10 ознак, що ваш хлопець справді закохався

14 липня 2016
Annie
Чоловіки і жінки по-різному проявляють свої емоції, тому іноді важко зрозуміти, що ваш бойфренд насправді відчуває. Кожен чоловік фліртує по-своєму, але є основні ознаки, які можна помітити у кожного по-справжньому закоханого чоловіка.

1.Увага.

Закоханий чоловік завжди уважний поруч з вами. Він дивиться прямо в очі і звертається до вас, навіть коли ви в компанії.

2. Для нього важливий час проведений з вами.

Для закоханого чоловіка немає нічого ціннішого, ніж побути з жінкою, яка йому справді подобається. Так, у нього є робота, друзі, захоплення, але він показує, наскільки йому важливо бути з вами.

3. Він намагається вас вразити.

Він хоче завоювати ваше серце, він хоче, щоб ви побачили, що він особливий.

4. Він змушує  вас посміхатись.

Він хоче вашої уваги, і найкращий спосіб домогтися цього - розсмішити. Коли ви посміхаєтеся і смієтеся у відповідь, він відчуває, як зачаровує вас.

5. Він робить компліменти.

Він дуже спостережливий - і не просто тому, що хоче знайти, що сказати, а тому що насолоджується кожною вашою частинкою (навіть якщо вам це не подобається в собі). Він звертає увагу на ваш зовнішній вигляд і цінує вашу красу.

6. Він дарує вам приємні дрібнички:

Маленькі подарунки або квіти. Ця властивість закладена в чоловікові, не сприймайте як підкуп для сексу.

7. Він ревнує.

Він не хоче ділити вашу увагу з іншими чоловіками. Він може відчувати загрозу від того - хто зазіхає на вас.

8. Він розповідає про себе.

З чоловіків взагалі важко що-небудь витягнути, але якщо він відкривається вам - розповідає щось про себе, таке, що не кожному скажеш, значить він довіряє вам. Значить він сприймає ваші стосунки  серйозно.

9. Він хоче познайомити вас з друзями.

Він пишається вами і пишається, що він з вами. Він хоче показати вас світу - в тому числі його друзям і родині.

10. Він вносить вас в свої плани на майбутнє.

Один з найбільш показових ознак - коли він хоче бачити вас в своєму майбутньому.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше