08 квітня 2017 року
Відкриття Мандрівника
Частина 3

Три важливі чинники

Розуміння, бажання, дія. Коли у розумної істоти виникає розуміння неприпустимості чого-небудь, то виникає бажання це змінити. А змінюється все тільки діями. У вищих світах думка – це теж дія. Вам доведеться підняти дупу і почати щось робити. За великим рахунком що робити не має значення. Важливіше сам факт дії. Для того, щоб вийти з депресії досить розуміння, що вона вам не потрібна, і ви не сприймаєте її; бажання змінити свій стан і будь-які дії, наприклад, почати бігати вранці. З цього моменту ситуація почала змінюватися. Це найбільш елементарний приклад. Далі я розберу більш складну ситуацію і дам принцип вирішення навіть тупикових ситуацій.

Для цього розглянемо принцип роботи мозку (знову ж таки нав'язаний ззовні), і те, як повинно бути. Трохи практики, і результат вас здивує.

Зараз у вас закладений принцип відходу (втечі) від проблем, для того щоб зберегти поточний стан речей. Для цього була створена програма «Ускладнення і прийняття початкової відмови від результату», з огляду на її неможливості за замовчуванням. Ця програма націлена на стандартний навик пошуку рішень.

В результаті виникає замкнутий цикл: завдання - ускладнення - відсутність рішень (безвихідь) - втома - жалість до себе - потреба рухатися.

Тому проблеми накопичуються, як снігова куля, а віз і нині там. Прикро, але маємо те, що маємо. І тут ... бац! Безвихідь, немає сил, страждання, жалість до себе, самокатування, раб навіки. Тут варто зрозуміти, що подальше повторення цієї ситуації безглузде і воно не дасть результату, тому треба щось міняти. Якби вас від самого початку вчили знаходити вихід, вміти вирішувати завдання, а не мучити себе, зберігаючи поточний цикл – а не проблему, а саме цикл - можливі рішення, то ви б знали про необхідність розбиття будь-яке завдання на елементарні складові частини. Настільки прості, що у вас не викликає сумнів їх вирішення, а навпаки, можливість їх не вирішення викликає почуття абсурдності. Все спрощувати - запорука успіху. Будь-яке завдання варто розбити на елементарні складові частини, що легко вирішуються, настільки елементарні, що віра в можливість їх вирішення (виконання) бездоганна (немає сумнівів), і почати діяти в напрямку їх вирішення (досягнення результату). У разі виникнення непередбачуваних проблем, вчиняти з ними так само. На заперечення оточення про занадто «поверхневе», легке ставлення до життя, - не звертати увагу. Це ваше життя, і ви його створюєте. І вам в ньому жити. За вас страждати ніхто не буде.

А тепер обіцяний приклад. Він для всіх буде важливий. Так, дорогі мої, це стосунки. Як ми вже знаємо, завжди треба керуватися внутрішніми бажаннями.

Вступна частина. Маємо: хлопчик (один), дівчинка (одна), взаємна любов (одна любов), бажання бути щасливими (два бажання, по одному на кожного), можливість діяти (дві можливості), право вибору (два вибори).

Завдання: зробити їх щасливими разом, любов взаємна присутня і є основним фактором. Вірніше - завдання збереження і розвитку любові між ними. Це рідкість в житті кожного і головний урок усього життя: створити, виростити, навчити, передати досвід наступним поколінням для створення безмежної вселенської любові. Начебто все просто, але загляньте всі у власний минулий досвід і поточний стан речей. Там, як кажуть, одні дрова, а тому живіть без неї і заспокойтесь, бо можливість була у кожного з вас. Тепер живіть без неї, поки не навчитеся її цінувати і оберігати, розуміючи її цінність.

Для початку ставимо кінцеву мету - зберегти любов і розвинути її, передавши її дітям, з навичкою вміти робити так само. Начебто просто: взяв, звів молодят, одружив і все. Але не все так просто. Проблема перша: немає довіри. Проблема друга: притирання і початкові помилки. Проблема третя: характер обох. Проблема четверта: оточення. Проблема п'ята: минуле. Підсумок: при звичному підході розрив, забути (що не можливо в принципі),  страждати, спроба отримати заміну. Хоча б через дітей передали досвід який? Правильно, як зробити все навпаки і страждати, плюс знайти виправдання неможливості цього через ускладнення всього, що тільки можна.

Як досягти результату?

Перше - мета, кінцевий підсумок: зберегти, розвинути, передати.

Друге - зрозуміти, що це необхідність для обох, а не страждання.

Третє - дії.

Четверте - розбиття проблем на елементарні частини.

П'яте - в будь-який незрозумілій ситуації дивись пункт перший.

Шосте - на все, що йде врозріз з метою (дії ведуть до зворотного) кликати слона. Якщо не зрозумів чому, читаємо все спочатку.

З цього виходить, що для досягнення необхідно: відчувати любов обом, мати бажання її зберегти, в результаті - розуміння її цінності і страждань при її відсутності, необхідність дій, які не йдуть на її руйнування, відповідальність за майбутнє, розуміння невідворотності покарання (відповідальності) або нагороди.

В разі проблеми згадуємо що ми любимо, і мета всього - починаємо діяти.

Не розуміємо один одного? Добре, значить сіли і вчимося доводити все до згоди, пояснювати, тощо. Роботи багато, триває вона все життя, але це того варте. Тільки живете ви або з любов'ю, або без неї - з «обманкою». Вибір кожен робить сам, відповідальність теж у кожного своя. Урок буде нескінченно повторюватися до його успішного проходження, втекти або відмовитися не вийде. Віра - це відсутність сумнівів, сумніви - це частина Системи, а Система - це страждання. В разі чого, згадуємо пункт перший вище, а на тих, хто заважає (сумніви) кличемо слона. Віра зміцнює, мета все наближає, а проблем стає менше. Пам'ятайте завжди, хто ви.

Довіра

Цей момент будемо обговорювати з декількох сторін. Сподіваюсь, вона (довіра) у всіх з'явиться, хто вже готовий. Довіри хочуть всі, але нести відповідальність не готовий ніхто. Бажання перше - спочатку безмежна довіра, відразу. Сильна заявка на наявність 100% усвідомленості. Я б сказав: «Добре, ми з вами зв'яжемося, коли з'явиться вільне місце Єдиного (Бога), залиште свої контакти». Сподіваюсь, вам зрозуміло. Тому не варто заявляти права відразу на все, бо вдавитеся.

Довіра в конкретних моментах. В цьому випадку діє той же принцип. Добре, наявність усвідомленості, відповідальності. Тут вже не просіть отримання підтверджень того, що ви заявили. 100% довіри до вас - це ваша 100% відповідальність, усвідомленість, віра, безмежна любов, нехай і до конкретного моменту.

Тому, перш ніж заявляти права на щось, то задайте собі питання, а чи маєте ви все для цього, чи завтра ви прокинетеся і все зміниться?

Коли у мене просять мою 100% довіру, я можу іноді дати спробувати її (довіру), тому що є безмежна Любов. У такі моменти кажу: «Не розтринькай її». Результат ви можете передбачити самі.

Не варто братися за те, до чого ви ще не готові. Беріться за те, до чого ви готові, і що приведе вас до зростання.

Що варто робити вам:

1. Зрозуміти, що треба вирішувати завдання поступово;

2. Довіра має пряму залежність від вчинків в конкретних ситуаціях;

3. На рівень довіри впливають кількість ситуацій і стабільність (сталість) вчинків;

4. У вашому світі і на поточному рівні усвідомленості довіра є величиною змінною, яка прагне до нуля в результаті сталості ваших вчинків. З плюсів у вас є особиста довіра, тобто загальна довіра цивілізації складається з окремих деталей, але не поширюється на конкретну особистість. Тобто конкретно ти не винен в усіх смертних гріхах всієї цивілізації, і з тобою спілкуються. Інакше вас би давно знищили, а так вірять і люблять. Дають можливість «провалитися» кожному і не один раз, і в кожному моменті «тут і зараз».

5. Насправді, проведіть паралель вас з собою. Згадайте себе коли ви були дітьми, в період статевого зростання, в період загостреним почуття юнацького максималізму, і період безмежного егоїзму.

Правильне сприйняття самого себе

Людина - це творіння вищих (більш розвинених) цивілізацій. Не стільки за образом і подобою, скільки за бажанням і призначенню.

Отже, людина в повному, цілісному розумінні цього слова - це симбіоз біологічного робота (оболонка) з набором рефлексів і свідомості, певної енергетичної субстанції, яка вирішує певні цілі і завдання. Якщо більш просто і зрозуміло, то тіло - це робот, керований дистанційно, оператором, в середовищі, що непридатне для існування самого оператора.

Оператор має сильний психофізичний зв'язок з тілом (оболонкою), а завдання в більшості (і за рідкісним винятком) вимагають повного злиття з ним. З цієї причини так гостро і так критично відчуваються базові потреби тіла, хоча насправді значимість їх Системою штучно зведена до абсолюту. Також варто усвідомлювати той факт, що Свідомість є головною, вона завжди визначає пріоритет цілей і завдань, і окрім того їх значимість в поточний момент. Тіло ж може не більше ніж посилати сигнали про свій поточний стан і потреб для продовження оптимального робочого ритму.

Але вибір завжди за Свідомістю. Для усвідомлення цього факту йоги і займаються цими практиками. Сама ж Свідомість не знаходиться навіть у фізичному тілі. Як вона виглядає і де знаходиться - не важливо. Важливо розуміти той факт, що Свідомість керує тілом, а воно їй повністю підпорядковується. Поява Свідомості (усвідомленості) дає незалежність від тіла, воно перестає бути господарем ситуації. Розвиток надздібностей тіла за великим рахунком не грає істотної ролі для досягнення цілей і завдань життя. Це не більше, ніж заняття спортом на професійному рівні. На певному рівні усвідомленості життя стає схожим на фільм «Сурогати». Більшості людей цього не треба, бо воно буде тільки заважати процесу їх навчання. Так що не дуже зациклюйтесь на тому, наскільки крутий рівень усвідомленості ви зараз маєте. Досить просто мати Свідомість.

Фокус уваги, поточний момент

Правильніше буде сказати, що фокус уваги - це фокус Свідомості, спрямований більшою його частиною на конкретну ситуацію. Для простоти розуміння цього проведемо порівняння з людиною і її засобами сприйняття світу. Ваш зір на 80% спрямований прямо, і на 20% присутній периферичний (бічний) зір. Якщо взяти за 100% і те й інше, вийде, що на поточну подію ви витрачаєте 80% своєї уваги, а 20% її залишаєте на контроль оточення.

Так і Свідомість присутня в декількох світах і тілах, розділяючи себе в залежності від необхідності. Тут мається на увазі Вищі Сутності, частиною яких ми і є.

Безпосередньо нас же цікавить наша Сутність і тіло. Так ось, візьміть і начебто з боку, знеособлено, погляньте на всю ту саму кількість речей, про які ви зараз постійно думаєте. Навіть про ті, що знаходяться всередині вас десь дуже глибоко і здавалося б незначно. Ви побачите, що в реальності всю свою Свідомість ви розділили на дуже і дуже багато речей, які тільки споживають ресурс енергії, але ніякого значення для вас не мають, а на значущі частини в такому разі виділяється не більше ніж залишок тієї загальної енергії. Тому і результати і життєві показники у вас такі ж самі. Дуже важливо вміти перебувати в поточному моменті тут і зараз, тобто вміти вибрати найбільш значуще з усього, відкидаючи все інше до зміни критерію важливості (пріоритету).

Якщо зовсім спростити, то потрібно повністю очистити голову від всіх думок, стати чистим і знеособленим від усього - це і є присутність в поточному моменті,  в моменті «тут і зараз».. Перенесення частини Свідомості (уваги) на конкретну подію, перенесення фокусу навіювання. Зародження емоцій щодо чого-небудь, наділення важливістю даної події. Емоційне забарвлення подій, ваше ставлення до них визначає критерій важливості. Для попадання в поточний момент необхідно стати знеособленим, прибрати всі критерії, погасити емоційне забарвлення, відключити внутрішній діалог і викинути купу думок. При першому попаданні в цей стан відчуття будуть своєрідні. Ви нарешті зможете бачити все, що відбувається. Це цікаво - просто дивитися. Існує досить багато різних станів, момент з них - це стан спокійного знеособленого споглядання.

Після його опанування, людина отримує можливість вибору рівня своєї реакції на будь-що, і визначення його критерію для себе. Це не так складно, як може здатися. Трохи практики і все вийде.

Стан Потоку або на гребені Хвилі

Я вже досить багато говорю про емоції, і це все не просто так. Насправді ті, хто з вас досягнув успіху в своєму розвитку, а це саме всі ви, просто в різний час, контролюватимуть тільки свій внутрішній (емоційний) стан, а далі вибирати, незалежно від ситуації, який забажаєте. Адже емоція - це просто нейтральна енергія, вона спочатку ні хороша, ні погана. А ось в який бік її направити, в які кольори пофарбувати, - вибір у кожного свій. Коли будь-хто з вас ловить цей момент перемикання емоцій (вірніше їх забарвлення), і це у нього виходить, як же цікаво на вас дивитися! Ви всі починаєте без зупинки базікати, таке відчуття, що вам треба розповісти дуже терміново все ваше життя. І ви бачите, скільки моментів можна було прожити по-іншому. Ось самі подумайте, де, яку і коли емоцію випробовувати вам говорили з дитинства. Крім основних, прошитих в глибокий рівень підсвідомості, таких як: почуття самозбереження або цікавість, і звичайно, стани страху або любові, що лежать в їх основі. Ваша емоційна реакція і є той продукт, заради отримання якого вас помістили в стадо і доять - таке ось своєрідне людське молоко.

Адже за великим рахунком, якщо ви розбили машину, то можна і радіти. Все питання в тому, як це сприймати.

Як же вас тоді навчили реагувати на цей випадок?

Розбили машину / її немає / проблеми з ремонтом / непередбачені витрати / розчарування / посилення стресу / злоба і агресія.

І ось вже ви ходяча, і аж ніяк не сексуальна, бомба. Спробуйте просто в такий момент видати іншу реакцію, а не ту, до якої ви звикли.

Тепер перейдемо до двох тривалих станів Свідомості:

- Глибока депресія;

- Ейфорія, стан Потоку.

Будь-які тривалі стани - це зібраний пазл з більш дрібних станів, що мають загальну похідну і мету.

Так ось, депресія - це постійний ланцюг подій, які сприймаються негативно. Глибина депресії залежить від кількості негативних подій, їх сталості і сили ваших негативних емоцій. А оскільки вони споживають (спалюють) енергію, то через короткий проміжок часу вже немає ні сил, ні бажання з неї вибратися. Вітаю, ви в глибокій жопі. Що робити - розберемо пізніше.

Однак оскільки цей світ дуальний, то існує і повна протилежність описаного вище. Багато хто з вас чули про «стан Потоку», «бути на гребені хвилі успіху», «спіймати удачу за хвіст» і тому подібних багатьох різних висловів і мовних зворотів.

Ілюзії

Як я казав, вибір емоційної реакції на події в житті події - особистий вибір кожного. Це основа, від якої варто відштовхуватися і приймати. У кожного в житті (хоча б раз) був ланцюжок подій, яка викликала суто позитивні емоції. Вони йшли одна за одною, загальний емоційний стан зростав, поки ви не стали ним повністю наповнені, настільки повні, що навіть будь-який негатив не міг в вас більше тоді проникнути, у вас просто не було вже вільного місця, куди його помістити. Будь-який негатив або відскакував, або залишався непоміченим. Якщо свідомо підтримувати такий позитивний стан, то з часом ваш мозок поставить своєрідну сліпу пляму на негативну емоційну реакцію, ви просто розучилися її проявляти.

Думаю, вже зрозуміло, що будь-яка істота, яка має Свідомість, не буде бажати негативу і страждань. Вам всім варто зрозуміти, що в негативі жити не вірно, це шлях в нікуди, тому варто перш за все змінити себе, взяти під контроль свої реакції і просто почати відчувати позитивні. Дуже скоро у вас з'явиться бажання жити (рухатися далі), ви станете наповнюватися позитивом, поки повністю не станете ним. І ось ви вже в стані Потоку. Ви сповнені енергією, як батарейка «енерджайзер», все у вас йде на лад, все виходить, і удача - ваш кращий друг. В такому стані люди будуть самі до вас тягнутися, бажати спілкуватися, вести з вами справи тощо. В принципі, ось вам і розуміння що таке Удача, і як зловити її за хвіст. Тільки не забувайте в такому стані правильно харчуватися, навіть змушуйте себе відпочивати, тому що наповнюваність вас енергією і її витрати будуть тоді колосальними, і до цього треба звикнути. Ви тепер як бурхливий гірський потік, який мчить вперед, не дивлячись ні на що.

Ким бути - або бурхливою гірською річкою або ж висохлим струмком, який наповнюється дуже рідко, вибір того у кожного свій, але знайте, що всі будуть в жопі до тих пір, поки самим не набридне в ній сидіти. Тому, коли всі це зрозуміють, піднімуть свій зад, перестануть себе жаліти, і все в житті почне змінюватися, це є тільки питання часу.

Абсурдністю стандартів порівняння, навіть самого факту порівняння

Я постійно бачу і чую тут гонку (змагання) всіх з усіма. Заради чого? Ви всі постійно порівнюєте себе самих з іншими. Це не має ніякого сенсу, оскільки у 90% цих перегонів не буде задоволення. Розберемо цей момент докладніше.

У кожного з вас є певна мета в цьому світі. Пройти певні уроки і отримати певний результат, досвід заради того, щоб стати краще, поділитися цим з іншими, поліпшивши тим самим все Єдине.

Як ви вже повинні були зрозуміти, то при правильному, якісному виконанні завдань і проходження уроків, ви відчуваєте позитивні емоції. Не рухатися шляхом розвитку ви не можете, оскільки все влаштовано таким чином, що внутрішній порив, заклик, тощо змусять вас робити хоч що-небудь.

Але від вас прихований один нюанс. Мету руху кожен повинен знайти собі сам, до того ж часто і зазвичай тільки методом проб і помилок. Так необхідно, щоб навчиться слухати себе самого, оскільки ви насправді вже від самого початку знаєте все, просто ви забули, і тепер треба згадати, щоби  повернутися назад до самого себе.

Але також ви всі спочатку ледачі, хоча це теж дуже добра підказка і навик, але і тому це теж було використано проти вас. А саме: вам просто вказали, що є мета, вона перетинається із загальних моментів з вашими, і ви з готовністю її з'їли. Тим більше ви частково відчуваєте емоції задоволення від отримання результату, фальшивого і нав'язаного. До того ж, ваше стадо, яке називається соціумом, постійно підтримує знову ж уявну значимість гонок, порівнянь, цілей і цінностей. Такі собі своєрідні гонки білок в колесі, щурячі перегони без початку і кінця. Тільки ось це колесо ще й енергію відбирає у вас у вигляді певних емоцій та й часу вашого земного життя.

Принцип думаю зрозумілий. Тепер головне, щоб у вас з'явилося розуміння самого факту абсурдності цих гонок, і того, що ще абсурдніше - стимулювати інших в участі і перемозі в них, адже гонки ці неможливо виграти. Ви можете стати тільки найкращою білкою, яку будуть годувати краще, ніж інших білок, причому напоказ, у них на очах: ​​нехай білки бачать, що буде, якщо бігати добре, але і також карають тих білок, які відмовляються брати участь в гонці. До речі, якщо вам вдасться поговорити віч-на-віч відверто з олігархами, то ви зрозумієте, що більшість з них вже давно знають про це.

Вам треба пройти свій шлях, і чим краще ви його будите проходити, тим складніші уроки для вас будуть, тоді і інструменти, отримувані для їх проходження і вирішення ваших цільових завдань будуть змінюватися. Це натяк для тих, хто мріє про багатство. Гроші - це тільки інструмент для вирішення ваших конкретних завдань. Буде завдання, будуть і інструменти, а не навпаки. Так що займіться спочатку пошуком своєї мети, навіть нехай методом проб і помилок. Виконуйте свою задачу добре, і буде вам щастя і нагорода. Пошук мети і її виконання (досягнення) - це основна ваша задача тут, і втекти або відмовитися від неї не вийде.

(далі буде)

Фріланс Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал  znaniya15839562074852

Канал Кирилла Килова

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше