13 РЕЧЕЙ, ЯКІ НЕ РОБЛЯТЬ МОРАЛЬНО СИЛЬНІ ЛЮДИ

5 квітня 2019
Vitaliy DeFranko

Вони не витрачають даремно час, шкодуючи себе

Морально сильні люди не будуть сидіти склавши руки, скаржачись на обставини і говорячи про те, як з ними неправильно вчинили. Вони беруть на себе відповідальність за свою роль в житті і приймають той факт, що життя не завжди легке або справедливе. Якщо сталася не дуже приємна ситуація, вони цілком можуть відреагувати фразою "Ну й добре".

Вони не втрачають владу над собою

Не дозволяють іншим керувати ними. Вони розуміють, що переживуть ситуацію, і самі вирішують, як реагувати. Вони усвідомлюють, що їхня сила — в умінні керувати своїми реакціями.

Вони не тікають від змін

Морально сильні люди не намагаються уникати змін. Замість цього вони приймають їх і завжди напоготові реагувати відповідно. Їхній найбільший страх, якщо можна так сказати,  потрапити в застій і втратити смак життя. Серед змін у цих людях проявляються найсильніші риси.

Вони не витрачають енергію на те, чим не можуть керувати

Ви не почуєте від сильної людини скарг про втрачений багаж, затори або про інших людей, оскільки вони розуміють, що ці фактори не входять в зону їхнього контролю. Замість цього вони зосереджуються на тому, чим можуть керувати, а найчастіше це лише їхнє ставлення до подій. І вони вміло користуються цим.

Вони не намагаються сподобатися всім

Є люди, які завжди намагаються сподобатися всім. Є люди, які йдуть проти всіх і намагаються в такий спосіб затвердити свою "силу". Жоден із цих способів не прийнятний. Морально сильні люди визнають, що вони не повинні подобатися всім і весь час. Вони не бояться сказати "ні" або заперечити при необхідності. Бо прагнуть бути справедливими, але поважають свій часу і вміють чемно відхилити прохання іншого.

Вони не бояться йти на усвідомлений ризик

Вони не беруть на себе необачні або дурні ризики, проте не бояться брати на себе ризики обдумані. Морально сильні люди зважують ризик і вигоду, перш ніж прийняти важливе рішення, і ретельно збирають інформацію про потенційні втрати перед тим, як почати діяти.

Вони не зациклюються на минулому

Морально сильні люди не витрачають даремно час, думаючи про минуле і про те, що все могло б бути по-іншому. Вони визнають своє минуле і виносять уроки з нього. Однак не переживають знову і знову невдалі моменти і не згадують дні минулої слави. Замість цього вони живуть сьогоденням і будують плани на майбутнє.

Вони не роблять одні й ті ж помилки кілька разів

Ми всі знаємо, що таке дурість, так? Ухвалення одних і тих же рішень з надією на те, що в цей раз вийде краще. Морально сильні люди беруть на себе відповідальність за свою поведінку і вчаться на своїх помилках. У результаті вони не повторюють помилки багато разів. Замість цього вони йдуть далі і приймають кращі рішення в майбутньому.

Вони не заздрять успіхам інших людей

Сильні люди можуть оцінити і порадіти успіхам інших людей в житті. Це дуже важливо. Вони не заздрять і не відчувають себе обдуреними, коли інші перевершують їх (але візьмуть на замітку їхній досвід). Замість цього вони визнають, що успіх досягається важкою роботою, і вони готові наполегливо працювати для досягнення власного успіху.

Вони не здаються після першої невдачі

Кожна поразка шанс стати кращим. Навіть найкращі підприємці визнають, що їхні ранні спроби вели до великої кількості невдач. Морально сильні люди готові не опускати рук і продовжувати намагатися, поки не досягнуть свого, якщо кожен такий провал просуває їх ближче до мети.

Вони не бояться самотності

Морально сильні люди насолоджуються і навіть цінують моменти, коли вони можуть побути на самоті. Не бояться бути наодинці зі своїми думками і використовують цей час для роздумів і планування. Вони не залежать весь час від інших людей і їхнього настрою. Вони можуть бути щасливі з іншими, але можуть бути щасливі і наодинці.

Вони не думають, що весь світ щось їм винен

Морально сильні люди не відчувають себе наділеними правом на все в цьому житті. Вони не народилися з усвідомленням того, що інші будуть піклуватися про них або що світ повинен дати їм щось. Замість цього вони шукають можливості, які засновані на власних перевагах і можливостях.

Вони не чекають миттєвих результатів

Чи працюють вони над поліпшенням стану здоров'я або відкриттям нового бізнесу, морально сильні люди не чекають миттєвих результатів. Вони інвестують свою енергію і час в певних дозах і святкують кожне досягнення у своїй справі. Вони мають "дар витримки" і розуміють, що якісні зміни вимагають часу.

За матеріалами

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com