07 лютого 2020 року
Унікальний Повний місяць 09 лютого 2020 року

09 лютого 2020 року відбудеться Місяць у повні (або Повний місяць), який може стати для вас доленосним. Він відбувається в порталі двійок з 2 до 22 лютого. Енергія двійок - це місячна енергія. А Місяць у повні - головний момент сили місяця за увесь місяць.

Цей Місяць у повні послужить ініціацією вашої творчої енергії, яка буде утримувати вас увесь рік. Енергії цього дня будуть підштовхувати вас до пошуку нового джерела Творчості, нової вільної професії, яка дозволить вам вийти з рутини і змінити своє життя на краще.

В цей день ви зможете безпомилково вибрати своє щасливе майбутнє, і побачити можливості для того, щоб зробити швидкі і правильні кроки в цьому напрямку. Вибирайте те заняття, яке подобається, через яке ви зможете одухотворяти матерію і виразити себе в повній мірі.

Не пропустіть цей час і ці енергії - робіть вибір і дійте!

Почніть, запишіться, купіть, підіть, зробіть реальний крок ... Сміливо, рішуче, легко і радісно. Щоб саме в ці дні дати цій енергії ініціювати вас, ваш вибір і ваше реальність.

З'являється можливість синтезувати нове, пов'язувати різні методи і напрямки, знаходити незвичайний підхід до різних проблем і людям. З'являється можливість конструктивної роботи в колективі, можливість зібрати навколо себе однодумців і проявити організаторські здібності.

Енергетика Місяця у повні буде змінюватися, і настрій може бути непередбачуваним. Тому внутрішній баланс в такий день дуже важливий. Навіть якщо ви зі скепсисом відноситеся до медитацій і іншим духовним практикам, спробуйте: результат може вас приємно здивувати, а заодно і змінити ваше сприйняття реальності.

Зараз духовні практики особливо ефективні, і я хочу дати вам практику «Інтеграція фізичного тіла в тіло Світла», яку ви можете провести в Місяці у повні:

https://www.youtube.com/watch?v=HtJANUyC5vM&feature=youtu.be

А перед цим можете прослухати невелику лекцію «Усвідомлення Цілісності», якщо вам цікава ця тема:

https://www.youtube.com/watch?v=_wt50zMuX7c&feature=youtu.be

В цей Місяць у повні ви можете усвідомити не тільки завдання свого втілення на цій планеті, але і в повній мірі усвідомити, що таке безкорисливе служіння, турбота і відповідальність за планету і людство.

Усвідомте, що наше спільне майбутнє залежить від кожного з нас - воно складається з безлічі шарів реальності, які ми створюємо особисто для себе. Тому, створюючи свою кращу реальність, ви берете участь в створенні кращої реальності Землі і людства. І тримайте це в свідомості, створюючи свою реальність для найвищого блага всіх.

Анна Аверіна,

метапсихолог, трансформаційний тренер

Переклад і правка Валерія Зміївського

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше