06 лютого 2020 року
Енергія Чі (ЦІ)

В старих східних рукописах написано, що енергія Чі (Ці), яка циркулює у Всесвіті, і є головною енергією для людини.

Згідно давній китайській медицині, день людини починається не опівночі, а з 3-ї години ночі, коли максимально  активний канал легень.

Далі, о 5-й годині ранку активність переходить до товстого  кишечника.

О 7-й годині ранку починає інтенсивно працювати шлунок.

О 9-й годині ранку енергія Чі переходить до підшлункової залози.

Об 11-й годині енергія Чі перетікає в серце.

Після 13-ї години дня енергія Чі перетікає до тонкої кишки. Після чого починають працювати  протифазні органи.

З 15-ї години стає активним сечовий міхур.

З 17-ї години активізуються нирки.

З 19-ї години вечора активізується канал перикарда, що відповідає за систему кровообігу.

З 21-ї години активізується канал потрійного обігрівача, що відновлює імунну систему.

Після 23-ї години активізується жовчний міхур.

З 1-ї години ночі активізується печінка.

З 3.00 до 5.00 години ранку

астматики відчувають дискомфорт чи приступи хвороби, оскільки саме в цей час відбувається викид гормону картізону в кров людини. Цей гормон готує організм до даної активності, він же може і загострити хворобу легень. О 5-й ранку концентраЧія картізону в 6 разів  більше за денну  норму. Тому лікарські препарати діють в цей час слабо.

О 6.00 годині ранку

підвищується рівень цукру і амінокислот у крові. Організм готовий до прокидання. При цьому процес загального обміну речовин вже почав діяти. Не даремно кажуть, що «Хто рано встає – тому Бог дає». Якщо людина встає від 5-ї до 6-ї години ранку, то у неї не буває проблем, викликаних запором та інших неприємностей.

З 7.00 до 9.00 ранку

все, що буде з’їдено, перетвориться у вуглеводи і піде прямо на перетворення енергії для життєдіяльності (та ж кількість їжі після 19-ї години вечора перетворюється  в жир і відкладається про запас).

З 9.00 до 11.00 ранку

організм досить стійкий до рентгенівського випромінювання. Больова чутливість знижена (це час робити уколи).  Особливо активна короткочасна пам'ять. Підвищена працездатність.

З 11.00 до 13.00 години дня

серце максимально активне, тому в цей час робити електрокардіограму (ЕКГ) недоЧільно. В цей час серце дуже чутливе до стресів.

З 13.00 до 15.00 години

працездатність падає. Тиск і гормональний рівень падають, печінка виробляє багато жовчі. Йде активне засвоювання перетравленої їжі. Якщо є можливість, краще в цей час відпочити. Зуби в цей час менше чутливі до болю.  Наркоз в цей час діє довше і легше.

З 15.00 до 17.00 години

 відбувається новий підйом енергії. Тиск крові підвищується, кровообіг посилюється, температура тіла і рівень цукру в крові трохи підвищується. Активізується довготривала пам'ять.

З 17.00 до 19.00 години

 приплив енергії продовжується. В цей час швидше ростуть нігті і волосся. Нирки працюють на повну потужність, очищаючи організм від шлаків. Висока працездатність.

З 19.00 до 21.00 години

 тиск і пульс стрімко знижуються. В цей час треба дуже обережно приймати засоби, що знижують тиск. Особливо ефективні ліки, що діють на центральну нервову систему. Антибіотики, прийняти в Чі часи, дають найбільший ефект з мінімальною шкідливою дією.

З 21.00 до 23.00 години

 їжа  припиняє перетравлюватися до ранку. Працездатність падає. Усі люди відчувають сонливість. Особливо шкідливі в цей час алкоголь і нікотин. Знижується температура тіла, частота пульсу, збільшується кількість лейкоцитів. Організм  переходе в режим сну.

З 23.00 до 1.00 години

 ночі, якщо в цей час не спати, спостерігається новий виток енергії. Але він дається людині для внутрішніх процесів.

З 1.00 до 3.00 години

 більшість людей сплять. Усі процеси  в організмі загальмовані, окрім очистки крові печінкою. Невипадково кількість аварій в цей час збільшується. Тіло в цей час дуже чутливе до холоду і болі.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше