18 жовтня 2019 року
Ронна Герман
Десять звільнень від Архангела Михаїла

Я закликаю своє могутнє «Я є присутність» наповнити мене мудрістю, проникливістю і люблячим наміром. Нехай буде так!

1. Я звільняюся від будь-яких очікувань з приводу мого духовного зростання і просування вперед. Кожен день я буду жити в теперішньому моменті «тут і зараз», зосереджуючись на становленні гармонійних відносин між моїм тілом, розумом, емоціями і моїм Вищим «Я».

2. Я звільняюся від усіх угод з усіма, хто прив'язує мене до реальності третього виміру (матір'ю, батьком, дітьми, чоловіком (дружиною), братами, сестрами, друзями, однокласниками, колегами, вчителями, учнями, знайомими і незнайомими людьми).

3. Я звільняюся від всіх помилкових понять щодо любові, радості, миру, гармонії, безпеки, достатку, творчих здібностей, життєвих сил, здоров'я і благополуччя, старіння і смерті.

4. Я звільняюся від обов'язку рятувати світ або кого-небудь в цьому світі. Я усвідомлюю, що моя місія - визнати свою Майстерність і бути живим, люблячим прикладом для всіх, ні від кого нічого не чекаючи.

5. Я звільняюся від усього колишнього перебування в тілі і від клітинної пам'яті про мою тілесну форму. Я бажаю собі мою Богом дану краси, життєздатності, здоров'я та благополуччя, знаючи, що це мій природний стан буття. Мені потрібно лише слідувати дружнім підштовхуванням Духа, щоб маніфестувати цю досконалість.

6. Я звільняюся від всіх очікувань щодо моїх творчих здібностей і роботи. Я працюю і творю для власного задоволення. І я знаю, що мій достаток приходить від Духа, а не від моїх зусиль. Мені потрібно лише вірити, що я цього заслуговую.

7. Я звільняюся від влади наді мною з боку тривимірного уряду і істеблішменту. Вони не будуть контролювати мене, мій достаток і мою безпеку. У мене достатньо сили, щоб маніфестувати безпеку, бути абсолютно самодостатньою особистістю і повністю контролювати свою долю.

8. Я звільняюся від всієї решти кармічних боргів і негармонійних енергій всередині всіх моїх тіл: фізичного, ментального, емоційного і астрального. Тепер я легко і витончено вирішую всі ситуації і розширююсь в Світло, щоб приєднатися до спів творення Раю на Землі.

9. Я звільняюся від усіх помилкових понять щодо моєї здатності черпати знання, мудрість і потрібну інформацію від Духа і Вищих Сфер. Я черпаю нове знання і мудрість, щоб вчитися, рости і служити живим прикладом для оточуючих.

10. Я звільняюся від всякого осуду і всіх очікувань щодо інших людей, знаючи, що кожен займає своє місце в світі і знаходиться на своєму рівні еволюції. Я дарую усім любов і підтримку, але пропоную інформацію тільки тоді, коли мене про це спитають, розуміючи, що моя істина не обов'язково повинна бути істиною для інших.

Ронна Герман

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше