10 ознак того, що ви зустрічаєтесь з жінкою, а не з дівчиною

22 червня 2015
Vitaliy DeFranko
Переважно, чоловікам "щастить" знаходити собі дівчат, а не жінок. І справа, навіть, не у віці - деякі жінки можуть бути молодшими, ніж дівчата. Різниця полягає у тому, як обидва типи представниць прекрасної статі діють, думають і живуть.  

Жінки і дівчата бачать світ по-різному. Вони розуміють його по-різному. І взаємодіють з ним теж по-різному. Дівчат сьогодні - хоч греблю гати, але жінок... жінки – це дефіцит.

Це не означає, що їх не існує; їх просто важко знайти. І, чесно кажучи, вони у цьому не винні - ​​жінки і дівчата мають справу з тією ж тенденцією щодо чоловіків і хлопчиків.

Будучи чоловіками (не хлопчиками), ми повинні переконатися, що не продовжуємо зустрічатися з дівчатами, адже це, ймовірно, буде найгіршим рішенням нашого життя. Хоча побачити різницю між ними не так просто, є 10 очевидних ознак:

Дівчата одягаються відкрито, вважаючи, що так вони виглядають сексуально - жінки знають, що виглядають сексуально незалежно від того, у що одягнуті

Жінки розуміють, що провокаційний образ - не єдиний спосіб бути сексуальною. Жінка не повинна демонстративно оголяти всі свої принади, щоби відчувати себе сексуально привабливою. Вона настільки впевнена у власному тілі, що її не хвилює одяг – вона знає, що вона сексуальна, тому що вона сексуальна.

Дівчата думають, що їх партнер знає, як вони почуваються і про що думають - жінки використовують для цього слова

Дами... чоловіки не вміють читати думок. Ми були би не проти, адже це спрощує дуже багато речей, але ми не можемо. Дівчата вважають, що їх партнери повинні розуміти їх настільки добре, що завжди знають, про що вони думають, як вони себе почувають і на що вони натякають.

На жаль, більшість чоловіків не обізнані у розпізнаванні таких сигналів. Це момент, коли дівчата засмучуються і зляться, у той час як жінки приймають недоліки своїх партнерів і, натомість, говорять про такі речі.

Дівчата очікують, що ви платитимете за них - жінки фінансово незалежні

Дівчата люблять, коли їх няньчать і дбають про них, можливо, їх розбестило виховання. Незалежно від причини, дівчата не люблять виймати свої гаманці. Жінка, хоч і достатньо впевнена в собі, дозволяє чоловіку іноді за неї  платити, але час від часу платить самостійно – за двох.

Жінка любить нагадувати своєму чоловіку, що вона тримає його біля себе, тому що він поважає її і ставиться до неї добре, і що вона не потребує його грошей.

Дівчата дозволяють собі переборщити з алкоголем - жінки знають свою межу

Ви знаєте хоча б одну жінку, яка сидить за столиком у клубі, чекаючи, щоб накинутися на наступну пляшку? Звичайно, не знаєте. Жінки не роблять цього. Тільки дівчата заливаються безкоштовною випивкою для того, щоби напитися - це дозволяє їм легше приймати погані рішення.

Це не означає, що жінки не вживають алкоголю. Вони можуть випити. Але знають свою межу та ніколи не п'ють до втрати контролю. Жінки завжди контролюють себе.

Дівчата не можуть  дочекатися, щоби змінити статус "У відносинах" на сторінці у Facebook - жінки забувають, що вони мають сторінку у Facebook

Жінки занадто зайняті реальним життям, щоби турбуватись про оновлення свого статусу у Facebook. Вони, ймовірно, можуть змінити його лише тоді, коли нарешті зайдуть на свою сторінку і згадають про це. Але жінки не будуть спеціально заходити на сайт у ту ж секунду, коли зрозуміють, що оновлений статус не злякає їхнього нового партнера.

Дівчата дивляться безглузде телебачення - жінки читають

Деякі телевізійні програми – досить непогані, але більшість з них дуже схожі на сміття. Жінки мають свої улюблені телевізійні шоу – такий собі "заборонений плід" - але вони також люблять проводити свій час за книгою чи журналом зі змістом.

Вони не отримують задоволення, заповнюючи своє життя безглуздою поп-культурою. Жінки люблять збагачувати свої знання. Дівчата люблять виглядати зайнятими.

Дівчата говорять про дрібниці - жінки знають, як підтримати стимулюючу розмову

Ймовірно, це один з найбільш відмінних чинників. Більшість дівчат не вміють підтримати бесіду. Вони не в курсі того, що відбувається у світі. Вони не мають жодних інтелектуальних хобі чи інтересів. І їх погляд на життя насправді їм не належить, вони слухають думки інших і видають їх за свої власні. Дівчата нудні. Жінки захоплюючі.

Дівчата їдять салатики - жінки їдять все, що вони хочуть

Це не означає, що жінки не їдять салатики. Але вони не роблять це тільки перед чоловіками, щоб згодом піти додому та з’їсти відерце морозива.

Жінки харчуються нормально, тому що поважають своє тіло. Дівчата так харчуються, щоб всі інші знали, що вони вживають здорову їжу. Справжня жінка може сісти з вами і з’їсти гамбургер з картоплею фрі, без будь-яких проблем. Вона знає, що може це зробити й робить це, тому що хоче.

Дівчата притримуються того, що вони вже знають - жінки завжди шукають щось нове, щоб розширити свої горизонти

Жінки мають великий життєвий досвід, і тому розуміють, що потрібно насолоджуватись життям. Вони докладають усіх зусиль, щоби побачити світ, познайомитися з новими людьми, вивчити власні можливості. Вони пристрасні та активні. Жінки беруть від життя все. Дівчата не зовсім впевнені в тому, що є їх метою - вони сподіваються знайти людину, яка покаже їм вірний шлях.

Дівчата потребують опікунів - жінкам ніхто не потрібен, крім самих себе

Немає нічого сексуальнішого, ніж жінка, яка може подбати про себе. Всі представниці прекрасної статі на це здатні, але мало хто насправді піклується про бізнес. Дівчата люблять плисти за течією і завжди шукають подачки.

Жінки беруть те, що вони хочуть, і їм не потрібно, щоби хтось допомагав їм здійснити задумане. Вони сильні, впевнені в собі та незалежні. Жінки - майбутнє. Дівчатка - минуле.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Olena Bilanina Olena Bilanina 10 серпня 2014
Дякую за цікаву статтю!
Olga Kravchuk Olga Kravchuk 9 серпня 2014
Гарний переклад. Оригінальний текст&автор - Paul Hudson
Flower Crowns Flower Crowns 8 серпня 2014
Отличная статья! Браво!
Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше