13 непотрібних речей у вашому житті

1. Звільніться від потреби завжди доводити свою правоту

Серед нас так багато тих, хто навіть під загрозою розриву прекрасних відносин, завдаючи біль і викликаючи стрес, не може змиритися і прийняти іншу точку зору. Воно того не варте.

2. Перестаньте все контролювати

Будьте готові відмовитися від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з вами: ситуації, події, людей і т.д. Чи то рідні, близькі, колеги або незнайомці на вулиці - просто дозвольте їм бути такими, якими вони є.

3. Перестаньте перекладати провину

Звільніться від потреби звинувачувати інших за те, чим ви володієте або не володієте, за те, що ви відчуваєте або не відчуваєте. Перестаньте розпорошувати свою енергію і візьміть повну відповідальність за своє життя.

4. Зупиніть негативну розмову з собою

Багато людей наносять шкоду собі тільки тому, що дозволяють негативним думкам і емоціям управляти їхнім життям. Не довіряйте всьому, що говорить ваш логічний розсудливий розум. Ви кращі та здатні на більше, ніж вважаєте.

5. Припиніть скаржитися

Звільніться від постійної потреби скаржитися на безліч речей: людей, ситуації, події, які роблять вас нещасними, сумними і пригніченими. Ніхто не може зробити вас нещасними, ніяка ситуація не може вас засмутити. 

6. Відмовтеся від критики

Перестаньте критикувати людей, які відрізняються від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. Всі люди різні.

7. Звільніться від потреби справляти враження на інших

Перестаньте прикидатися і бути тим, ким ви не є насправді. Зніміть маску, прийміть і полюбіть своє справжнє "Я".

8. Перестаньте чинити опір змінам

Зміни - це нормально, вони необхідні, щоби рухатися з пункту А в пункт Б. Зміни допомагають покращувати і наше життя, і життя оточуючих.

9. Не навішуйте ярлики

Перестаньте навішувати ярлики на людей і події, про які ви не знаєте або просто не розумієте. Поступово відкривайте свідомість новому.

10. Відпустіть минуле

Знаємо, це складно. Особливо, коли минуле подобається більше, ніж сучасне, а майбутнє трохи лякає. Але вам необхідно прийняти той факт, що це все, що у вас є.

11. Звільніться від страхів

Страх - це всього лише ілюзія, його не існує, ви його створили. Все це у вашому розумі. Змініть своє внутрішнє ставлення, і зовнішнє стане на свої місця.

12. Перестаньте виправдовуватися

Викрийте виправдання і відправте їх на пенсію. Найчастіше ми обмежуємо себе через безліч виправдань.

13. Перестаньте проживати життя очікуваннями інших людей

Занадто багато людей живуть життям, яке їм не належить. Вони живуть своїм життям у відповідності з тим, що інші вважають кращим для них, вони роблять те, що від них очікують їхні батьки, друзі, вчителі, уряд і суспільство. Вони ігнорують свій внутрішній голос, внутрішнє покликання. Вони настільки зайняті реалізацією очікувань інших людей, що втрачають контроль над своїм життям. Вони забувають, що приносить їм щастя, чого вони хочуть насправді... і в кінцевому підсумку, вони забувають про себе.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше