16 портретів дикої природи

Фотограф СУПРЕМ Саху об'їздив безліч країн, знімаючи приголомшливі портрети диких тварин. Але і в його рідній Індії є на що подивитися!

У тропічних лісах, високогір'ях і пустелях Індії мешкає безліч диких звірів і строкатих птахів. СУПРЕМ відправився досліджувати дикі краю з фотоапаратом.
І ось що він побачив:

1. Чорна пантера.

2. Східна білоочка

3. Фенек.

4. Білогорла нектарниця-павуколовка.

5. Цейлонський жаборот.

6. Індійський леопард.

7. Білопуза деревна сорока.

8. Чорноголовий справжній бюльбюль.

9. Оранжевоголовий земляний дрозд.

10. Малий фламінго.

11. Синьогорла нільтава.

12. Блакитна ірена.

13. Синьохвоста щурка.

14. Синьохвоста щурка.

15. Жовтоголова трясогузка.

16. Малабарський азійський трогон.

Джерело

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше