10 містичних локацій України

10 червня 2020
Наталія

У кожній країні з давньою історією назбиралося чимало загадкових місць, від яких холоне кров. Україна  не виняток. Ці локації приваблюють туристів-екстремалів та й взагалі тих, хто любить полоскотати собі нерви.

Ставка Гітлера

«Вервольф» у Вінницькій області повинен був стати «магічним центром», місцем сили Гітлера. Для цього тиран навіть консультувався з чаклунами-магами-провидцями. Не знаємо, наскільки небезпечне це місце, проте все, що стосується Гітлера, вже несе негативну енергетику.

Єврейське кладовище

Сюди німці привозили тисячі євреїв, яких розстрілювали просто у могилах. Зараз цвинтар виглядає занедбано та моторошно, а багато могил давно ніхто не відвідував.

Бійна гора

В Івано-Франківську є невеликі гори, Вовчинці. Бійна гора належить до них. Колись тут робили жертвоприношення та страти. Зараз це місце полюбила франківська молодь та з радістю організовує тут пікніки. Можливо, тому Бійна гора не здається страшною?

Лиса гора в Києві

У кожній країні та навіть місті є своя лиса гора, проте найвідоміша  саме в Києві. Тут здавна язичники проводили обряди та ритуали, згодом це місце стало улюбленим серед сектантів, сучасних відьм та інших «нечистих представників». Рекомендуємо до перегляду український фільм жахів «Лиса гора», де можна не тільки помилуватись красою загадкових лісів, але й добряче полоскотати собі нерви.

Замок Паланок

Тут колись жила Софія Баторі, яка відзначилась в історії особливою жорстокістю. Деякі історичні джерела стверджують, що вона вбивала молодих цнотливих дівчат та використовувала їхню кров, щоб бути вічно молодою та красивою.

Львів

Підгорецький замок

Кажуть, що в кожного замку є особливий мешканець  привид. Особливо якщо вони з давньою та моторошною історією. Через ревнощі в Підгорецькому замку Вацлав Жевуський вбив свою молоду дружину Марію. Існує думка, що її привид досі блукає коридорами замку.

Золочівський замок

У цьому замку колись була катівня НКВД. Атмосферна тут моторошна та сумна, адже розумієш, які звірства тут чинили. Якщо в замках зазвичай живе один привид, то тут, кажуть, душі померлих тисячами не можуть заспокоїтись.

Олеський замок

З цим замком тісно переплетена історія одного монаха, який любив жінок та розваги. Одні джерела стверджують, що його замурували в стінах, інші кажуть, що він покінчив життя самогубством.

Бугайський трикутник 

В Україні також є свій страшний трикутник. Вчені стверджують, що на хуторі збої в магнітному полі. Через це багато людей помічають зупинки або прискорення часу, бачать галюцинації та видіння.

Село Заїзд

Як і на Бугайському трикутнику, тут відбуваються незрозумілі речі. Місцеві часто страждають від головних болів та слабкості. Винні у всьому знову ж таки ті магнітні поля. Також ходять чутки, що у цьому селі випробовували якусь невідому зброю.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Анастасія Анастасія 10 червня 2020
Шкода,що немає жодної фотографії - було б цікавіше. Дякую за статтю,та цих місць в Україні безліч. Приїжджайте на Чигиринщину!
Як вибрати ідеальний металошукач: чому варто звернути увагу на Термінатор 3
Дізнайтеся все про металошукач Термінатор 3: від унікальних характеристик до порад при купівлі. Ця стаття розкриває переваги Термінатора 3 та його аксесуари, що робить його ідеальним вибором для шукачів скарбів усіх рівнів.
Читати більше