10 правил для досягнення успіху

17 жовтня 2016
Cikavoznaty.com.ua

Тоні Роббінс є всесвітньо відомим бізнес-стратегом. Хоча Роббінс ­– автор багатьох книг для саморозвитку, його основні ідеї можна зібрати в декілька практичних тез. Нещодавно він поділився з журналом Money десяткою своїх найкращих міркувань. Сподіваємося, що ці правила допоможуть вам стати успішними як у бізнесі, так і в особистому житті.

Не бійтеся схибити

У вашому житті можуть будуть часи труднощів, як фінансових, так і особистих. Саме тому, на шляху до своєї мрії важливо йти на ризик. Страх невдачі може призвести лише до застою.

Майте ціль

Для того, щоби повністю розкрити широту вашого таланту та енергії, ви повинні самі для себе зрозуміти, що є вашим захопленням, та будувати свою кар’єру навколо цієї пристрасті. Ми маємо набагато більше шансів на успіх, коли нас природним чином тягне до ситуації або можливості – а не тоді, коли ми примусово втягнуті у неї.

Будьте вдячними

Складання списку подяк – це чудове доповнення до ранкової кави. Сам Роббінс практикує цю вправу: починаючи свій день, він думає про речі, за які він вдячний. Тоні цитує легендарного інвестора Джона Темплтона: "Якщо у вас немає нічого, але ви вдячні за те, що у вас є, ви – найбагатша людина, яку ви коли-небудь знали".

Даруйте більше, ніж ви думаєте, що можете подарувати

Щедрій людині завжди легше будувати зв’язок з іншими людьми. Коли ви віддаєте більше, ніж думали, що можете собі дозволити, то розумієте – ви можете жити, використовуючи менше фінансів. Цей метод стане гарною мотивацією для будування фінансової дисципліни.

Прогрес прирівнюється до щастя

Переживаєте важкі часи? Зробіть крок уперед – навіть найменше зусилля змусить вас почувати себе краще, а це, в свою чергу, призведе до більш рішучих дій. Якщо ви ненавидите свою роботу, зверніть увагу на оголошення з вакансіями, які актуальні на сьогоднішній день. Лише продивіться. Це початок. Якщо ваші фінанси у поганому стані, внесіть невеликі зміни сьогодні, щоб зекономити кілька доларів завтра.

Працюйте над собою більше, ніж над усім іншим

Саме ви є найважливішим ключем до вашого щастя та успіху. Працюйте над собою, аби стати ціннішим для ваших клієнтів, роботодавців та людей, що вас оточують. Розвивайте нові навички, збирайте та накопичуйте нові знання, відточуйте свій інтелект.

Будуйте психологічну міцність

Психіка має вирішальне значення, якщо вам доводиться переживати важкі часи. Психологічна сила, так само, як і фізична, потребує тренування. Працюйте над нею кожного дня.

Будьте дисциплінованим інвестором

Не намагайтеся отримати джек-пот від кожної інвестиції. Замість цього, оберіть обережний підхід та шукайте сферу віддачі з найменшим ризиком. Необхідно знати зворотний бік кожної з інвестицій та мати план для обмеження її впливу.

Зберігайте автоматично

Ви не можете витратити те, чого ви ніколи не мали. Впорядкуйте свій фінансовий бюджет так, щоб частина заробітної платні, чи пенсії, чи будь-якого іншого виду прибутку йшла на депозитний рахунок, з якого ви матимете відсотки.

Припиніть обмінювати ваш час на гроші

Це те, що ви робите, якщо у вас є постійна робота з дев’ятої до шостої. Роббінс ставиться до цього як до найгіршого варіанту інвестиції, тому що ви завжди можете отримати більше грошей, але ваш час є обмеженим. Можливо, ви не маєте змоги покинути свою роботу вже завтра, однак ви можете почати активно заощаджувати гроші для того, щоб розпочати власний бізнес та займатися улюбленою справою.

Від CIKAVOZNATY.COM.UA

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com