15 зворушливих фото дбайливих татусів і їхніх малюків

Немовлята і їх татусі проводять більше часу разом, ніж будь-коли раніше, головним чином тому, що громадський погляд на гендерні ролі різко змінився, пише Power of Positivity.

В даний час жінки вносять такий же внесок в сімейний дохід, як і чоловіки, тому після народження дитини батько й мати на рівних займаються її вихованням. Чоловіки більше не вважаються єдиними годувальниками, і це, напевно, добре.

З урахуванням сказаного ми хочемо показати вам 15 душевних фотографій дітей і їх татусів, які підтверджують цю тенденцію.

Найтепліше місце. 

Коли це твоя маленька рудоволоса копія. 

Ми навіть спимо одинаково. 

Щастя є.

Перша посмішка. 

 Обідня пора.

Вони вміють весело проводити час. 

 Гляньте, який красень :)

Сховалася в рюкзак, щоб потрапити до мене на роботу. 

 Найсолодший сон.

Моєму синові і моїй бороді три місяці. 

Майже близнюки. 

Коли обидва задоволені молочним коктейлем. 

Щастя бути батьком. 

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше