03 січня 2021 року
Підйом 144 000 Воїнів Світла

144 000 працівників Світла та воїнів Світла були згадані в книзі Відкриття (книзі Одкровення), на табличках Есмеральди, Командуванням Аштара, Санандою (Ісусом Христом), корінними американцями та багатьма іншими. Великий заклик був надісланий усім працівникам Світла у відомих Всесвітах прийти сюди, щоб допомогти і провести цю планету (планету Шан) через процес Вознесіння. Вони є однією з найзагадковіших груп, згаданих у Біблії.

Але хто такі 144 000?

Книга Одкровення та Смарагдові таблички (Смарагдові скрижалі) передбачають прибуття 144 000 працівників Світла, які врятують Землю від «Темних Сил» під час Калі Юги Кінця Часу. Зараз більшість із 144 000 працівників Світла знаходяться на планеті Земля, і перебувають у процесі «Пробудження» для своєї Божественної мети та місії на Землі. Більшість із 144 000 - це зоряний посів, який прийшов (втілився) на планету з еволюційно більш високо розвинутих планет, хоча деякі з 144 000 - це просунуті рідні Душі на Землі.

Командування Аштара:

Командування Аштара передбачало, що ті, хто вознесеться на першій хвилі, матимуть можливість повернутися на Землю у вознесеному стані, пробудити решту людства до можливості Вознесіння. Книга Єноха вказує на це передбачення, говорячи про раптову появу на Землі 144000 Вознесених Майстрів, які перетворять світ і відкинуть хмари темряви та відчаю.

Корінні американці:

Поява 144000 вчителів також передбачається в пророцтвах корінних американців. У квітні 1983 року Магістр медицини Харлі Свіфтдер заявив, що 144 000 просвітлених майстрів Танцю Сонця повністю пробудяться в тілі своєї мрії. Вони почнуть збиратися у своїх пернатих зміях або крилатих зміїних колесах (Мер-Ка-Ба – тіло Світла людини) і стануть великою силою Світла, щоб допомогти решті людства танцювати свої наявні мрії.

Книга Відкриттів:

У Книзі Відкриттів згадується і дається пояснення 144 000 просвітлених майстрів. У 7-му розділі Книги Відкриттів йдеться про незліченну кількість кожного народу, одягненого в білий одяг. Це могло бути сприйняття Світлих тіл, що прикрашають натовп, який йде слідом за 144000 просвітлених майстрів, щоб піднятися на другу і третю хвилі вознесіння. Це були ті, хто очистився під час великого лиха, семирічного періоду великої скорботи. Це відповідало б природним катаклізмам, які передбачались як необхідні для того, щоб Земля очистилася від промислової цивілізації та забруднення до власного вознесіння.

Калі Юга:

Земля здійснює 360-градусну подорож Галактикою кожні 25 920 років. Кожен повний цикл відомий як Юга. У Юги є чотири частини. Дві частини (180 градусів) висхідної Свідомості (підйом) та дві частини (180 градусів) низхідної Свідомості (падіння). Цей циклічний підйом і падіння свідомості на Землі відбувається з часу її створення, і це пояснює підйом і падіння великих цивілізацій на Землі. Калі Юга є останнім квадрантом спадаючої свідомості в межах Юги. Зараз Земля знаходиться на краю Калі-Юги. Біблійна назва Калі Юга - це кінець часів. Кінець часів буде не кінцем Землі, а кінцем Темряви і Зла на Землі та світанком Сьомого Золотого століття Просвітництва.

Пробудження:

Більшість із 144 000 Просвітлених Майстрів зараз перебувають у процесі «Пробудження», виходячи зі своєї тривалої психічної та духовної сплячки, розуміючи, що вони тут, щоб допомогти у великій трансформації Землі. Клітинні спогади про 144 000 Просвітлених Майстрів були заплановані, приурочені та активовані для того, щоб «покинути» в цей час і пробудити свою справжню ідентичність, місію та мету втілитися на Землі в цей вирішальний час в історії Землі.

Ми прибули і вступили в 11-ту годину Великої Зміни, що відбулася на Землі, і настав час кожному з решти 144 000 Просвітлених Майстрів стерти з очей мрію про напівжиття, вдарити чолом і скасувати мрію про матеріалізм. Прокинься і присвяти себе титанічному завданню врятувати цю планету!

Сплячі маси Землі не врятують планету. Тільки 144 000 працівників Світла можуть врятувати планету. Але Всі 144000 працівників Світла Повинні посісти своє місце і зайняти його зараз! Час розгубленості, вагань та зволікань закінчився!

Є планета, яку треба врятувати. І ми підписалися, щоб врятувати вас! Кожен, хто вагається, може поставити під загрозу всю Місію. Це звучить галактично серйозно. Якщо ви думаєте, що ми перебуваємо в черговій «рутинній місії», подумайте ще раз. Це найбільша місія, яку Велике Біле Братство здійснило за останні 200 000 років. Погляди всієї Галактики Чумацький Шлях спрямовані на нас. Всі дивляться, ми це чи ні. Галактика спостерігає, чи буде Земля врятована чи знищена. Зрештою, переможе Світло!

Орден Світла

https://thegalacticfederation.com

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com