9 трендів на прикраси

Якщо ви любите довершені луки, не забудьте підібрати до них прикраси. Невеликі акценти зроблять ваш вигляд цілісним, поєднають усі елементи в єдине. Як варіант, срібні прикраси. Зараз літо, хочеться носити більше суконь і простих тканин. Срібний медальйон може доповнити і вінтажний образ, і повсякденний.

А нижче зібрали для вас більше літніх трендів 2021 року, щоб ви теж були в темі :) 

Тренди на ювелірні вироби народжуються швидко, проте зростають повільніше, аби запам’ятатися на понад сезон. 

Тенденції виникають як відповідь на те, що люди переживають і бачать у своєму сьогоденні. Це і культурні настрої, і відповідь на запити людей, бо вони змінюються.

 

Тренд №1: перлини — класика, яка стала молодіжним трендом

У минулому це улюблені прикраси знаті вищого класу і, мабуть, вашої бабусі… В останні роки популярність на прикраси з перлин зросла. І це не дивно. Перлини делікатно підкреслюють обриси шиї та її тендітність. 

 

Тренд №2: ланцюжкові прикраси

Ще одне повернення — ланцюги. Чому? Бо це водночас і просто, і красиво. Ланцюг може бути як тонким чи масивним, так і сміливим, майже агресивним. Ланцюжки ручної роботи часто містять каміння. Вони універсальні. І це вдала інвестиція, якщо матимете бажання придбати прикрасу з дорогоцінного металу.

 

Тренд № 3: сережки

Одягніть просто великі сережки і ви будете виглядати приголомшливо. 

   

Тренд № 4: срібні прикраси

Після багатьох років любові жінок до прикрас із жовтого золота нарешті ми бачимо тренд на срібні прикраси.

 

Тренд № 5: кольорові прикраси

Протягом багатьох років дорогоцінні метали були основним напрямком діяльності ювелірних виробників, включаючи платинове золото, срібло, діаманти й золото. Кольорові прикраси останнім часом стали модними, їх часто можна побачити на знаменитостях. Експериментуйте, вгадуйте свій настрій — виберіть дорогоцінне каміння або намисто з бісеру.


Тренд № 6: одинарна сережка

Одинарна сережка стає ще популярнішою, ніж була раніше. Чому б і ні? Вона додає індивідуальності.

 

Тренд № 7: різні сережки

Мода змінюється з кожним роком, що минає. 2021 рік не відрізняється, оскільки невідповідні сережки залишаться в тренді протягом року. Ідея проста і дуже потужна при правильному застосуванні. В основному вся ідея в тому, щоб носити дві різні сережки. Тільки переконайтеся, що вони лише відрізняються за дизайном, але схожі з погляду використаних металів.

 

Тренд № 8: годинники з браслетом у вигляді ланцюжка

Наразі забудьте про шкіряні та пластикові годинники. Вдалий акцент й інвестиція — годинники на ланцюжку.

 

Тренд № 9: багатошарове намисто

Якщо ви хочете створити образ, який є не просто стильним, а ще й неповторним, багатошарове намисто — найкращий варіант. Сьогодні навіть можна створити такий за допомогою ланцюжків, які вже є у вашому розпорядженні. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як не померти на самоті: 5 книг радикального чтива
Герої цих книжок зустрічають привидів свого минулого та відкривають таємниці, які люди ховають один від одного і від усього світу. А все для того, щоб не бути самотніми, почавши говорити про своє, спільне, і знайти справжнє умиротворення і щастя.
Читати більше
Проєктування дерев'яних бань з басейном: усі «за» та «проти»
Чи потрібен у дерев'яній лазні басейн, що потрібно знати при виборі проєкту, переваги та недоліки проєктів лазень із зрубу із внутрішнім басейном, де можна ознайомитися із сучасними проєктами.
Читати більше