10 звичок щасливих пар з точки зору психіатра

11 листопада 2015
Vitaliy DeFranko
Доктор Марк Голстон - всесвітньо відомий психіатр і автор вже кількох бестселерів. Крім цього, він ще й активний блоґер. Його статтю "10 звичок щасливих пар" прочитало вже понад півмільйона людей з усього світу.
Неважливо, в якому стані зараз перебувають ваші відносини - вам все рівно буде цікаво прочитати про те, які звички доктор Голстон вважає важливими для того, щоб магія кохання між вами і вашою другою половинкою не закінчувалась ніколи :)

1. Намагайтеся діставатися до ліжка одночасно

pexels.com
 
Згадайте початок ваших стосунків, коли ви не могли дочекатися тієї миті, коли опинитеся разом в одному ліжку, щоб, нарешті, зайнятися коханням. Щасливі пари протистоять спокусі лягати спати в різний час. Вони засинають одночасно, навіть якщо потім один з партнерів тихенько встає, щоби зайнятися своїми справами, не потривоживши сон коханої людини.

2. Знайдіть спільні інтереси

pexels.com
 
Після того, як бурхлива пожежа первісної пристрасті згасає, а на її місце приходить рівномірне полум'я любові, багато пар починають розуміти, що у них, загалом, не так вже й багато спільного. Однак не варто применшувати важливість того, чим ви можете займатися (і насолоджуватися) разом. І навіть якщо у вас не так багато спільних інтересів, ви цілком можете знайти щось, що буде подобатися вам обом (якщо, звичайно, ви хочете бути щасливою парою). І не забувайте про власні інтереси та захоплення - так ви не тільки станете цікавішими для партнера, а й будете виглядати менш залежними від нього.

3. Якщо ви йдете кудись разом - тримайтеся за руки або йдіть поруч

pexels.com
 
Коли щаслива пара кудись йде, з ними не буває такого, щоб один з партнерів йшов позаду іншого або біг попереду - ні, вони йдуть, тримаючись за руки або, хоча б, поруч один з одним. Вони знають, що бажання бути поруч набагато важливіше, ніж прагнення прийти кудись першим.

4. Нехай вашим звичним "режимом" стане довіра

skitterphoto.com
 
Якщо (точніше, коли) ви сперечаєтеся або сваритеся, знайте - щасливі пари тому і щасливі, що готові довіряти одне одному і прощати один одного, замість того, щоби плекати в собі недовіру і злість.

5. Намагайтеся більше думати про те, що ваш партнер робить правильно, і менше - про те, що він робить не так

pexels.com
 
Якщо ви будете вишукувати у своєму партнері одні лише недоліки, можете мені повірити, - ви їх знайдете достатньо. Але точно так само ви зможете знайти в ньому і хороше. Все залежить від того, що саме ви шукаєте. Щасливі пари налаштовуються на позитив.

6. Обіймайте одне одного, зустрічаючи ввечері після роботи

pexels.com
 
У нашої шкіри є пам'ять на "хороший дотик" (любов), "поганий дотик" (насильство) і "відсутність дотиків" (нехтування). І коли ви вітаєтеся або прощаєтеся зі своєю другою половинкою, супроводжуючи це обіймами, ви буквально поринаєте в зону "хорошого дотику" - а вона, у свою чергу, допомагає нам пережити будь-які негаразди.

7. Говоріть одне одному "Я люблю тебе" і "Гарного тобі дня" щоранку

pixabay.com
 
Це відмінний спосіб зарядитися з самого ранку позитивом, терпимістю та гарним настроєм, з яким можна сміливо йти на боротьбу із заторами на дорогах, довгими чергами та іншими малоприємними явищами.

8. Щовечора бажайте одне одному спокійної ночі - і неважливо, наскільки щиро ви це робите

pixabay.com
 
Це говорить вашому партнерові про те, що неважливо, наскільки ви ображені на нього або на неї, вам все рівно важливі ваші відносини, і ви хочете їх продовжувати. Адже те, що між вами є, набагато важливіше, ніж один-єдиний неприємний інцидент.

9. Не забувайте питати один в одного, як ваші справи

pixabay.com
 
Не забувайте час від часу дзвонити вашому партнерові додому або на роботу, щоби дізнатися, як проходить його день. Це відмінний спосіб заздалегідь визначити, чого вам чекати від нього або неї, коли ви зустрінетеся ввечері. Наприклад, якщо день вашого партнера був просто жахливим, навряд чи можна очікувати від нього щирої радості через ваш безхмарний день.

10. Радійте, що вас бачать разом

pexels.com
 
Щасливі пари не соромляться з'являтися серед людей разом, більше того - вони насолоджуються тим, що їх бачать під час будь-яких емоційних контактів, чи то звичайний дотик, чи пристрасний поцілунок. І вони зовсім не намагаються епатувати цим оточуючих - вони просто хочуть показати, що належать одне одному, і задоволені цим.
 
Звички щасливих пар дуже відрізняються від звичок нещасливих. А що ж таке звичка? Це певний шаблон поведінки, який ви виконуєте автоматично, і підтримка якого не вимагає від вас особливих зусиль. Щоби будь-яка поведінка стала звичкою, її потрібно повторювати не менше 21 дня - і, якщо ви візьмете на озброєння моделі поведінки, описані в цій статті, вони неодмінно зроблять ваші особисті стосунки набагато здоровішими і щасливішими. І пам'ятайте - якщо у вас не вийде цього зробити з першого разу - не засмучуйтесь і не розчаровуйтесь. Просто попросіть вибачення у свого партнера і продовжуйте працювати над здобуттям корисних звичок.
 
Якщо до щастя в коханні та звичайному житті, а також успіху був би якийсь ключ, то його частиною неодмінно було б наступне: у розмові з людьми більше слухайте, ніж говоріть, більше цікавтеся, ніж намагайтеся зацікавити, і більше захоплюйтеся, ніж захоплюйте.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Елена Конахевич Елена Конахевич 16 листопада 2015
Гарні звички!