08 жовтня 2020 року
Анна Аверіна
Потрійна брама відкривається 10.10.2020

Дорогі мої друзі.

Планета Земля і ми з вами готуємося пройти через три Зоряних Портали, що називаються потрійною Брамою.

Першою з цих Зоряних Брам або Зоряних Порталів відкриються 10-го жовтня. Ця перша Брама 10/10 активує нові починання. Вхід в Новий Світ.

11-го листопада - Друга Брама 11/11 - це Брама Ініціації, в яких ваша Душа прийме свою нову роль в Новому Світі.

12-го грудня - Третя Брама 12/12. У цей час у вас з'явиться можливість почати жити відповідно до вашої нової ролі - Співтворців матеріальних форм.

21 грудня ми проходимо точку неповернення, і двері в минуле закриваються.

Це Брама в нову реальність, яку вам буде набагато легше творити силою своєї думки, де людство буде частиною планети, що допомагає їй розвиватися і еволюціонувати.

Але повернемося до найближчого порталу 10/10. .У вересні ми завершили певний етап свого розвитку, досягли певного рівня майстерності.

10 жовтня, з відкриттям порталу 10/10 ми робимо наступний крок - на новий виток спіралі еволюції.

10 жовтня буде дивовижний день по своїй синхроністичносгі всіх процесів, що протікають на Землі і всередині самої Землі. Пройде потужний процес синхронізації всіх фаз і всіх циклів, які мають місце бути в даний час. Всі царства природи, живі і неживі, пройдуть цю синхронізацію. Ви теж активно братимете участь в процесі планетарної і космічної синхронізації. Земля налаштовується на нові космічні хвилі, Земля змінює свої внутрішні налаштування, Земля починає вловлювати ті звуки, хвилі і енергії, які були їй недоступні раніше. І ви, як антени - приймачі, також почнете розрізняти нові звуки, хвилі, енергії і вібрації.

З 10 жовтня ви відчуєте на собі дію імпульсів Вогненної енергії, що протікає крізь ваше тіло. Воно буде пропускати потужні високочастотні енергії і буде налаштовуватися з ними. І вам не потрібно робити ніяких зусиль - просто дозвольте Новій розумній енергії створювати те, що є найвищим виразом вас і планети.

Для багатьох це буде нелегкий процес, під час якого потрібно бути більш уважним до свого тіла і більше відпочивати, приймати більш легку їжу і більше пити, щоб допомогти тілу при «перегрів» вогняними енергіями і процесах трансформації.

Ви можете відчути себе «відстороненим» від реальності і від інших людей. І це спокійно, так як вам дають чудову можливість без зовнішнього впливу створити, як своє нове життя і реальність, так і нову реальність Землі.

Найефективнішою практикою в цей період буде «Дихання Нескінченності», якою ви будете налаштовувати серце Всесвіту, серце Планети і Ваше серце.

І я запрошую усіх бажаючих взяти участь у планетарній роботі 10 жовтня о 10:10 годині за місцевим часом або в доречний для себе час.

https://youtu.be/Lv50juXp2Rw

З любов'ю, Анна Аверіна,

метапсихолог, трансформаційний тренер.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com