, з початком бойових дій на сході нашої країни, такі татуювання почали замовляти набагато частіше, вони увійшли в моду. Тату стало своєрідним способом показати свій патріотизм.

Трохи історії

Татуювання у своїй історії сягають декількох тисячоліть. В сиву давнину воно несло на собі соціальні функції (вказувало на статус людини), було своєрідним замінником сучасного паспорта, допомагало маскуватись на полюванні, використовувалось як оберіг чи талісман, мало магічне і навіть містичне значення.
З поширенням християнства, яке було проти нанесення на тіло будь-яких малюнків, вважаючи це пережитком язичництва, цей вид мистецтва практично припинив своє існування. Використовувалось тату лише для того, щоб клеймити злочинців та жінок легкої поведінки (згадайте героїню відомого роману Олександра Дюма «Три мушкетери»). Відродилось воно аж наприкінці ХVІІІ століття вже як символ, що підкреслював відношення людини до тієї чи іншої групи. Це був своєрідний виклик суспільству.
В середині 50-х років минулого століття татуювання набуло популярності серед рок-музикантів та їх прихильників, а в 60-70-ті малюнки на тілі робили люди, які відносили себе до субкультури хіпі.

Сьогодні татуювання стало частиною масової культури. Мода на татуювання зробила з цієї, ще не так давно кримінальної ознаки, справжнє мистецтво. На тіло наносяться малюнки різного розміру, форми та кольору. Татуювання стали красивими і стильними настільки, що їх не тільки не ховають під одягом, а навпаки всіляко демонструють.

​Які татуювання найбільш популярні сьогодні?

Найчастіше роблять патріотичне татуювання молоді хлопці та дівчата, хоча й серед людей більш поважного віку теж немало його поціновувачів. Віддають перевагу малюнкам, які символізують щось вічне і дороге, є незмінними, на відношення до яких не вплине ані час, ані власний вік. Найчастіше наносять на тіло візерунки із зображенням тризуба, національного прапора, козаків, гарних україночок чи Кобзаря.
 
Дуже полюбляють тату у вигляді української вишивки в червоно-чорному чи синьому кольорах, яка виглядає майже так само гарно, як і справжня. Зустрічаються татуювання у вигляді мапи України чи картин українських художників.
Інколи замовляють картини в українському стилі за власними ескізами – поле, кінь, козак із шаблями тощо.
Також розміщують на тілі проукраїнські висловлювання, цитати, крилаті фрази, вірші Шевченка чи рядки з улюблених українських пісень, наприклад, групи «Океан Ельзи». Всі ці татуювання роблять в цікавій формі, часто стилізованими.
 
Після повернення не екрани відомих мультиплікаційних народних улюбленців з легендарного мультсеріалу «Про козаків», ці герої також пережили нову хвилю популярності, але тепер вже у вигляді татуювань.
 
Місця для нанесення патріотичного татуювання, частіше за все, обирають на плечах чи руках. Більш сміливі роблять тату на ногах, шиї, животі і спині.
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше