11 простих правил для перезавантаження

27 червня 2019
Лесічка Кіт
Часом кожному з нас потрібне невелике перезавантаження, особливо, якщо не завжди виходить стежити за власним способом життя, харчуванням і відпочинком. Така невелика гімнастика з 11 простих правил допоможе привести мозок і тіло в тонус.
 

 1. Спробуй не їсти на ніч і засинати з голодним шлунком — і протягом 1—2 тижнів почнеш бачити легкі світлі сни і щоранку зможеш прокидатися в хорошому настрої і з натхненням на що-небудь. Прокидатимешся вранці бадьорим, без млявого бажання валятися в ліжку півдня.
   
 2. Спробуй не додавати в їжу дві приправи — сіль і перець, і ти побачиш, що наїстися можна в 2—3 рази меншою кількістю їжі, протягом 1—2 тижнів тіло перестане набрякати, і через місяць ти помітно схуднеш (стосується тільки тих, хто має зайву вагу).
   
 3. Спробуй не пити газовані напої, куплені в магазині, — і ти побачиш, якою смачною є проста вода і що для вгамування спраги потрібно набагато менше.
   
 4. Спробуй не пити каву і чай протягом двох тижнів — і ти побачиш, що тебе все навколо тішить, ти спокійно засинаєш і міцно спиш, що в тебе розглядилися зморшки обличчя і вся легка (або важка) нервозність зникла (або зменшилася мінімум вдвічі).

 5. Спробуй тиждень ходити і сидіти з прямою спиною — і ти побачиш, як покращиться твоя пам'ять і наскільки швидше ти будеш міркувати.
   
 6. Спробуй за годину—дві до сну вимикати телевізор і комп'ютер — і ти почнеш бачити свої бажання і творчі імпульси.
   
 7. Спробуй два тижні говорити по телефону тільки у справі — і ти побачиш, що в добі 36 годин.
   
 8. Спробуй кожен раз при бажанні взяти сигарету взяти яблуко/мандарин/апельсин/банан або випити склянку води  — і через 2 тижні ти будеш відчувати себе вдвічі міцнішим, витривалішими і сильнішими.
   
 9. Спробуй кожен раз, коли хочеш зробити щось, що цікавить тебе (нехай вперше, нехай рідкісне і тобі не властиве, але що подобається), — зробити відразу і відняти хвилини роздумів й оцінки — і побачиш, що ти можеш набагато більше.
   
 10. Спробуй посміхатися кожен раз, коли хочеться посміхнутися перехожому, нехай і на кілька секунд (забувши, «що він може подумати про тебе») — і протягом місяця ти станеш більш товариським до всіх.
   
 11. Спробуй полежати в траві, серед дерев, подалі від машин, не соромлячись людей, — і ти почуєш в собі довгоочікувану тишу.

Здійснено переклад.
Зображення — pinterest.com. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше