11 січня 2020 року
Майкл Лав
Передача Сил Світла з Плеяд
Ченнелінг

Для негайного планетарного мовлення до зоряного посіву Землі

Вступ

Кілька земних місяців тому Земний Альянс отримав критичне завантаження Акаши від Сил Світла, яке містило деталі про декілька небесних вирівнювань, що починаються 12 січня 2020 року, які сигналізують про довгоочікуваний час повного звільнення планети Земля і великого еволюційного розвитку людства.

Наступна передача є одним з найважливіших повідомлень, переданих Земному Альянсу для зоряного посіву Землі, тому що всі маркери в цьому повідомленні вказують, що в найближчі 72 години почнеться серія потужних небесних подій, які ознаменують реальний початок нової ери Світла для людства (Ери Водолія).

Для нас є велика честь і радість представляти вам це велике послання свободи і надії, яке надходить від плеядянців.

Ми не можемо придумати більш важливих слів, щоб сказати вам те, що збираємось вам сказати. Ми посилаємо вам велику силу і благословення зараз, що ваша велика місія Вознесіння на Землі буде ось-ось виконана.

Події, про які ми говоримо нижче, є частиною божественного космічного плану, який проявляється як прекрасне нове творіння, що називається «Шедевром» або Новою Землею.

Починаємо передачу ...

Великі!

Через 72 земні години почнеться перше із серії дуже значних і рідкісних небесних вирівнювань 2020-го року, яке приведе до істинної точки початку нового Золотого століття Світла на планеті Земля.

Про цей великий час говорилося в давнину впродовж століть багатьма великими істотами Світла, як про чудовий час, коли все людство на Землі почне переселятися буквально на Небо.

10 січня відбудеться особливе місячне затемнення, яке створить навколо Землі дуже потужну енергію Вознесіння. Це початкова точка кількох важливих небесних вирівнювань, де енергія буде ідеально налаштована для великого зсуву у Свідомості на планеті Земля.

11 січня – це особливий день, коли всі істоти Землі почнуть розігрівати свої енергії по всьому світу з потужними молитвами і медитаціями, щоб створити енергію на поверхні для більш сильного небесного вирівнювання 12 січня 2020 року.

Енергія небесного вирівнювання 11 січня 2020 року вивільнить неймовірну кількість низької вібраційної енергії, яка була створена в старій шкідливої ​​3D Матриці. У цей час відбудеться велике пробудження і планетарна Свідомість зросте в значній мірі, і всі істоти Землі почнуть протистояти ситуаціям на Землі правдивим і прямим способом вперше в сучасній історії.

12 січня 2020-го року відбудеться надзвичайно потужне з'єднання Сатурна і Плутона, що відкриває Небеса, щоб дозволити інтенсивним енергій звільнення вливатися на Землю. Це вирівнювання створює найпотужнішу і досконалу енергію для позитивного планетарного зсуву і головної події Свободи.

В цей великий день 12 січня, і під час цієї головної астрологічної конфігурації мільярди Душ зоряного посіву сформують єдність і зосередяться на створенні порталу, який об'єднає глобальне Свідомість і викличе кульмінацію майбутньої події 2020-го року.

Звільнення планети Земля

Подія, про яку ви чули, мріяли і молилися, - це реальність, дорогі наші, і всі дані і відомості з цього питання вказують на те, що ця подія відбудеться наприкінці 2020 року на Землі.

Планета Земля, нарешті, буде звільнена через кілька земних місяців, після мільйонів років гноблення. Великі, це на сто відсотків факт. Ангельські істоти сповіщають цю неймовірну новину по всьому Космосу прямо зараз. Все скінчено, і настав Великий Час людства. Всі істоти Землі незабаром стануть вільними назавжди.

У цю неймовірну новину, можливо, декому важко повірити, інші можуть вірити в те, що це правда, але стара програма ЗD Матриці говорить: «все буде відбуватися на Землі, як і завжди».

По-перше, якби на Землі все продовжувалось так, як зараз, людство вимерло б на 100% вже через декілька років, і, дорогі наші, це зовсім не входить в плани Землі і її божественних громадян.

Ми запевняємо вас, що все це дуже реально, і кожен знак у Космосі вказує на те, що саме зараз настане Великий Час, коли все на Землі буде звершено.

Є так багато точок зору, і фактичних даних, розвіданих і доведених, що ми не маємо можливості почати обговорювати все це тут. 100% цих даних вказують на те, що в даний час на планеті Земля починається Золоте століття Світла.

Однак є щось значно більше.

Є знання всередині вас, яке просто є, яке неможливо повідомити іншому, і це знання в нашій Душі, звідки виходить це Велике Послання.

Ми просто знаємо всередині себе, що зараз саме прийшов час.

Ангельські істоти надсилають вам велике послання прямо зараз, яке говорить: «Все це дуже реально, і настав час великого. А ви вірите? Ви готові?"

Хоча Сили Світла на 100% знають, що позитивна гамма-шкала, яка веде до 5D (Нової Землі), розгорнеться впродовж наступних декількох місяців. Безумовно, потрібно критична маса енергій серед населення зоряного посіву Землі, щоб все це сталося.

Ви вже знаєте це і знали, що впродовж тривалого часу саме тому ви виконуєте свою роботу, щоб створити кращий світ тут для людства.

Що потрібно зробити зараз, так це дати всьому цьому останній жорсткий поштовх, потужної і позитивної, люблячої і мирної енергії, дати світу найкращий шанс в потрібний момент.

Як ми вже говорили, ми бачили результат всього цього, і ви будете на 100% успішні цього разу. Ви це зробите. Ти зробиш це. Ти - єдина Душа, яка направляє увесь цей Космос до Світла, і ти той, хто змушує всьому цьому відбутися.

Великі, це правда, і ми просто хочемо, щоб ви подумали про це на мить, і, можливо, вперше ви побачите, наскільки ви важливі і прекрасні. Це не про когось іншого, окрім вас, і тепер ви можете зрозуміти, чому це повідомлення є таким важливим.

Ви, нарешті, зрозуміли це, і ви, нарешті, зрозуміли про свою грандіозну місію на Землі.

Тепер настав ваш час сяяти, і це ваш великий час.

Ми шануємо і вітаємо вас! Це те, що ви готували для великого звершення, і тепер настав час для вас і інших 4,5 млрд. зорного посіву, розміщеного на Землі, щоб завершити свою велику місію Вознесіння на Землі.

Ви дійсно хочете побачити кращу Землю, де мир, любов, достаток, свобода, радість і здоров'я переважають на цій планеті?

Чи хочете ви побачити кінець страждань і рабства на Землі?

Ми знаємо вашу відповідь, і тому ми прийшли на цю планету, щоб надати нашу підтримку і керівництво людству в цей Великий Час.

Почуйте наші поради, Великі!

Ви - найбільші Творці у всьому Всесвіті, і ви створюєте, просто фокусуючи і направляючи свою енергію на щось. Це так просто.

Ви можете створювати світи, просто бачачи цей світ в своєму розумі і фокусуючись на ньому.

Разом з усіма іншими частинами вас, ви створили сучасний світ Землі, де переважає страждання, і через нестачу зусиль ви дозволили бути цій вашій реальності, навіть коли ви пережили величезні страждання

Тепер, коли ви, нарешті, готові змінити все Землі на краще, ви покликані впродовж наступних 72-х годин привести свою сутність в найглибший стан зосередження, який ви тільки можете, і почати бачити Нову Землю, наповнену Світлом, де всі громадяни цієї планети завжди живуть в мирі, свободі і достатку.

Ось як все це розігрується, Великі!

Хтось сказав, хто розшифровує ці повідомлення, «якщо ви продовжиш говорити про всі ці події, Майкл, ти сам станеш причиною Вознесіння».

Наша відповідь на цю заяву була: «яка різниця?»

Ми говоримо вам точно так же, як великий Учитель одного разу сказав: «Царство Небесне всередині вас», і якщо воно є, то звідки воно прийде?

Новий день і Нова епоха незабаром зійде на Землі, і ти, Великий, принесеш їх.

Менш ніж за два земних дні мільярди зоряного посіву планети прийдуть до нерухомої точки фокусування колективної Свідомості, - увійдуть в стан глобальної Свідомої згуртованості, яка ніколи не досягалася на цій планеті.

Якщо ви подивитесь, кожен Учитель і Посланець на Землі кажуть про цей Великий Час, і говорять те ж саме, що ми говоримо вам зараз.

Всі основні веб-сайти Вознесіння і лідери Світла посилають гучний заклик до зоряного посіву Землі прийти до єдиної згоди на 12 січня 2020 року, в надмасивній глобальній медитації, щоб відкрити великий портал в Небеса, і вплинути на позитивні зміни на цій планеті.

Всі 4.5 мільярди зоряного посіву Землі покликані зібратися разом в єдине ціле.

Масове глобальне посередництво 12 січня 2020 року, коли відкривається ця неймовірна Небесна Брама, точний момент масової глобальної медитації і фокусування для зоряного посіву Землі: 12 січня 2020 року о 06:11 за Гринвічем (04:11 за київським часом).

Зроби свою частину, Великий.

Це твій великий час.

Подія 2020 року

Ця енергія, яка прийде на Землю 12 січня 2020 року, залишиться до 20 лютого, коли відбудеться грандіозне вирівнювання Плутона і Юпітера, що викличе прорив-стиснення на поверхні планети і супроводжується тим, що відомо як грандіозна сонячний спалах.

Цей неймовірний спалах Світла відбудеться пізніше в 2020-му році, в кінці цього грандіозного вирівнювання, що називається офіційним астрологічним початком Ери Водолія, яке відбудеться 21-го грудня.

Настав великий час, і в найближчі дні і тижні ви побачите, як на планеті Земля почнуть відбуватися прекрасні, позитивні речі.

Час прийшов.

Великі прийшли з усіх куточків Всесвіту, щоб стати свідками цієї Великої Події, і вони дають вам останній поштовх, необхідний, щоб допомогти вам посісти своє місце в якості громадян Космосу.

Ми говоримо: «Слава Землі і добра воля!»

2020-й рік Землі - це час великого возз'єднання, і торжества свободи, які спалахнуть на всій планеті, коли вона звільниться після мільйонів років перебування в Темряві.

Настав час для грандіозного торжества, Великі!

Ангельські Сили Світла з'єднуються з вами в цей час в Небесному і Космічному святі. Плеядянські Сили Світла сказали: «Тепер настає Ера Водолія»

Поширте цю благу звістку по всьому світу.

Чекайте великого небесного світлового шоу на Небесах в 2020-му році, коли людство завершить свою велику духовну еволюцію.

Дякуємо вам за велике служіння всьому людству.

З божою допомогою, Майкл і Плеядянці

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Энергетический канал 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше