10 років подорожі світом із презентацією України - проект ALLCAPITALS

17 серпня 2015
UAPOST.US
Знайомство з чудовою парою Андрієм Кравченко та Ганною Дудко справило на нас неабияке враження.

Ініціативні харків’яни готуються до подорожі по всіх столицях світу у БУДИНКУ НА КОЛЕСАХ! Та в підтримку становлення України як європейської держави бажають презентувати свою країну усім столицям світу та підтримати ВСЕСВІТНІЙ РУХ ЗА МИР. Проект під назвою ALLCAPITALS стартує у 2015 році з Харкова (Україна). 
 
Їх маршрут проходитиме, всіма контенентами: Європа, Африка, Азія, Австралія, Південна і Північна Америка. Окремим туром запланована всесвітня яхтенна подорож, щоби відвідати столиці острівних держав. Розраховують впоратися за 10 років, але можливо і довше.

Ще вони створюють КНИГУ ВІД  МЕРІВ СТОЛИЦЬ СВІТУ, в якій кожен мер дасть відповідь на питання: "Що для нього справжнє щастя?" і "Що б він побажав майбутньому поколінню?". Заплановано по 15 днів на одну столицю: прессконференції, відвідування мерій, збір інформації для путівників, екстрим, SPA та багато іншого...

Ділитися новинами про проект ALLCAPITALS вони будуть в соцмережах, а також на офіційному сайті тут. Презентацію проекту можна переглянути тут.

Абсолютно всім, хто підтримає проект ALLCAPITALS - вони підготували цікаві подарунки з України, з якими можна ознайомитись тут. Збір коштів на платформі INDIEGOGO.

Хай щастить - Андрій і Ганна! Будемо стежити за вашою мандрівкою. Дуже сподіваємось на зустріч! Сподіваємося у них все вийде!

(via)

Читайте також:
Мотоекспедиція "Дніпром до Байкалу" — поїхали!
"В гості до українців" або думки про туристичне майбутнє нашої держави
Топ-10 країн, де українцям найлегше отримати шенгенську візу
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше