10 запитань, які необхідно собі поставити, перш ніж загадувати бажання

29 січня 2016
Nataliya Podgornaya
Нам завжди щось потрібно. Ми загадуємо бажання, мріємо та сподіваємося, а коли таке бажане (підвищення на роботі, автомобіль, зустріч другої половинки і т.д.) не здійснюється, ми питаємо себе: "Чому так?", "Чим я гірший?", "Скільки ще чекати?". Для того, щоб ви не витрачали свій час та не ставили собі ці запитання, перевірте, чи дійсно це бажання ваше? І що вам необхідно для його здійснення? 

1. Чого ви бажаєте?

2. Для чого вам це потрібно? Це свого роду перевірка першого запитання. Адже, якщо ви хочете 100 тис. дол., то вони, напевно, потрібні вам для покупки будь-якої речі, а не просто, щоб заховати їх під подушку. І в разі, якщо на перше питання ви написали 100 тис. дол., то в в другому питанні, ви уточнюєте, даючи чітку, правильну відповідь, формулюючи, для чого конкретно вам потрібна ця сума.

3. Чи буде реалізація бажаного гармонійною в твоєму житті? Чи підходить це вам? Іншими словами, чи вона буде доречною? Чи не буде дисбалансу у вас з оточенням? Для цього вам потрібно уявити ситуацію, коли мрія вже здійснилася. Зважити всі за та проти. Без перебільшення і правдиво.

4. Що ви будете відчувати (емоції), коли досягнете бажаного? Уявіть зараз / візуалізуйте, що ви це вже отримали.

5. Як здійснення вашого бажання позитивно вплине на інших? Яку користь ваше здійснене бажання принесе іншим?

6. Чи у всіх сферах життя здійснення вашого бажання / досягнення результату буде доречним? (Наприклад, бажання мати довгу норкову шубу, але в той же час їздити на метро - ​​якось не дуже гармонійно вписується в картинку реальності, чи не так?)

7. Коли вам необхідне виконання бажання? Визачте часові межі.

8. Що ви можете втратити, отримаючи це? Чим готові пожертвувати, досягаючи бажаного?

9. Що у вас вже є для досягнення бажаного результату? Ваші помічники.

10. Чого вам не вистачає для досягнення бажаного? Які вам знадобляться ресурси для досягнення бажаного?
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Закохатися за 4 хвилини: 36 запитань, які змінять вас
20 років тому психолог Артур Арон провів експеримент, завданням якого було виникнення любові в лабораторних умовах між абсолютно незнайомими чоловіком і жінкою. Інгредієнтами формули кохання були 36 запитань. Ви будете здивовані!
Читати більше
Таємниці індійського чаю
"Індійський чай" - словосполучення знайоме багатьом з дитинства. Однак, це не лише раритет із зображенням слоника чи славнозвісний Ahmad із сюжетами англійского чаювання на упаковці. Вже багато років Індія залишається одним зі світових лідерів з експорту чаю, і хоча індійська чайна традиція значно молодша за китайську, все ж, вона багата на цікавинки і таємниці.
Читати більше