10 справ весільного професіонала на початку весільного сезону

14 березня 2019
Редакція

Професіонал весільного бізнесу обов'язково повинен вчитися на своїх помилках, уміти аналізувати і отримувати новий досвід, інакше він просто не буде професіоналом. Тому, коли закінчився весільний сезон, не час розслаблятися. Ви повинні максимально ретельно підготуватися до нового сезону і стати ще краще. Для професійного зростання пропонуємо вам 10 справ, які обов'язково потрібно встигнути зробити  до початку сезону.

1. Оцініть проведену роботу

Самокритичність і готовність визнавати свої помилки є головною рисою кар'єрного росту в будь-якій професії. Визначте, що вам вдалося зробити найкраще, а що гірше. Подумайте, щоб ви хотіли виправити. Можливо, вам не вистачало клієнтів або ваше завантаження було дуже щільним. Враховуйте ці моменти в майбутньому році.

2. Поставте нові цілі

Не можна працювати без конкретної мети, інакше ви не отримаєте задоволення від своєї роботи і не побачите свого зростання. Тому вирішіть, скільки ви хочете заробляти, які свята провести, чому навчитися і де побувати. Тільки тоді ви зможете намітити свій шлях.

3. Проаналізуйте роботу конкурентів

Для того, щоб стати кращим фахівцем, потрібно стежити за пропозиціями конкурентів, брати участь у конкурсах, весільному тендері. Що  вміють конкуренти і які послуги пропонують? Чим вони гірші, а чим кращі за вас? Що цікавого ви можете запропонувати клієнтам, чого немає у ваших конкурентів? Тоді ви будете в курсі всіх останніх новинок на ринку весільних послуг.

4. Отримайте міжнародний досвід

Багато весільних традицій та ідей прийшли до нас з-за закордону. Тому іноземні колеги є дуже цінним ресурсом для отримання інформації, натхнення і народження нових ідей. Дізнайтеся, що зараз модного є за кордоном, як там відзначають весілля тощо.

5. Актуалізуйте ціни

Цінова політика відіграє величезну роль під час вибору весільного професіонала. Якщо ви запропонуєте найнижчу вартість, тоді частина клієнтів вирішить, що ви надаєте неякісні послуги. Ну а якщо занадто завищити ціни, тоді втратите багато замовлень. Найкраще аргументувати клієнту, чому ви пропонуєте саме таку ціну. Тоді ви зможете завоювати його довіру.

6. Оновіть пропозицію

Слідкуйте за тим, що зараз модно і популярно. Не варто продавати послуги, які не користувалися успіхом в минулому році. Якщо деякі послуги для вас не вигідні або займають занадто багато сил, тоді просто викресліть їх зі свого прайса.

7. Рекламуйте себе

Якщо ви хочете отримати нові замовлення, тоді вам просто необхідна реклама. Інакше, як клієнт вас знайде? Говоріть про себе та свої досягнення, не на часі бути скромним. Розміщуйте інформацію про себе на професійних весільних ресурсах. Це головні канали пошуку весільних фахівців, які викликають більше довіри серед клієнтів.

8. Оновіть інформацію про себе

Для професіоналів, які ведуть власний сайт або сторінку в соціальних мережах, дуже важливо регулярно оновлювати інформацію. Завантажте нові знімки. Опишіть кілька останніх робіт. Клієнти насамперед будуть шукати вас саме в інтернеті. Тому ваша сторінка повинна виділятися на тлі інших.

9. Додайте відгуки

Слова подяки від ваших клієнтів звучать набагато переконливіше будь-якої самопрезентації. Відгуки допоможуть вам знайти нових клієнтів і завоювати їхню довіру. Люди з більшою охотою вірять досвіду інших, ніж приємним словами самого фахівця. Тому регулярно звертайтеся до своїх клієнтів за відгуками на сайт.

10. Знайдіть натхнення

Будь-яка творча робота неабияк втомлює. Навіть якщо ви фанат своєї справи і просто обожнюєте роботу, вам теж потрібно відпочивати. Тому перш ніж почати божевільну гонитву в новому сезоні, знайдіть кілька днів для себе. Забудьте про всі проблеми, плани та цілі. Насолоджуйтеся спокоєм у колі сім'ї та друзів. Повірте, така розрядка допоможе вам знайти натхнення і сили, стати ще кращими і підкорити нові вершини.

Такий підхід допоможе з розумом підготуватися до наступу нового сезону і стати дійсно успішним професіоналом своєї справи.

Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com