10 років подорожі світом із презентацією України - проект ALLCAPITALS

17 серпня 2015
UAPOST.US
Знайомство з чудовою парою Андрієм Кравченко та Ганною Дудко справило на нас неабияке враження.

Ініціативні харків’яни готуються до подорожі по всіх столицях світу у БУДИНКУ НА КОЛЕСАХ! Та в підтримку становлення України як європейської держави бажають презентувати свою країну усім столицям світу та підтримати ВСЕСВІТНІЙ РУХ ЗА МИР. Проект під назвою ALLCAPITALS стартує у 2015 році з Харкова (Україна). 
 
Їх маршрут проходитиме, всіма контенентами: Європа, Африка, Азія, Австралія, Південна і Північна Америка. Окремим туром запланована всесвітня яхтенна подорож, щоби відвідати столиці острівних держав. Розраховують впоратися за 10 років, але можливо і довше.

Ще вони створюють КНИГУ ВІД  МЕРІВ СТОЛИЦЬ СВІТУ, в якій кожен мер дасть відповідь на питання: "Що для нього справжнє щастя?" і "Що б він побажав майбутньому поколінню?". Заплановано по 15 днів на одну столицю: прессконференції, відвідування мерій, збір інформації для путівників, екстрим, SPA та багато іншого...

Ділитися новинами про проект ALLCAPITALS вони будуть в соцмережах, а також на офіційному сайті тут. Презентацію проекту можна переглянути тут.

Абсолютно всім, хто підтримає проект ALLCAPITALS - вони підготували цікаві подарунки з України, з якими можна ознайомитись тут. Збір коштів на платформі INDIEGOGO.

Хай щастить - Андрій і Ганна! Будемо стежити за вашою мандрівкою. Дуже сподіваємось на зустріч! Сподіваємося у них все вийде!

(via)

Читайте також:
Мотоекспедиція "Дніпром до Байкалу" — поїхали!
"В гості до українців" або думки про туристичне майбутнє нашої держави
Топ-10 країн, де українцям найлегше отримати шенгенську візу
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше