07 серпня 2019 року
Розум більше не є локомотивом еволюції людини

Жодна проблема в наш час не вирішується на рівні розуму. Парадигма простору Землі кардинально змінилася.

Якщо раніше життєвий простір було влаштована таким чином, що за допомогою мислення ми вибудовували певний логічний ланцюжок, і потім створювалася послідовність дій, що вела до потрібного результату, то зараз, намагаючись вирішити свої життєві проблеми, і займаючись постановкою довгострокових цілей, ми можемо виявити, що це не працює.

На побутовому рівні або в світі бізнесу можна виявити одну і ту ж картину, що які б дії не робилися для зростання свого бізнесу або вирішення насущних питань, то доводиться застосовувати все більше зусиль з меншим результатом. Машина життя немов буксує на місці, і скільки б не подавати газу, вона практично стоїть на місці. Тільки стрімко збільшується ступінь зносу, в даному випадку - фізичного і емоційного здоров'я.

Чому так відбувається?

Як я вже сказав, діалектика самого простору змінилася повністю на Землі. Фактично ми вже живемо в новому конструктивному просторі. В езотеричних колах воно називається «Нова Земля». Всесвіт задав еволюцію людства за певним алгоритмом, де на певному етапі розум був основним інструментом розвитку людини і цивілізації.

Розум був основою для людини до теперішнього часу, але тепер цей інструмент перестав бути таким ефективним. Вся справа у вібраціях енергій, в яких ми зараз знаходимося. Сама по собі думка має нижчу енергетичну щільність, ніж почуття і відчуття. Але щільність простору стрімко стає тонше, і спираючись на думку, не відбувається бажаної дії. Почуття стають більш дієвою силою в Свідомості людини.

У попередні тисячу років, коли світ ставав все більш щільним, коли в свідомості людей переважала система виживання і боротьби, то еволюційною необхідністю був розвиток свого розуму і інтелекту. Більш високочастотні інструменти, такі як почуття і відчуття, вже в цих щільності не мали сили, і не могли керувати станом людини, просто не зчитувалися людиною належним чином.

Зараз ми з вами знаходимося в зворотному процесі. Колись статична частота вібрацій на Землі була 7-8 Гц. Це частота страху і виживання, на якій вібрувало людство. Зараз частота вібрацій збільшилася до 60 Гц. Тепер вже думка не може нести керуючу функцію, і не має вирішального впливу на життя людини. Думка начебто  провалюється в цих частотах, втративши просторову основу.

Тепер почуття і відчуття вийшли на перше місце, і хоче людина чи ні, але якщо вона бажає продовжити існувати і розвиватися в цьому світі, то змушена прийняти нові правила Гри, - перебудовувати свою взаємодію зі світом.

Складністю для багатьох стає те, що почуття і відчуття вже не йдуть від розуму, ними не можна керувати в корисливих інтересах або для маніпулювання іншими людьми. Їм можна тільки слідувати. Вони йдуть від самого витоку людини, вони йдуть з серця, від Бога, і вони поведуть людину до благополуччя і щастя, якщо тільки людина почне дотримуватися їх.

Повністю довірившись почуттям, людина переконається, що набагато простіше, без зусиль і швидше вирішуються життєві питання, проблеми. Немає необхідності в напрузі і колосальних витратах енергії і ресурсів.

Якщо ви хочете змінити своє життя в даний час, поправити своє здоров'я, вийти зі стану виживання, зробити стійким свій бізнес, то необхідно прийняти цей новий порядок речей і взяти його за основу.

www.youtube.com

Канал Мировой Чененлинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

3 найкращі способи позбутися болю у спині
Поєднання таких способів лікування запобігає проведенню оперативного методу, допомагає зменшити зайве застосування таблеток, надає тривалий вплив, що запобігає виникненню та рецидиву захворювання. 
Читати більше