12 причин, чому не можна здаватися

23 квітня 2019
Ліля Колісник

«Я вважаю, що успіх може бути досягнутий тільки через повторювані невдачі і самоаналіз. Фактично успіх — це тільки 1% вашої роботи, а інші 99%  це невдачі».

© Соітіро Хонда, засновник компанії Honda

Не здаватися — ось єдиний спосіб досягти успіху. Немає більш важливого вміння в житті, ніж змусити підняти себе на ноги після невдачі. Щоб зробити це максимально швидко, не впадаючи в депресії, ось 12 моментів, про які варто пам'ятати:

1. Поки ви живі, усе можливо. Смерть — єдина поважна причина, щоб здатися. А так, у вас є необмежена кількість спроб досягти своєї мети.

2. Будьте реалістами. Добре зробити щось з першого разу неможливо, але це не причина відразу все кинути. Будуть промахи, будуть помилки, але буде і свій досвід, і буде своя дорога.

3. Ви сильніші, ніж думаєте. В одної крихітної проблеми немає шансів зупинити вас. Як немає шансів і в десяти, ста або тисячі таких же крихітних невдач.

4. Проявіть себе. Беріть відповідальність, покажіть себе, заявіть про себе, домагайтеся того, чого хочете досягти. Скромність корисна тільки іноді й у дуже помірних дозах.

5. Чи робив це хтось раніше? Так? Чудово, і у вас теж вийде.

6. Вірте у свою мрію, навіть якщо вам кажуть, що її не можна здійснити. Невже ви думаєте, що хоч щось путнє на землі створювалося при повній підтримці і схваленні оточення?

7. Ваші близькі можуть, як ніхто інший, надихнути вас не здаватися і продовжувати свій шлях. Поділіться з ними своїми переживаннями, не тримайте все в собі.

8. Є люди, які в гіршому становищі, ніж ви. Завжди. Мільйонам людей ще важче, але вони продовжують боротьбу за своє існування.

9. Ви заслуговуєте на щастя, як і будь-яка інша людина на планеті.

10. Надихаючи інших, ви допомагаєте не здаватися і самому собі. Немає нічого більш мотивуючого, ніж допомога ближньому.

11. Ви вже так близько. Китайська мудрість каже: спокуса здатися буде особливо сильною незадовго до перемоги. Тому якщо бажання здатися стало особливо великим, перемога не за горами. Тримайтеся!

12. Усьому свій час. Волта Діснея був звільнили з газети через брак ідей, Менделєєв мав трійку з хімії, Ейнштейн не говорив до 4-х років і вчитель охарактеризував його, як розумово відсталого. Згадайте про це, коли вам здається, що нічого не виходить. Прийде і ваш час.

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com