11-річний британець отримав максимальний бал в тесті на IQ

4 липня 2017
UAPOST.US
11-річний житель британського міста Редінг Арнав Шарма отримав результат 162 під час тестування на IQ. Це на 22 пункти більше, ніж вважалося максимально досяжним результатом раніше.
 
Результат 162 також на 2 бали більший, ніж дотепер досягали фізик Альберт Ейнштейн та космолог Стівен Хокінг. Арнав склав важкий тест без попередньої підготовки та ніколи перед тим не бачив зразки завдань для перевірки IQ.

"Я проходив тестування у Центрі спасіння, що зайняло в мене 2,5 години. Зі мною його проходили семеро чи восьмеро людей, двоє із них – діти, а решта дорослі. Усе було так, як я сподівався", – розповів Арнав.

Хлопець має індійське походження. Його батьки були здивовані таким високим результатом. Мати Арнава – Мееша Дамія Шарма – розповіла, що таки хвилювалася за сина й навіть схрещувала пальці."Коли йому було півтора роки, ми їздили вдвох на канікули в Індію, щоб Арнав побачився із бабусею. Вона сказала, що хлопчик має дуже великі здібності до навчання. Тоді я не повірила, мені здалося, що вона хвалила онука, як роблять це всі бабусі. Тепер виявилося, що вона мала рацію", – розповіла Мееша.

У 2,5 роки Арнав уже міг рахувати до 100. Наразі він вчиться у школі Кроссфільдса, однак уже був запрошений у найпрестижнішу вищу школу околиць, Ітонський коледж, без підготовки.

Серед хобі хлопця – програмування, бадмінтон, фортепіано, читання та плавання. Крім математичних здібностей, у нього є хист до географії. Так, Арнав може назвати столиці усіх країн світу.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кілька аргументів на доказ того, що собаки — члени сім'ї
Для багатьох із нас собаки, як діти. Ми робимо пости з їхніми фото, пишаємося успіхами і разом відзначаємо дні народження. Психолог і фахівець із поведінки собак Стенлі Корен досліджує цю тенденцію і наводить цікаві цифри в доказ того, що собаки дійсно стають повноправними членами сімей.
Читати більше