10 ознак, що ваш хлопець справді закохався

14 липня 2016
Annie
Чоловіки і жінки по-різному проявляють свої емоції, тому іноді важко зрозуміти, що ваш бойфренд насправді відчуває. Кожен чоловік фліртує по-своєму, але є основні ознаки, які можна помітити у кожного по-справжньому закоханого чоловіка.

1.Увага.

Закоханий чоловік завжди уважний поруч з вами. Він дивиться прямо в очі і звертається до вас, навіть коли ви в компанії.

2. Для нього важливий час проведений з вами.

Для закоханого чоловіка немає нічого ціннішого, ніж побути з жінкою, яка йому справді подобається. Так, у нього є робота, друзі, захоплення, але він показує, наскільки йому важливо бути з вами.

3. Він намагається вас вразити.

Він хоче завоювати ваше серце, він хоче, щоб ви побачили, що він особливий.

4. Він змушує  вас посміхатись.

Він хоче вашої уваги, і найкращий спосіб домогтися цього - розсмішити. Коли ви посміхаєтеся і смієтеся у відповідь, він відчуває, як зачаровує вас.

5. Він робить компліменти.

Він дуже спостережливий - і не просто тому, що хоче знайти, що сказати, а тому що насолоджується кожною вашою частинкою (навіть якщо вам це не подобається в собі). Він звертає увагу на ваш зовнішній вигляд і цінує вашу красу.

6. Він дарує вам приємні дрібнички:

Маленькі подарунки або квіти. Ця властивість закладена в чоловікові, не сприймайте як підкуп для сексу.

7. Він ревнує.

Він не хоче ділити вашу увагу з іншими чоловіками. Він може відчувати загрозу від того - хто зазіхає на вас.

8. Він розповідає про себе.

З чоловіків взагалі важко що-небудь витягнути, але якщо він відкривається вам - розповідає щось про себе, таке, що не кожному скажеш, значить він довіряє вам. Значить він сприймає ваші стосунки  серйозно.

9. Він хоче познайомити вас з друзями.

Він пишається вами і пишається, що він з вами. Він хоче показати вас світу - в тому числі його друзям і родині.

10. Він вносить вас в свої плани на майбутнє.

Один з найбільш показових ознак - коли він хоче бачити вас в своєму майбутньому.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

22 дивні, але достовірні факти про літаки, про які не розповідають у турагентствах
Багато з нас не раз літали на літаку і мало не напам'ять знаємо всі хитрощі і секрети успішного перельоту. Але, виявляється, є ще щось, про що не підозрюють навіть найдосвідченіші мандрівники.
Читати більше
«ЛЮБIТЬ УКРАЇНУ В ГРОМУ КАНОНАД...»: 70 РОКIВ ТОМУ КРЕМЛЬ ЗАТАВРУВАВ БЕСМЕРТНИЙ ВIРШ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ І ЙОГО САМОГО
«І я од радостi все простив, — зазначає розчулений Володимир Сосюра, — i те, що кричав на мене Корнiйчук, i те, що писав про мене Малишко в «Радянськiй Українi», i всiм-всiм дезорiєнтованим братам, що били мене так, що аж серце гуло од ударiв. Ви ж знаєте, як у нас умiють бити. Я всiм прощаю i всiх люблю».
Читати більше