12 речей, які можуть зруйнувати ваш шлюб

17 жовтня 2014
Редакція
Звичайно, ви не хочете, щоб ваш шлюб припинив існування, чи не так? Ви хочете, щоб він тривав все життя. Але якщо надто багато переліченого нижче зазвичай стає частиною вашого життя, то ви стали на небезпечну стежину у ваших стосунках.
 

Ви працювали більше над вашим весіллям, ніж над шлюбом

Ви витрачаєте сотні годин на планування та підготовку вашого весілля – місце проведення, сукня, перелік гостей, дружки, дружби, церемонія, обітниці - але не бажаєте витрачати час на постійне вдосконалення вашого шлюбу.

Ви вірите, що шлюб – це договір

Навіть якщо ви не говорите цього, ви справді вважаєте, що шлюб є лише угодою між двома людьми, контрактом, а не чимось глибшим. Ви переконані, що про більшість речей у ваших відносинах можна домовитись - "Якщо ти зробиш це, тоді, і тільки тоді, я зроблю це." Ви думаєте, що шлюб - це партнерство ​​50/50, а не стовідсоткова віддача.

Ви вважаєте, що головне завдання вашого чоловіка/дружини - зробити вас щасливими

Більшість людей думають, що, "робота" їхньої другої половинки, фактично, полягає в тому, щоби зробити їх щасливим. Ви вважаєте, що ваш партнер зобов'язаний підбадьорювати вас, коли вам погано, допомагати вам за вашим велінням, задовольняти будь-які фізичні потреби. Насправді це не так.

Ви не заслуговуєте довіри

Ваш чоловік/дружина не зможуть вам довіряти, якщо ви не завжди говорите правду, маєте таємниці або не робите те, що повинні були б зробити.  

Діти завжди в першу чергу

Ви витрачаєте весь свій час, енергію, увагу, і ласку на своїх дітей. Ви даєте їм все найкраще, а другій половинці дістаються залишки.

Ви легко піддаєтесь спокусі

Ви говорите про ваші особисті проблеми з ким завгодно, але не з вашою дружиною чи чоловіком. Ви відчуваєте, як інша людина співпереживає вам і розуміє вас краще. Замість того, щоб тікати від цієї спокуси, ви піддаєтесь їй, і в результаті опиняєтесь у пастці інтимних емоційних чи навіть фізичних відносин.
 

Ви постійно чекаєте, що ваш чоловік/дружина зміниться

Ви бачите недоліки і невдачі вашого партнера кожного дня. Це справді дратує і засмучує вас. Він/вона бруднуля, ледача, постійно дістає вас, не допомагає з дітьми, завжди на роботі. Ви вважаєте, що зробили все, щоби змінитись, а він/вона не зробили нічого.

Ви ставитесь до вашої другої половинки, як до ворога

Ви думаєте, що він/вона грає за протилежну команду, тому постійно стежите за "рахунком": хто витрачає більше, хто більш дисциплінований, хто постійно миє посуд, хто більше прибирає і більше працює. Ви ображаєтесь і обурюєтесь, що ваш партнер не достатньо допомагає чи розважається більше, ніж ви.

Ваші слова постійно ображають вашого чоловіка/дружину

Ваші саркастичні, неприємні, позбавлені поваги, жорстокі слова – отрута, що руйнує ваш шлюб. Задумайтесь над цим!

Ви не поважаєте свою другу половинку

Ви не поважаєте думку вашого чоловіка/дружини. Ви постійно піддаєте сумніву його/її рішення та здібності. Це досить жорстоко з вашого боку.

Ви не вмієте просити пробачення і пробачати

Ваш партнер каже, що ви робите йому боляче. Ви вважаєте, що не зробили нічого поганого, тому не збираєтеся просити вибачення. Він ображається. Ви ображаєтесь. В результаті – зіпсовані стосунки.

Ви слухаєте дурні поради про шлюб

Ви слухаєте щирі, але нерозумні поради щодо ваших стосунків від "друга", який хоче, щоб ви приєдналися до клубу чоловіконенависниць чи женоненависників, замість того, щоб слухати мудрі поради з надійного джерела.
 
Отже, якщо ви відчуваєте, що хоча б один з цих пунктів стосується вас, але ви щиро хочете вберегти свій шлюб, зупиніться на хвильку, подумайте і заспокойтесь. Чи варті ваші образи і переконання сімейного щастя і благополуччя? 

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com