10 років подорожі світом із презентацією України - проект ALLCAPITALS

17 серпня 2015
UAPOST.US
Знайомство з чудовою парою Андрієм Кравченко та Ганною Дудко справило на нас неабияке враження.

Ініціативні харків’яни готуються до подорожі по всіх столицях світу у БУДИНКУ НА КОЛЕСАХ! Та в підтримку становлення України як європейської держави бажають презентувати свою країну усім столицям світу та підтримати ВСЕСВІТНІЙ РУХ ЗА МИР. Проект під назвою ALLCAPITALS стартує у 2015 році з Харкова (Україна). 
 
Їх маршрут проходитиме, всіма контенентами: Європа, Африка, Азія, Австралія, Південна і Північна Америка. Окремим туром запланована всесвітня яхтенна подорож, щоби відвідати столиці острівних держав. Розраховують впоратися за 10 років, але можливо і довше.

Ще вони створюють КНИГУ ВІД  МЕРІВ СТОЛИЦЬ СВІТУ, в якій кожен мер дасть відповідь на питання: "Що для нього справжнє щастя?" і "Що б він побажав майбутньому поколінню?". Заплановано по 15 днів на одну столицю: прессконференції, відвідування мерій, збір інформації для путівників, екстрим, SPA та багато іншого...

Ділитися новинами про проект ALLCAPITALS вони будуть в соцмережах, а також на офіційному сайті тут. Презентацію проекту можна переглянути тут.

Абсолютно всім, хто підтримає проект ALLCAPITALS - вони підготували цікаві подарунки з України, з якими можна ознайомитись тут. Збір коштів на платформі INDIEGOGO.

Хай щастить - Андрій і Ганна! Будемо стежити за вашою мандрівкою. Дуже сподіваємось на зустріч! Сподіваємося у них все вийде!

(via)

Читайте також:
Мотоекспедиція "Дніпром до Байкалу" — поїхали!
"В гості до українців" або думки про туристичне майбутнє нашої держави
Топ-10 країн, де українцям найлегше отримати шенгенську візу
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Солов'ї з Шаоліня і відьми у Заліщиках: 5 книг, які вразять своєю екзотикою
Книжки цього огляду, — наче подорож у далекі екзотичні країни, які виявляються віддзеркаленням внутрішнього світу їх героїв, даруючи нам захоплюючі історії про несподівано рідне й близьке. Саме таке, магічне поєднання оповідної естетики й визначає справжню літературу нашого часу.
Читати більше
Як вибрати УФ-лампу для домашнього манікюру
Раніше у майстрів манікюру не було вибору, УФ лампи існували лише в одному виді — кварцеві. Зараз такі прилади зустрічаються дедалі рідше, але ви все ще можете придбати таку лампу за дуже помірною ціною.
Читати більше