10 установок, котрі назавжди змінять твоє ставлення до життя

5 липня 2019
Редакція

Є ситуації й речі, до яких кожен із нас буває не готовим. Марні ілюзії, депресії, втрати, пошуки себе. Цей текст не змінить ваше життя, хоча... 

1. У вас зменшиться коло друзів.

Ви почнете помічати, що звичні розмови з друзями та знайомими якось не складаються. Начебто все так, як було, але чомусь менш цікаво. Тому що ви більше не зможете підтримувати розмови про те, що все погано і всі навколо погані, робота не надихає і бізнес не клеїться, чоловік спротивився і дружина в усьому винна. Ви перестанете грати в ігри, бо для того, щоб грати за правилами, потрібні, як мінімум, двоє. І саме тому ви для своїх друзів станете дуже незручною людиною, яка псує всю гру і всім виглядом показує, що король — голий.

2. Вам буде важко працювати на роботі і робити щось, у чому немає сенсу.

Тому ви виберете максимально включитися в поточну діяльність або зміните її кардинально. Якщо на старій роботі вас тримали необхідність, страх, звичка або автоматизм, це відразу вилізе на поверхню і доведеться із цим щось робити.

3. Ваші відносини почнуть тріщати по швах.

Тому що більшість відносин — це не цілісний союз рівних, а клубок взаємозалежностей і компенсацій. Відчувши, що він вас втрачає, партнер докладе всіх зусиль, щоб повернути вас назад, але на всі закиди ви будете реагувати з подивом і нерозумінням, як на спроби іншопланетянина встановити з вами контакт марсіянською мовою.

4. Ви відчуєте самотність.

Тому що відваляться всі непотрібні і несправжні зв'язки, які будувалися на недостатності, порожнечі, споживництві та егоїзмі. І ця нова, не зрозуміло звідки прийдешня порожнеча, спочатку буде вас лякати, як зяюча прірву, але поступово вона почне заповнюватися саме тим, що у вас є живого і справжнього.5. Ви не зможете обманювати ні себе, ні інших.

Майже фізично (як Пінокіо зі зростаючим носом) ви будете відчувати будь-яку внутрішню неправду — у словах, думках і діях. І це буде просто огидно, тому що кожен раз, кажучи не те, що ви насправді думаєте, ви будете відчувати скрегіт котячих кігтиків в своїй душі. І ні, це не відключається.

6. Ви раптом виявите, що люди навколо сильно страждають.

І страждають вони не від важкого життя —  навпаки, з їхніми життями все гаразд. Вони страждають від ілюзії, що з їхнім життям щось не так. І якщо раніше ви були занадто зайняті проживанням власного страждання — то тепер ви почнете проживати всі страждання оточуючих вас людей, тому що ваших власних більше не буде. І в цей момент вам залишиться лише одне — допомагати всім і кожному в кожен момент часу, тим, чим зможете — тому що по-іншому буде просто неможливо.

7. Вам стане соромно.

За багато своїх минулих слів і вчинків, тому що доведеться поглянути правді в очі і визнати, що джерело всіх ваших проблем — це не хтось ззовні, а ви самі. Як тільки ви це усвідомлюєте, сором піде, і його місце нарешті займе внутрішній спокій.

8. Ви станете менше розмовляти.

Тому що відвалиться все те, що ви говорили зі страху, заздрості, егоїзму і агресивності. Ви не зможете більше писати гнівні коментарі в соціальних мережах, тому що це перестане бути важливо і потрібно. І взагалі, якийсь час ви взагалі не зможете нічого писати, бо все, що ви писали раніше, здасться вам дурницею. І з'ясується, що мовчання — дійсно золото, яке ми часто не помічаємо через метушню швидкість, з якою змінюють один одного події.

9. Ваша картина світу впаде.

І ви зрозумієте, що є не тільки ваша правильна думка, а всі інші — неправильні, а є нескінченний простір варіантів і можливостей. І все обмеження — є ні що інше, як вигадана вами ж ілюзія.

10. Вам доведеться взяти відповідальність на себе.

Ви зрозумієте, що вам нема чого ні від кого чекати, і ніхто вам нічого не винен. Все, що є у вашому житті, —  залежить не від зовнішніх чинників, тупого начальника, нетямущого партнера і курсу біткоїнів, а від вас самих. Ви живете рівно те життя, яку заслуговуєте, і нічого іншого у вас не буде, поки ви не візьмете відповідальність за те, що є. Але саме в цей момент особиста lifedeeper. перестане бути тягарем, від якої треба бігти, виблискуючи п'ятами або скидати її на оточуючих, вона стане єдиним істинним і логічним порядком речей. І так, день за днем, все вітряне, штучне і лицемірне, почне обсипатися, оголюючи внутрішні порожнечі. А все справжнє — буде виявлятися, рости, пробиватися, зміцнюватися і пускати у вас коріння. І це далеко не ніжний і приємний процес. Найчастіше це нищівна ломка нажитих роками звичок і автоматизмів.

Але коли ви виберетеся з-під уламків ваших зруйнованих ментальних шаблонів, ви зрозумієте, що це — було того варте.

Джерело:  Катерина Богіна.

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

20 татусів, які крутіші за будь-яких супергероїв
Не у всіх татусі — відомі спортсмени, успішні бізнесмени, культові актори. Але є такі, яким немає рівних не тільки в крутості, але ще і в любові до своїх дітей. Саме про таких піде мова в цій статті.
Читати більше