20 фільмів, які повинна подивитися кожна жінка

Є фільми для довгих роздумів, замріяні стрічки або кіно, яке можна подивитися і забути. А є картини для жінок. І ви не повірите, але вони необов'язково про любов. Вони багатогранні та непередбачувані, як і сама прекрасна стать.

Тут зібрані такі стрічки. Збережіть їх - іноді вчасно почуте слово або почерпнута з фільму думка може змінити життя.

Життя в рожевому кольорі

adme.ru
 

Це дуже глибока і чуйна біографічна стрічка про французьку діву Едіт Піаф, життя якої було схоже на битву за право жити, співати і любити. Але стала шедевром вона тому, що майстерно передала атмосферу Парижа, шаленого, дикого і чаруючого одночасно, який здається солодким і романтичним тільки тим, хто його погано знає. Напевно, в таких умовах справжній талант і народжується, але це вже зовсім інша історія.

Солдат Джейн

adme.ru
 

Фільм без інтриги і дорогих битв. Але зате він, мабуть, один з небагатьох, який достовірно показує нам, якою може бути сила волі людини. У даному випадку - жінки. "Солдат Джейн" має кілька незабутніх сцен, сюжет відмінно обіграний, тому став класикою.

Посмішка Мони Лізи

adme.ru
 

Більш мудрого жіночого фільму в світі, мабуть, не існує. Він вчить гідності, відвазі, цілеспрямованості. Але набагато важливіше інше - стрічка чесно і відкрито показує, як важливо думати власною головою. Через це, а також завдяки гідному акторського складу, фільм вийшов не привітивно-феміністським, а легким і всеосяжним, як жіноча інтуїція.

Крихітка на мільйон

adme.ru
 

Фільм захоплює тим, що він нічим не прикрашений. Він показує всю суворість і жорстокість життя, як вона є. Життя кидає нам виклик, і тільки рішуча, смілива, завзята і цілеспрямована людина може відповісти на нього і прийняти бій. Режисер Клінт Іствуд дуже точно підкреслив дрібниці, а актори прожили всередині себе і передали нам всі емоції. Хтось скаже, що фільм жорстокий, але якщо дівчина чи хто завгодно ще мріє стати чемпіонкою з боксу, то тут не до соплів та ідіотського хепі-енду.

Диявол носить Прада

adme.ru
 

Світ моди, глянцю, безумовно, гарний. Але наскільки він гарний, настільки ж він і жорстокий. Будь-яка дрібниця - і ти вже повалена з вершини Олімпу. Фільм, звичайно, на епохального не претендує. Як є жанр - комедійна драма - так і знято. Але тим не менше фільм відмінний. Легкий, приємний, ненадуманий сюжет, який прикрашають блискучі Меріл Стріп і Енн Хетеуей.

Дорога змін

adme.ru
 

Здається, що може змусити глядача захопитися фільмом про сімейну пару з двома дітьми, що переживають особисту кризу в середині ХХ століття в США? Але вже ближче до кінця фільму ледве-ледве вдається відшкребти себе від крісла з усвідомленням того, що все, що ти щойно побачив, стосуєтсья і тебе теж. Можна, як головні герої, мати намір втекти від безнадійного становища в Париж. Але не все так просто. Можна змінити місце проживання, але від себе не втечеш. І якщо всередині порожньо, то де б ви не жили, з ким би ви не жили, туга не покине вас. За це відкриття спасибі фільму.

Королева

adme.ru
 

Фільм "Королева" режисера Стівена Фрірза - одна з гідних і зважених кінокартин про непростий час для англійської королівської сім'ї після загибелі всенародної улюблениці принцеси Діани. Як бути королеві, в бік якої посипалося чимало невтішних слів, - піддатися емоціям чи проявити стриманість, як і личить монарху? У пролозі фільму не дарма стоїть рядок з Шекспіра. Але якщо шекспірівські герої билися з супротивником мечем і стрілами, то в наші дні битва ведеться за допомогою камер і мікрофонів. Що теж вимагає певної мужності.

Ерін Брокович

adme.ru
 

Історія Ерін Брокович - це історія і сильної, і слабкої жінки. Просто через обставини звичайні жіночі слабкості для Ерін - недозволена розкіш. Може, вона й не геній зовсім, але завзятість і небайдужість до чужих доль дозволяють їй неможливе - перевершити, перемогти найпотужнішу корпорацію, в буквальному сенсі слова отруйну життя людей. У моменти, коли у вас опускаються руки, просто переглядайте цей фільм - він чудовий.

Фріда

adme.ru
 

Яскравий фільм про яскраву жінку, про бунтарську натуру, про невгамовноме бажання, про енергію, що б'є фонтаном. Фріді було 20 років, коли вона вийшла заміж за найвідомішого художника Мексики Дієго Ріверу, немолодого, багатого і розпусного. Ця картина розповідає про Фріду не тільки як про геніального художника, але і як про жінку, для якої на першому місці була любов і сім'я. А музика до фільму заслуговує окремої уваги.

Їж Молися Кохай

adme.ru
 

Ми не могли не включити в перелік цей фільм. Заснована на книзі, ця стрічка запропонувала простий рецепт проти депресії - вибирайте три будь-які країни на букву "І", негайно вирушайте в подорож і дізнавайтеся себе. Головній героїні у виконанні Джулії Робертс все вдалося. Настав час вашої історії.

Золоте століття

adme.ru
 

Ще одна прекрасна стрічка про те, як непросто бути королевою. Але цей фільм скоріше не про історію і не про монарха, а про людину. Єлизавета I - жінка, яка не належить собі ні на хвилину, позбавлена ​​навіть простих радощів життя. Невідомість, пристрасть, зрада, пригода, велич - все поєднується в захоплюючій епопеї "Золотий вік" з незрівнянним сценарієм, розкішними костюмами і приголомшуючою грою акторів.

Там, де серце

adme.ru
 

Просто неймовірний фільм про любов, всепрощення і дружбу. Здавалося би, банальна історія, стара, як світ. Вагітну дівчину кидає хлопець, якого вона вважала опорою на все життя. Але світ не такий поганий, яким здається. Просто не можна впадати у відчай, не можна ненавидіти долю за що-небудь, не можна опускати руки. Потрібно просто йти вперед, не пам'ятаючи зла, допомагати людям і радіти життю. Ми чули це сто разів, але саме це є ключем до щастя.

Жанна Д'арк

adme.ru
 

Фільм  справді чудовий. Історичну стрічку про героїв такого масштабу легко зробити нудною і занадто пафосною. Але творці відмінно попрацювали, і спасибі їм за реалізм, віру і справедливість, яка чудово відобразилася в образі святої Жанни, блискуче зіграної Мілою Йовович.

Голова у хмарах

adme.ru
 

"Голова у хмарах" - це не просто назва фільму. Це стан душі, в якому перебувають герої, стан легкого божевілля, піднесених переживань, яким немає місця на землі, вони тягнуть вгору, але, на жаль, віддаляють від світу. У картині багато естетики, трагічної, приреченої естетики, яка не втрачає блиску навіть у моменти згасання. І це справжнє дослідження найбільш таємничого явища у всесвіті - людського серця.

Елегія

adme.ru
 

Існують фільми, які вражають глядача до глибини душі й пронизують всі нервові закінчення. "Елегія" - один з них. Історія взаємин викладача коледжу Девіда Кепеша і юної непорочної кубинки Консуели Кастільо десь всередині нас розставляє всі крапки над "i", й ми вже знаємо, хто з нами поруч, хто не просто поруч, а хто духовно поруч.

Амелі

adme.ru
 

Фантазерка Амелі знаходить у своїй ванній кімнаті схованку зі старими іграшками і запалюється ідеєю повернути "скарб" законному власнику. Цей добрий вчинок змінює життя дівчини, і вона починає втручатися в життя чужих людей абсолютно несподіваним чином. А без чудової музики композитора Яна Тьєрсена вже неможливо уявити собі Париж.

7 днів і ночей з Мерилін

 adme.ru
 

Зіграти Мерилін Монро - це в якійсь мірі виклик. Але актриса Мішель Вільямс відмінно впоралася зі своєю роллю - їй вдалося втілити образ упевненої в собі кокетки і маленької дівчинки, яка боїться всього світу та людей. Але дивитися фільм варто не тільки через Мерилін, хоча через неї можна піти і не на таке, а через його дивовижну атмосферу. І ви повірите, що дотягнутися до зірки можливо.

Залізна леді

adme.ru
 

Без пафосу у фільмі не обійшлося, але Меріл Стріп як завжди всіх врятувала. Заодно врятував образ Тетчер, перед яким залишається тільки молитися. Політик, який вважає за краще діяти. Жінка, що вибирає кар'єру. Лідер країни, який може піти вчасно і гідно. Кіно, обов'язкове до перегляду.

Евіта

adme.ru
 

Дивовижний мюзикл, що розповідає про життя улюблениці всієї Аргентини Евіти Дуарте де Перон, про її шлях, який сам її обрав. За образ, відтворений на екрані, Мадонні хочеться сказати спасибі - вона прекрасно передала всі темні та світлі сторони своєї героїні, а також її страхи та амбіції. І, звичайно, музика заслуговує окремих похвал - композитор Ендрю Ллойд Веббер створив шедеври.

Джіа

adme.ru
 

Якби потрібно було описати фільм одним словом, то ми б сказали "чудово". Глядачеві показана вся сувора правда модельного бізнесу. Здавалося б, що може бути розкішніше, ніж життя, наповнене фотосесіями, зустрічами, показами? І ось тут нас і провели в "блискуче" життя моделей. А молода Анжеліна Джолі - просто знахідка для творців фільмів.

Коко до Шанель

adme.ru
 

Фільм про сильну жінку, що не побоялася кинути виклик суспільству з його вдачами, підвалинами, тісними корсетами, карнавальними сукнями та капелюшками-безе. Хтось каже, що фільм нудний і монотонний. Але він, швидше, неспішний, і в цьому його краса. Він схожий на життя: у ньому іноді все йде дуже повільно, а іноді летить зі швидкістю думки. Ну а Одрі Тоту в образі легендарної Шанель неперевершена!

(via)

Пропонуємо вам ще кілька актуальних підбірочок до теми:
Дівчаче читання на літо
10 книг, які варто прочитати кожній жінці
20 фільмів про фатальну пристрасть, набагато кращих, ніж "50 відтінків сірого"
10 фільмів, які виявилися кращими, ніж книги

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше