13 жовтня 2021 року
Зеленський звільняє з військової служби генералів, які знають про його зраду

Ти можеш служити країні,

можеш організовувати і контролювати

десятки блискучих спецоперацій,

які обговорювала вся країна.

І мова йде не тільки про «вагнергейт».

Ти можеш бути військовим.

Але якщо ти пішов проти нано Наполеона,

і розповів правду про його зраду,

то тебе звільнять з посади,

а потім звільнять з військової служби. 

Інформація до роздумів

12 жовтня 2021 року генерал-майор Руслан Баранецький звільнений з військової служби. Руслан Баранецький обіймав посаду першого заступника голови СБУ в 2019-2021 роках, і був присутній на нараді в кабінеті президента України Зеленського в липні 2020-го року, на якій керівництво країни прийняло рішення про перенесення спецоперації, що призвело до витоку інформації та повернення бойовиків «ПВК Вагнера» ​​у Росію. Баранецький у цей період керував роботою органів контррозвідки, фронтовою і зафронтовою роботою спецпідрозділів СБУ на Донбас. Про це повідомив головний редактор інтернет видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook. 

13 жовтня 2021 року начальника Головного управління розвідки Міноборони в 2016-2020-му роках генерал-полковника Василя Бурбу звільнено з військової служби через надання свідчень слідчій комісії Верховної Ради з розслідування провалу спецоперації із захоплення російських терористів. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов. За даними джерел інтернет видання Цензор.НЕТ, рапорт на звільнення Бурба подав ще 14 вересня 2021 року. Перед засіданням Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування «Вагнергейту» Бурба був викликаний на зустріч з міністром оборони Андрієм Тараном. Таран, за словами джерела, наказав генерал-полковнику Бурба, як військовослужбовцю, відмовитися від дачі показань Тимчасовій слідчій комісії. Міністр Таран вимагав від Бурби приховати причетність Зеленського і Єрмака до скасування спецоперації. «У відповідь Бурба тут же в присутності міністра оборони написав рапорт про звільнення з військової служби, і після цього відмовився виконувати незаконні накази Тарана», - зазначив журналіст Бутусов. 

13 жовтня група опозиційних народних депутатів від фракцій Європейська Солідарність і Голос прийшла до офісу Генпрокуратури, вимагаючи невідкладної зустрічі з генеральною прокуроркою Венедиктовою відповідно до статусу народного депутата. Опозиційних депутатів цікавили декілька надзвичайно важливих подій для України, на які депутати бачать відсутність реагування з боку правоохоронних органів, слідчих органів і вищого керівництва держави (читай: влади «зеленої шантропи» - ВЗ). Мова йдеться про розслідування справи  «Вагнепргейт», про можливу державну зраду, про розголошення державної таємниці, і про відсутність будь-яких слідчих дій впродовж 14 місяців. 

Порошенко заявив журналістам, що коли керівництво держави хотіло приховати цю справу, коли керівництво держави давало плутані пояснення – то операції не було, то вона була, але це операція російських спецслужб, то операція була, але це була операція західних спецслужб – він вимушений був вийти і наголосити, що він, як тодішній Президент України і Верховний головнокомандувач ЗСУ, особисто санкціонував деталі початку цієї операції. Він також повідомив, що були пред’явлені документи вірними присязі України працівниками СБУ і Генпрокуратури про проведення цієї операції. Вони надали неспростовні свідчення про те, що керівництво України бреше.

Також Порошенко відзначив, що саме сьогодні  була втрачена можливість не просто притягнути до відповідальності вбивць українських військових, не просто обміняти їх, визволивши українських заручників з в’язниць Путіна, а посадити керівництво країни-агресора (путінської Росії) на лаву підсудних міжнародного суду в Гаазі. 

Інформація інтернет видання Цензор.НЕТ

 Начальника Головного управління розвідки Міноборони в 2016-20-му роках генерал-полковника Василя Бурбу сьогодні звільнено з військової служби через надання свідчень слідчій комісії Верховної Ради з розслідування провалу спецоперації із захоплення російських терористів. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов

За даними джерел інтернет видання Цензор.НЕТ, рапорт на звільнення Бурба подав 14 вересня. Перед засіданням Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування «Вагнергейту» Бурба був викликаний на зустріч з міністром оборони Андрієм Тараном. Таран, за словами джерела, наказав Бурба як військовослужбовцю відмовитися від дачі показань Тимчасовій слідчій комісії.

Совковий міністр наказав не повідомляти під протокол народним депутатам про те, що спецоперація із затримання російських терористів була санкціонована 01 липня 2020 року самим Тараном, і тому не вимагала взагалі жодних нарад в Офісі Президента. Таран наказав не повідомляти, як відбувалося засідання в кабінеті Верховного Головнокомандувача Володимира Зеленського щодо скасування спецоперації, а також про те, що на нараду Зеленський допустив осіб, що не мають стосунку до абсолютно секретних операцій військової розвідки, - главу Офісу Президента Андрія Єрмака, заступника голови Офісу Президента Романа Машовця, секретарку президента Марію Левченко, а також близько пов'язаного з РФ начальника комітету з розвідки Руслана Демченка. Таким чином були створені передумови до витоку інформації про спецоперацію.

Міністр Таран вимагав від Бурби приховати причетність Зеленського і Єрмака до скасування спецоперації. «У відповідь Бурба тут же в присутності міністра оборони написав рапорт про звільнення з військової служби, і після цього відмовився виконувати незаконні накази Тарана», - зазначив журналіст Бутусов.

Після написання рапорту про звільнення Бурба відправився на засідання ТСК і після цього неодноразово давав свідчення народним депутатам. За даними джерел Цензор.НЕТ, протокол показань Бурби досі не оформлений і з ним не ознайомлені ні члени слідчої комісії, ні сам Бурба». «Сьогодні офіційно наказом міністра оборони Василя Бурбу звільнено з військової служби», - розповів Бутусов.

Як відомо, вночі 29 липня 2020 року в Білорусі було затримано 32 російських бойовиків. За даними білоруського державного інформагентства БЕЛТА, це росіяни з ПВК Вагнера. Вони прибули до Білорусі, щоб дестабілізувати ситуацію напередодні президентських виборів. Частина затриманих значаться в базі «Миротворця» як ті, хто воював на Донбасі і в Сирії. Російський терорист Захар Прилєпін підтвердив, що серед затриманих в Білорусі найманців є колишні бойовики його «батальйону». 14 серпня 2020 року Білорусь видала Російській Федерації 32 бойовиків ПВК «Вагнер», проігнорувавши запит України на їх екстрадицію.

Головний редактор видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов заявив, що бойовиків ПВК Вагнера в Білорусі насправді планувала затримати Україна, але спецоперація зірвалася.

19 травня 2021 року Верховна Рада відмовилася створити окрему ТСК у справі «вагнерівців». Замість цього, Рада створила ТСК з розслідування можливих злочинів представників влади.

24 червня Володимир Зеленський (після багатьох місяців брехні) підтвердив підготовку спецоперації щодо «вагнерівців» і порівняв її із захопленням літака Ryanair в Мінську. Також Зеленський заявив, що спецоперація щодо «вагнерівців» - ідея інших країн і Україну максимально втягували в це питання. Крім того, президент розповів, що сам особисто передав Лукашенку інформацію про «вагнерівців»: Я подзвонив і попередив його.

06 липня 2021 року розпочала роботу Тимчасова слідча комісія (ТСК) Верховної Ради з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державна влади та інших осіб проти суверенітету України. Як засвідчили подальші події, мета комісії – приховати факт зради президентом Зеленським і його найближчого оточення.

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса та практичність: які матеріали використовують для оббивки м’яких меблів
Від того, наскільки вона буде практичною та міцною, залежатиме тривалість її «життя» та привабливого вигляду меблів, тож це варто враховувати, вибираючи диван чи крісло.
Читати більше
Чи можна займатися спортом під час місячних і як це впливає на організм
Останнім часом ставлення до особливостей жіночого організму змінилося на більш помірковане. Водночас оновились рекомендації щодо занять спортом під час місячних. Сьогодні ми розповімо про них.
Читати більше