8 способів захистити будинок від грабіжників

29 березня 2021
Редакція

Світ непередбачуваний. Кожного дня варто дбати про свою безпеку та безпеку рідних. У статті ми вирішили розповісти, як ви це можете зробити. 

1. Замкніть двері

Зверніть увагу, які замки ви поставили. Можливо, вони недостатньо захищають і варто поставити інші. Для цього достатньо звернутися в Bezpeka-Shop.com. Тут можна придбати все необхідне для зручності проживання в домі.

2. Освітлення двору

Переконайтеся, що ваші відкриті майданчики добре освітлені. Це ефективний спосіб відлякати потенційних злочинців. Добре освітлений будинок не тільки вказує на те, що в будинку є люди, але також робить будь-яку підозрілу діяльність чітко видимою для вас і сусідів.

3. Детектори руху

Обладнайте власність системою домашньої безпеки і відчуйте, як занепокоєння випаровується. Сучасні технологічні системи сигналізації оснащені вбудованими детекторами руху, що попереджають вас про рух на території.

Вам не потрібно перебувати вдома, щоб отримувати ці сповіщення, і ви можете налаштувати зони, що вимагають спостереження. 
 

4. Не говоріть зайвого!

Будьте обережні, не кажіть занадто багато про безпеку вашого будинку або свої плани на відпустку незнайомцям, особливо в соціальних мережах.

5. Система домашньої безпеки

Сучасні системи домашньої безпеки включають в себе безліч функцій розумного будинку, які змусять вас відчувати себе впевнено щодо вашого будинку. Керуйте дверним дзвінком, сигналізацією і камерами прямо зі свого смартфона: вам не потрібно бути вдома, щоб знати, хто за дверима.

6. Камери відеоспостереження

Розміщення камер відеоспостереження в стратегічних місцях навколо вашого будинку дозволить контролювати важливі частини вашого будинку. Незалежно від того, купуєте ви окрему камеру або вона інтегрується зі системою безпеки розумного будинку, ідея полягає в тому, щоб мати доступ до візуального спостереження за вашим будинком, чи то в офісі, чи в ліжку. 
 

7. Придбайте вогнетривкий сейф

Сейф забезпечить збереження ваших цінностей і їхню недоторканність. Обов'язково тримайте пароль в безпеці і не пишіть його в будь-якому місці, де його можна буде легко знайти, у тому числі на мобільному телефоні.

8. Відеокамера дверного дзвінка

Розумний домашній дверний дзвінок попередить вас про підозрілу активність у дворі і біля вхідних дверей, тому ви завжди будете знати, що відбувається вдома, де б ви не перебували.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 книг, які будуть варті вашої уваги на Книжковому Арсеналі
Розпочався ювілейний Книжковий Арсенал, на якому представлені новинки усіх жанрів. Утім саме зараз вже бажано знати, за чим варто вирушити і які саме книжки шукати у розмаїтті цього інтелектуального свята.
Читати більше
Ігри для дітей англійською: користь чи шкода
Безліч досліджень присвятили тому, як відеоігри впливають на розвиток дітей. Існує багато різновидів ігор. Деякі просто розважального характеру, інші ж є складним викликом, змушуючи мозок працювати.
Читати більше