10 технологій, за допомогою яких у наступному році можна заробити мільйони

24 грудня 2014
Korol Volodymyr
2014 добігає кінця і зараз саме час задуматися про те, що нового з'явиться в світі технологій в наступному сезоні. На розробках в яких сферах можна буде заробити і побудувати компанії з мільярдними статками, а також які технології будуть користуватися попитом та активно розвиватися? Щоб відповісти на ці питання, журналісти популярного західного видання Business Insider проаналізували дослідження таких аналітичних компаній як IDC, Gartner, Forrester та інших і вивели 10 найбільш значущих трендів. Пропонуємо познайомитися з ними ближче.

1. Компанії будуть масово закуповувати засоби захисту від хакерських атак


Хакерські атаки і виведення з ладу різноманітних сервісів, що вже здійняли чимало галасу, - це тільки початок, наступного року їх стане ще більше. За прогнозами аналітиків, в 2015 році більше 60% брендів і компаній будуть атаковані хакерами. Рітейлери збираються збільшити витрати на кіберзахист приблизно вдвічі. Сумарно, компанії витрачатимуть на таке програмне забезпечення близько $100 млн.

2. "Розумні годинники" прийдуть на зміну фітнес-браслетам


У 2015 році половина власників браслетів для спорту замінить їх розумними годинниками. І якщо продажі "фітнес-браслетів" знизяться з 70 до 68 млн. штук на рік, то розумні годинник "зростуть" з 17 млн. до 21 млн. проданих екземплярів при середній ціні $149 за одиницю. Загалом, обсяг ринку аналогічних гаджетів збільшиться в наступному році до $7 140 млн.

3. Повсякденні речі будуть доступні через інтернет


У 2015 році почнеться бум так званого "інтернету речей". В об'єкти повсякденного вжитку будуть вбудовуватися спеціальні чіпи, які зроблять їх доступними через інтернет. Чіпи будуть використовуватися часто - в медичній техніці, ємностях для ліків, виробничому обладнанні і так далі. Наступного року аналітики очікують появу 4,9 млрд. таких гаджетів. Найбільшим попитом користуватимуться чіпи для виробничого обладнання, енергоносіїв і транспортних засобів. А через п'ять років практично всі галузі будуть користуватися різного роду сенсорами та чіпами. Це також створить новий великий ринок для хмарних обчислень. У 2018 році компанії будуть зберігати в "хмарах" близько 40% своїх даних.

4. Відбитки пальців замінять паролі


Сьогодні Apple тільки починає впроваджувати ідентифікацію за відбитками пальців, а в 2015 році цей приклад наслідуватиме величезна кількість виробників пристроїв та гаджетів. За прогнозами експертів з IDC, 15% всіх мобільних пристроїв будуть авторизувати користувачів за відбитками пальців, а в 2020 році їх буде вже 50%. Так само вчинять і розробники додатків. Крім того, 15% додатків для авторизації встановлюватимуться на серверах їх розробників і будуть доступні тільки віддалено.

5. Діаграми, графіки і візуалізація "великих даних"


Технологія "великих даних" знову набуває популярності й в наступному році знадобиться все більше інструментів і сервісів для їх візуалізації. Цей ринок зростає вдвічі швидше, ніж ринок всієї іншої бізнес-аналітики. Нові технології дозволять в режимі реального часу аналізувати великі потоки даних, а також візуалізувати дані про безліч зображень, відео, аудіо та іншу інформацію. За прогнозами, обсяг цього ринку в 2015 році складе $125 млрд.

6. 3D-принтери стануть ще популярнішими


Світові поставки 3D-принтерів в 2015 році зростуть на 98%, а в 2016 - ще вдвічі. 3D-технології вже активно використовуються у виробництві, а наступного року вони стануть доступні кожному бізнесу, якому потрібно виробляти прототипи своїх моделей, не кажучи вже про такі сфери, як, наприклад, медицина. В цілому цей ринок зросте з $2,5 млрд. (2013р.) до $16.2 млрд. (до 2018р.).

7. Хмарні технології стануть звичною справою


У 2015 році хмарні технології та обробка даних стануть ще популярнішими. Замість того, щоб обробляти і зберігати дані на своїх серверах, більше 60% компаній довірять ці операції "хмарним" хостинг-провайдерам. За прогнозами IDC, в наступному році бізнес витратить на такі послуги $118 млрд. і це буде тільки незначна частина їх витрат.

8. Додатки для охорони здоров'я і віддалений моніторинг здоров'я пацієнтів


З 2015 року лікарі та медичні заклади почнуть переходити на цифровий формат. А до 2018 року 65% спілкування пацієнтів з фахівцями, що їх лікують, буде здійснюватися за допомогою мобільних пристроїв. До цього часу 70% людей матиме додатки, що дозволять віддалено моніторити стан здоров'я і навіть надавати базову медичну допомогу. Медичні заклади, в свою чергу, будуть думати, як проаналізувати ці дані і підвищити ефективність їх використання.

9. Зростуть витрати на діджитал-маркетинг


У 2015 році компанії витрачатимуть на діджитал-маркетинг більше, ніж будь-коли. За даними компаній з доходом від $5 млрд., вони витрачають на діджитал-маркетинг приблизно 11% від своїх доходів. Компанії з доходом від $500 млн. до $1 млрд. витрачають трохи менше - близько 9%. Цей тренд дуже перспективний для безкоштовних додатків, які заробляють на показах реклами. До 2017 року 15% B2B компаній будуть використовувати більше 20 джерел інформаційних даних для демонстрації своїм клієнтам.

10. Компанії будуть витрачати на технології більше, ніж будь-коли


Підприємства продовжать збільшувати витрати на технології. У 2015 році видатки на інформаційні технології в світі зростуть на 3,8% і сягнуть $3,8 трлн. При цьому, ринки, що розвиваються, наприклад Китай, зростатимуть на 7,1% в річному підсумку, а зрілі ринки - приблизно на 1,4%.

Тим часом, кількість гаджетів і пристроїв, які ми використовуємо у повсякденному житті, давно перевершила найсміливіші очікування фантастів. І тим не менше, людству є до чого прагнути - клонування людей, реактивні ранці, телепортація в часі й просторі все ще залишаються за межами наукових можливостей. Хоча, згідно з уявленнями кінематографістів не такого далекого минулого, такі речі вже давно повинні були стати частинкою нашого повсякденного життя! 

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше