10 міфів про інтровертів

30 вересня 2014
Редакція
Кілька місяців тому психолог Андрій Злотніков розкрив нам таємницю, чим же відрізняються інтроверти від екстравертів. І якщо з другими все більш-менш зрозуміло, то от перші залишаються для нас загадкою. Хто ж такі інтроверти?! 

Не можна сказати, що вони не люблять людей. Просто вони дуже вибагливі.

Більшість звинувачень, що падають на тендітні душі інтровертів, дуже перебільшені. Настав час зруйнувати ці стійкі помилкові стереотипи і зірвати вигадані ярлики.

Міф 1 - інтроверти неговіркі

Це не так. Просто вони не говорять, якщо їм нічого сказати. Вони не люблять порожню балаканину. Якщо поговорити з ними про щось, що їх цікавить, їх неможливо буде зупинити.

Міф 2 - інтроверти сором'язливі

Сором'язливість не має нічого спільного з інтроверсією. Інтроверти не бояться людей, але для контакту їм потрібна причина. Вони не спілкуються тільки заради спілкування. Якщо хочете поспілкуватись з інтровертом, просто почніть говорити з ним. Не бійтеся здатися нечемним.
 

Міф 3 - інтроверти грубі

Інтроверти часто не бачать причин для церемоній та обміну люб'язностями. Вони хочуть, щоби всі були природними та чесними. На жаль, в більшості випадків, це неприйнятно, тому інтровертам доводиться докладати іноді чимало зусиль, щоби пристосуватися, і це їх втомлює.

Міф 4 - інтроверти не люблять людей

Навпаки, інтроверти дуже цінують тих кількох друзів, які у них є. Вони можуть порахувати близьких друзів на пальцях однієї руки. Якщо вам пощастило бути другом інтроверта, у вас є вірний союзник на все життя. Як тільки ви заслужили його повагу як розумна людина, він з вами.
 

Міф 5 - інтроверти не люблять компанію

Нісенітниця. Інтроверти не люблять бути серед людей занадто надовго. Вони дуже швидко засвоюють інформацію, і тому їм не потрібно проводити багато часу серед людей, щоби бути "в темі". Вони йдуть додому, щоби "перезарядитися" і "переварити" отримані враження. Час для спокою для інтровертів життєво необхідний.

Міф 6 - інтроверти завжди хочуть бути на самоті

Інтровертам цілком комфортно наодинці зі своїми думками. Вони багато роздумують. Вони мріють. Їм подобається, коли є проблеми, над якими вони можуть працювати, завдання, які вони можуть вирішувати. Але вони також можуть відчувати себе самотніми, якщо у них немає когось, з ким вони можуть поділитися своїми відкриттями. Їм потрібні щирі відносини тільки з ОДНІЄЮ ЛЮДИНОЮ одночасно.
 

Міф 7 - інтроверти - дивні

Більшість інтровертів - індивідуалісти. Вони не йдуть за натовпом. Вони воліють, щоб їх цінували за їх незвичайний спосіб життя. Вони думають своєю головою і часто кидають виклик тому, що вважається нормою. Вони не приймають рішень виходячи тільки з того, що популярно і модно.

Міф 8 - інтроверти - замкнуті чудики

Інтроверти - це люди, які, перш за все, зосереджуються на внутрішньому, і приділяють велику увагу своїм думкам і емоціям. Не те, що вони нездатні звертати увагу на те, що відбувається навколо, просто їх внутрішній світ набагато цікавіший і більш корисний для них.
 

Міф 9 - інтроверти не вміють веселитися і відпочивати

Інтроверти, як правило, відпочивають вдома або на природі, а не в галасливих громадських місцях. Вони не полюбляють гострих відчуттів і їх важко назвати адреналіновими наркоманами. Якщо навколо занадто багато розмов і шуму, вони закриваються.

Міф 10 - інтроверти можуть "виправитися" і стати екстравертами

Світ без інтровертів був би світом з дуже малою кількістю вчених, музикантів, художників, поетів, кінематографістів, лікарів, математиків, письменників і філософів. Інтроверти не можуть "виправитися" і заслуговують на повагу за свій вроджений темперамент і користь, яку приносять людству. До речі, дослідження Silverman (1986) показало, що частка інтровертів серед людей з високим IQ дуже й дуже велика.
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Покривало на ліжко – мистецтво вибору
Всі ми, після напруженого дня, хочемо розслабитися і поринути в атмосферу комфорту, затишку та спокою. А також добре відпочити. Для чого робимо все для того, щоб облаштувати свою спальну кімнату та спальне місце у тому числі.
Читати більше