10 листопада 2019 року
Нова Квантова Система GESARA
Таємниці Конспірології

Існує Земний Альянс позитивних військових, громадських діячів, фахівців з національної безпеки, які виступають за звільнення людства від фінансової деспотії. Представники Альянсу діють неофіційно, але абсолютно реально. Багато інсайдери і конспірології Західного світу стверджують, що їх діяльність існує ось уже кілька років.

Земним Альянсом створювалися плани по перезавантаженню світової банківської системи, забезпеченої золотими стандартами. Розроблялися програми по згортанню фондових ринків, нейтралізації Федерального резервного банку, IRS який є тіньовим урядом в тіньовій державі, а також багато іншого.

Земний Альянс створив альтернативну квантову система грошового обміну:

NESARA - це Закон про національну економічну безпеку та реформацію в США.

GESARA - це Закон про глобальну економічну безпеку і реформацію в усьому світі. Ця система повинна бути реалізована усіма 209 суверенними країнами світу, і стати найбільш новаторським актом, щоб охопити планету.

Глобальна програма процвітання GESARA знаходиться на межі оголошення і активації. Один із захищених фондів, який, як вважається, буде задіяний, називається Світовим трастом Сен-Жермена.

Під час публічного оголошення в Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку GESARA буде здійснювати такі зміни:

- Скасування іпотеки та інших банківських боргів через незаконну банківську і державну діяльності. Багато хто називає це «ювілеєм» або повним прощенням боргу.

- Продовольство і медицина не оподатковуються...

- Збільшення допомоги для літніх людей.

- Повернення конституційного права в усі суди і правові питання.

- Відновлення первинного Положення про благородство.

- Проведення нових президентських і парламентських виборів впродовж 120 днів після оголошення GESARA.

- Повернення до Конституційного права.

- Моніторинг виборів і запобігання незаконної виборчої діяльності груп особливого інтересу.

- Створення нової райдужної валюти казначейства США, підкріпленої золотом, сріблом та іншими дорогоцінними металами.

- Ініціювання нової системи казначейських банків США відповідно до Конституційного закону.

- Перебудова Федеральної резервної системи і всіх інших центральних банків у всьому світі.

- Припинення всіх агресивних, військових дій в усьому світі. Усунення всієї нинішньої і майбутньої ядерної зброї на планеті Земля.

- Встановлення миру в усьому світі.

- Випуск безпрецедентних пакетів процвітання з величезними сумами грошей в гуманітарних цілях.

- Випуск більше 6000 патентів прихованих технологій, які приховуються від громадськості під виглядом національної безпеки, в тому числі пристроїв, заснованих на вільній енергії.

Цей новий період буде ознаменований вливанням великого достатку. Це процвітання буде в значній мірі обумовлено блискучими стратегіями, запропонованими Вознесеними Владиками. Коли люди стурбовані простою вимогою до виживання, надані їм лише духовні послання не приведуть до глобальних реформ, і не дадуть більшості населення вирватися з бідності та злиднів.

Положення GESARA є монументальними за масштабом, втілюючи радикальні реформи для планети Земля, які почнуться, як тільки офіційно буде оголошено нове законодавство в ООН. Коли люди дізнаються про реформи, вони будуть мотивовані брати участь відповідно до їх можливостями. Після впровадження GESARA це позбавить населення Землі від бідності, що дозволить їм повністю присвятити себе остаточному завданню планетарного перетворення.

Але на Землі присутня глобальна влада Ілюмінатів, ця влада досягає вищих рівнів урядів; банківських установ; всіх засобів масової інформації; церков; міжнародних корпорацій; королівських сімей; в освіті, медичних та фармацевтичних корпораціях, системі права і правосуддя. Нічого не відбувається без впливу на нашу планету без контролю ілюмінатів.

«Кабала» давно визнала, щоб зберегти контроль над людьми Землі, вони повинні тримати їх в невігластві і страху, і вони це робили впродовж тисячоліть, але тепер вони можуть зазнати поразки.

Коли оголосять про нову квантову систему GESARA, це буде означати, що всі люди на Землі поліпшать свій рівень життя, треба дати кожній людині в світі більше, ніж достатньо грошей, Це означатиме нові технології на вільної енергії, екологічну очистку, анти-гравітаційні кораблі, що літають до Зоряних світів.

Це буде означати ідеальне здоров'я для всіх, і процвітання для кожного. Життя людства буде змінена назавжди, але також буде змінена і переписана Доля кожної форми життя, і тоді на планету зійдуть представники інших дружніх цивілізацій, з якими народи Землі будуть взаємодіяти.

Планета Земля потребує новий спосіб мислення, що підніме досвід людей на новий рівень, принесе радість і щастя. Виникнуть нові показники для навколишнього середовища, буде потрібно більше робочих місць, і загальна робота буде пов'язана з порятунком екосистем. Показник ВВП буде застарілим, оскільки витрачання цих грошей є ілюзію, бо буде досить золотих грошей для кожної людини, щоб стати забезпеченими усім без боргів.

Не буде необхідності в корупції, коли людина зрозуміє свою Міру достатнього Споживання, без над-багатства, без непотрібної розкоші. Ця величезна реальність не тільки викличе величезні зміни в житті кожної людини, але і буде випромінювати видимі і безпомилкові почуття гідності.

Звичайно, пробуджені дізнаються, що Подія, яку обіцяв інсайдер Кобра - нарешті відбулася. Ця Подія GESARA стане найважливішою подією у світовій історії людства, і вона буде засвідчена Галактичним Співтовариством.

Ось чому Кабала робила і робить все можливе, щоб зупинити цю Подію. Вони знають, що як тільки енергетичний підпис нової квантової системи буде дійсним, Світ стане іншим.

Перемога Світла!

За матеріалами інсайдера Пітера Мейера

Із статті «Планета Земля потребує нової системи і нового спосібну мислення»

Стелли Амаріс

PS  від Стелли Амаріс

Я не можу підтвердити цю інформацію, або спростувати її. Це екзополітика в нашому нестабільному світі. Галактична Спільнота вважає, що це спільний проект Земного Альянсу, Руху Опору і Космічної Групи Плеяд, що базуються в Альпах. Підрозділи Галактичної Федерації Світла не втручаються, але не забороняють ці проекти. Вони Спостерігачі за всіма іграми на земній сцені життя.

Підрозділи Аштара і Сварожичі зайняті Програмами Вознесіння і Духовного Пробудження, Порятунку Планети від катаклізму і воєн. Це більш глобальні процеси, ніж квантові грошові системи. GESARA проявлена лише на 10 відсотків, і блокується Таємним Урядом, применшувати здатності GESARA не варто.

Але цей Проект GESARA є світлим і гуманістичним актом майбутнього, якщо Перехід затримається ще більш ніж на 5 років.

Надія умиротворяє!

Переклад Валерія Зміївського

https://www.youtube.com

Энергетический  Канал 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше