14 звичок людей, які неймовірно подобаються оточуючим

10 серпня 2016
Редакція
1. Позитивний настрій, який поширюється на інших людей
Якщо ви хочете добитися успіху і хорошої репутації, привчите себе ставитися до життя позитивно.

2. Ввічливість і дружелюбність
Кращі оратори розмовляють впевнено і осмислено, чому оточуючим завжди приємно їх слухати.

3. Уміння уважно вислухати співрозмовника
Якщо ви використовуєте розмову, як можливість прочитати комусь лекцію, це лише нагодує ваше его, але ніколи не допоможе привернути до себе людей і завести нових друзів.

4. Самоконтроль
Надмірна позитивна чи негативна реакція може справити негативне враження. Запам'ятайте, мовчання буде набагато ефективнішим, ніж вашиі гнівні слова.

5. Терпіння
Звертаємо увагу, що здатність своєчасно вимовляти слова і докладати зусилля наділяє вас величезною перевагою перед нетерплячими людьми.

6. Здатність неупереджено дивитися на світ

Люди, які закривають себе від усього, що не входить в коло їх інтересів, упускають прекрасну можливість розвиватися всебічно.

7. Посмішка
Коли ви щиро посміхаєтеся людям під час розмови, це не тільки розміщує їх, але і робить більш відкритими.

8. Стриманість
Люди, з якими приємно спілкуватися, прекрасно обізнані про те, що далеко не все, про що вони думають, слід говорити вголос. Деякі думки, навіть якщо вони правдиві, можуть сильно образити співрозмовника.

9. Своєчасність
Якщо в спілкуванні ви звикли зволікати і відкладати найважливіші моменти на потім, навколишні можуть подумати, що ви зовсім неефективні в своїй діяльності.

10. Звичка робити як мінімум один хороший вчинок за день
Найприємніші люди завжди готові допомогти оточуючим без очікування чого-небудь натомість.

11. Уміння вчитися на своїх помилках

Люди захоплюються тими, хто вчиться і зростає на власних промахах, а не впадає в тугу і відчай. Навчіться бути вдячними за життєві уроки та набуту мудрість, яка не прийшла б до вас без поразки.

12. Здатність ставитися до співрозмовника так, ніби це найважливіша людина в житті
 
Приємні в спілкуванні люди в першу чергу використовують розмову для того, щоб краще пізнати співрозмовника і дати йому можливість висловитися.

13. Уміння оцінити достоїнства інших людей
Не упускайте можливість похвалити оточуючих за їх якості, але не плутайте це з лестощами.

14. Здатність вислухати критику
Успішні люди не прагнуть всім догодити. Вони симпатичні оточуючим завдяки тому, що вміють стежити за власною поведінкою і репутацією. Наявність близької людини, який буде чесний з вами, завжди сприяє особистісному зростанню.

Будь ласка, поділіться цими порадами з друзями, вони можуть стати в нагоді кожному незалежно від їх соціальної ролі і положення.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com