15 афірмацій, які допоможуть вам жити так, як бажаєте саме ви

11 жовтня 2019
Ліля Колісник
Бути собою, відкритися іншим людям, зважитися змінити своє життя — звучить заманливо, але одночасно й лякає. Багато з нас вважають за краще жити обережно й обачно. Але без ризику не буває перемог. Про це замітки психотерапевта Джойс Мартер, яка ще в школі вибрала для себе шлях хоробрості.

Тільки якщо ти встанеш на мій лабораторний стіл і заспіваєш «Радуйся, світе», — сказав містер Снайдер, мій учитель фізики. Ішов перший тиждень в дев'ятому класі, де я була новенькою. Я забула домашню роботу і запитала, чи можна здати її завтра. Відповідь вчителя пролунав як виклик, і я його прийняла. Повільно пройшла по принишклому кабінету, відчуваючи на собі погляди 25 пар очей. Підійнялася на високий чорний стіл і, зробивши глибокий вдих, якомога голосніше відспівала всі куплети пісні групи Three Dog Night "Єремія був жабою». Офіційно у неї та ж назва, що і в євангельського гімну: «Радуйся, світе». Мені аплодували стоячи.

Ця дурна і зухвала витівка призвела до несподівано позитивних наслідків. Після уроку до мене підійшли дві дівчинки, яких я тоді не знала, і сказали, що вчинку сміливіше вони в своєму житті не бачили і хотіли б зі мною подружитися, ми дружимо досі.

Містер Снайдер був приголомшений, очевидно, він 20 років вимовляв цю фразу, і ніхто ще не намагався виконати умову. Він розповів цю історію всьому педагогічному колективові, вона поширилася серед вчителів зі швидкістю лісової пожежі. Коли я йшла на інші уроки, вчителі говорили: «А, це ти та сама дівчинка?» Мене стали помічати й заохочувати до різного роду активної діяльності: шкільне уряд, чирлідерство, хор.

У дорослому житті я продовжую свідомо долати страх, щоб жити сміливо. Це відкриває нові можливості, допомагає рости над собою. Як підприємець протягом десяти років я постійно стикалася із ситуаціями, коли потрібно було проявляти хоробрість, щоб утриматися на плаву.

Моя команда виросла до 70 психотерапевтів у шести локаціях, але довелося пережити втрату бізнес-партнера, величезні фінансові труднощі і багато іншого. Нещодавно підлеглі подякували мене за те, що я була їхнім безстрашним лідером. Це почесне прізвисько потрапило в точку — воно відображає той аспект моєї особистості, який викристалізувався завдяки стійкості в подоланні труднощів.

В особистому житті я теж прийняла страшне рішення розлучитися після 25 років спільного життя і 18 років шлюбу. У нас виросли дві чудові доньки, і в наших відносинах було чимало хорошого, але вже кілька років я відчувала якесь роз'єднання, і воно не зникало, не дивлячись на зусилля з обох сторін... Говорити про це чесно і прямо, — це найстрашніше з усього, що мені довелося робити.

Тепер, прийнявши рішення, я відчуваю спокій, полегшення і вдячність за те, що мені вистачило сміливості бути чесною із собою і тими, кого я люблю. Хоча це важко дається, я вірю, що щирість у житті принесе процвітання, щастя і благодать всім залученим.


Щастя можливе тільки в тому випадку, якщо ми живемо співзвучно нашому справжньому «Я».


Усі 20 років моєї психотерапевтичної практики відчайдушна хоробрість клієнтів захоплювала і надихала мене. Мені випала честь супроводжувати їх у подорож, яка розкривало їхню силу, позбавляючи від насильницьких або токсичних відносин, негативних культів і практик, експлуатуючих або незначних робіт і всієї іншої дисфункціональної динаміки. Я допомагала їм підтримувати зв'язок із вищими проявами самих себе, відкриватися назустріч любові, вчитися і жити по-новому.

Для кожного важливо відокремитися від страху і підключитися до хоробрості. Щастя можливе тільки в тому випадку, якщо ми живемо співзвучно справжньому «Я», а справжність вимагає сміливості. Сконцентруйтеся на своїй свідомості/тілу/​​дусі за допомогою декількох глибоких вдихів, йоги або медитації і повторюйте наступні афірмації, щоб зміцнити свою хоробрість:

1. Моя внутрішня сила належить тільки мені, і я відмовляюся віддавати її іншим.

2. Я відкрито і із задоволенням ділюся талантами, якими обдарувала мене природа. Я відмовляюся применшувати якісь свої якості заради того, щоб іншим було зручніше.

3. Моя внутрішня сила осяває все навколо.

4. Я використовую свій голос, щоб говорити чесно і прямо, від душі, розуму і серця.

5. Я люблю себе і тому завжди кажу, чого я хочу, чого потребую, на що сподіваюся, чого бажаю і про що мрію.

6. Я вірю, що переживу і подолаю будь-які негаразди, не піддаючись страху невдачі або відмови.

7. Я висловлюю любов відкрито і вільно, з радістю і щирою беззахисністю.

8. Моя сексуальність розквітає, я висловлюю свої почуття відверто, з любов'ю до себе та інших.
 9. Я звільняюся від масок, які зазвичай ношу, і відкрито ділюся своїм справжнім «Я» з оточенням.

10. Я встановлюю здорові кордони і в особистих, і в професійних відносинах та можу сказати «ні», якщо це знадобиться.

11. Я говорю про складні речі, які повинні бути висловлені, якщо вони необхідні, правдиві й добрі.

12. Я активно шукаю роботу, хобі і відносини, які важливі для мене, живлять мою душу, і звільняюся від усього, що сковує мою свободу.

13. Я відкритий (-а) до нового досвіду, відносин і можливостей, які розширюють мою зону комфорту.

14. Я практикую співчуття до себе і прийняття себе і з ніжністю розчиняю будь-які сором, збентеження або комплекс, якщо вони не дають мені бути в найкращій формі.

15. Я звільняюся від влади страху, невпевненості і сумніву. Я вибираю любов, віру і хоробрість як своїх провідників.

Ви заслуговуєте кращого і більшого життя. Використовуйте свою внутрішню силу і отримаєте доступ до резервів більш високого порядку. Почніть це життя сьогодні.

Зображення — pinterest.com. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше
Відчуття від переговорів (Частина 1)
За останніх двійко-трійку тижнів довелося почитати величезна кількість статей, присвячених питанням переговорів по європейській безпеці, які відразу показали те, що основні рухи відбуваються в тіні, а тому вони спочатку не призначені для широкої публіки…
Читати більше