19-річний український студент створив фільм про війну

20 вересня 2014
Sergej Jakimenko
Коли в його країні почалася війна, молодий чоловік не зміг залишитися байдужим і вирішив допомогти співвітчизникам тим, що він вміє робити: створити документальний фільм про події на Сході України.
 


Фільм створений у тісній співпраці із журналістами.

- Раніше я займався монтажем фільмів для інтересу, а тепер вийшло так, що для історії, - розповів Сергій Якименко. - Матеріали для картини мені надавали багато журналістів, які працювали в зоні АТО. Також я співпрацював з телеканалами "Еспресо ТВ", "Громадське ТБ", "Вавилон-13", військовим телебаченням України. Це не героїчний фільм - тут все по-справжньому. І бій, і зброя, і втрати, і переживання рідних. А присвячується мій фільм захисникам України.

За словами Сергія, картина "На лінії вогню" у нього вже друга. Перша називалася "Ціна демократії" і присвячувалася подіям на київському "Євромайдані". Сам молодий чоловік вже всерйоз вважає, що знайшов себе саме в сфері документального кінематографа і сподівається з його допомогою зробити рідну Україну хоча б трохи кращою.

© Відео - Сергій ЯкименкоЯк і у всіх молодих творчих людей, єдина проблема Сергія Якименка - брак фінансів. Створювати документальні фільми талановитому студенту доводиться за більш ніж скромні власні кошти та пожертвування глядачів. До речі, допомогти Сергію Якименко у виробництві нових картин можете і ви, просто відправивши пожертву.

джерело: 
www.by24.org

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com