Читати більше
06 лютого 2020 року
Енергія Чі (ЦІ)
В старих східних рукописах написано, що енергія Чі (Ці), яка циркулює у Всесвіті, і є головною енергією для людини.
Згідно давній китайській медицині, день людини починається не опівночі, а з 3-ї години ночі, коли максимально активний канал легень.
Далі, о 5-й годині ранку активність переходить до товстого кишечника.
О 7-й годині ранку починає інтенсивно працювати шлунок.
О 9-й годині ранку енергія Чі переходить до підшлункової залози.
Об 11-й годині енергія Чі перетікає в серце.
Після 13-ї години дня енергія Чі перетікає до тонкої кишки. Після чого починають працювати протифазні органи.
З 15-ї години стає активним сечовий міхур.
З 17-ї години активізуються нирки.
З 19-ї години вечора активізується канал перикарда, що відповідає за систему кровообігу.
З 21-ї години активізується канал потрійного обігрівача, що відновлює імунну систему.
Після 23-ї години активізується жовчний міхур.
З 1-ї години ночі активізується печінка.
З 3.00 до 5.00 години ранку
астматики відчувають дискомфорт чи приступи хвороби, оскільки саме в цей час відбувається викид гормону картізону в кров людини. Цей гормон готує організм до даної активності, він же може і загострити хворобу легень. О 5-й ранку концентраЧія картізону в 6 разів більше за денну норму. Тому лікарські препарати діють в цей час слабо.
О 6.00 годині ранку
підвищується рівень цукру і амінокислот у крові. Організм готовий до прокидання. При цьому процес загального обміну речовин вже почав діяти. Не даремно кажуть, що «Хто рано встає – тому Бог дає». Якщо людина встає від 5-ї до 6-ї години ранку, то у неї не буває проблем, викликаних запором та інших неприємностей.
З 7.00 до 9.00 ранку
все, що буде з’їдено, перетвориться у вуглеводи і піде прямо на перетворення енергії для життєдіяльності (та ж кількість їжі після 19-ї години вечора перетворюється в жир і відкладається про запас).
З 9.00 до 11.00 ранку
організм досить стійкий до рентгенівського випромінювання. Больова чутливість знижена (це час робити уколи). Особливо активна короткочасна пам'ять. Підвищена працездатність.
З 11.00 до 13.00 години дня
серце максимально активне, тому в цей час робити електрокардіограму (ЕКГ) недоЧільно. В цей час серце дуже чутливе до стресів.
З 13.00 до 15.00 години
працездатність падає. Тиск і гормональний рівень падають, печінка виробляє багато жовчі. Йде активне засвоювання перетравленої їжі. Якщо є можливість, краще в цей час відпочити. Зуби в цей час менше чутливі до болю. Наркоз в цей час діє довше і легше.
З 15.00 до 17.00 години
відбувається новий підйом енергії. Тиск крові підвищується, кровообіг посилюється, температура тіла і рівень цукру в крові трохи підвищується. Активізується довготривала пам'ять.
З 17.00 до 19.00 години
приплив енергії продовжується. В цей час швидше ростуть нігті і волосся. Нирки працюють на повну потужність, очищаючи організм від шлаків. Висока працездатність.
З 19.00 до 21.00 години
тиск і пульс стрімко знижуються. В цей час треба дуже обережно приймати засоби, що знижують тиск. Особливо ефективні ліки, що діють на центральну нервову систему. Антибіотики, прийняти в Чі часи, дають найбільший ефект з мінімальною шкідливою дією.
З 21.00 до 23.00 години
їжа припиняє перетравлюватися до ранку. Працездатність падає. Усі люди відчувають сонливість. Особливо шкідливі в цей час алкоголь і нікотин. Знижується температура тіла, частота пульсу, збільшується кількість лейкоцитів. Організм переходе в режим сну.
З 23.00 до 1.00 години
ночі, якщо в цей час не спати, спостерігається новий виток енергії. Але він дається людині для внутрішніх процесів.
З 1.00 до 3.00 години
більшість людей сплять. Усі процеси в організмі загальмовані, окрім очистки крові печінкою. Невипадково кількість аварій в цей час збільшується. Тіло в цей час дуже чутливе до холоду і болі.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше