Звички, що забирають енергію і впевненість у собі

13 лютого 2020
Кирило Кр.

У 2017 році вийшла книга «Тепер!» від Еріка Бертрана Ларссена, автора бестселерів «На межі» і «Без жалю до себе». На цей раз норвезький тренер пропонує читачам зосередитися на своєму емоційному стані і навчитися жити тут і зараз.

Ниття

Людина, яка часто скаржиться, робить це тому, що бачить загальну картину, дивиться на події з боку, а не зі своєї індивідуальної позиції. У принципі, це корисна властивість, але іноді вона стає перешкодою.

Ниття — та сама звичка, яка відбивається на вашому благополуччі і робочій ефективності. Ми бачимо підтвердження у всіх шарах суспільства. Що найцікавіше, часто скаржаться і талановиті спортсмени. Вони переживають і хвилюються з-за проблем, що знаходяться далеко за межами їхньої відповідальності, які загалом не повинні хвилювати. І це відбувається не тільки в спорті.


 
Ви можете більш усвідомлено ставитися до своїх думок і слів у повсякденному житті. Цілком допустимо відчути і визнати: «Так, зараз я трохи скаржуся». Але потім ви повинні запитати себе: «чи можу я побачити в цій ситуації щось позитивне?» І почати діяти!
 

Критика

Кожен раз, коли ви негативно відгукуєтеся людині, що відсутня, не ставлячи перед собою мету змінити ситуацію на краще, чи критикуєте, не бажаючи особисто відповідати за зміни, у вас в голові повинен звучати тривожний сигнал.

Вражаюче, наскільки нормальним у нас вважається критикувати інших. Це так легко зробити. Ми починаємо критикувати ще в дитинстві і продовжуємо, ставши дорослими. Навіть дивно, адже насправді критикування практично не дає позитивних результатів.

Люди, які справляють гарне враження, зазвичай чудово вміють не говорити погано про інших людей. Вам теж це ні до чого.

Заздрість

Заздрість — погана штука. Вона послаблює вашу внутрішню силу. Іноді почуття несправедливості буває обґрунтованим: усі ми іноді стикаємося з несправедливим зверненням. Але заздрість — дріб'язкове почуття. Кращі люди надихаються, а не заздрять.

Деякі люди можуть зізнатися, що дійсно відчувають заздрість: легковажне «Ох, я так тобі заздрю» зазвичай означає, що ви вважаєте цю людину на рідкість щасливою або розумною. І все ж у нас всередині закладено цілий спектр почуттів, і протягом життя ми відчуваємо різні емоції. Тому тут важливо бути чесним із самим собою. Інакше вам буде важко стати кращим і знайти внутрішню силу.

Кращі з нас не заздрять і простіше ставляться до інших, у чому зосереджений потенціал розвитку. Вони знаходять саме ті області, в яких можуть розвиватися. 
 

Стрес

Для одних людей стрес — це показник статусу. В інших співтовариствах його вважають ознакою відсутності контролю. Цілком можна мати найважливішу в світі роботу, нести величезну відповідальність, постійно тримати в пам'яті неймовірні обсяги інформації і виконувати безліч справ, але при цьому не відчувати стресу. Цілком можна не бути ледачим, і в той же час не відчувати стресу. Ви можете перебувати посеред цього хаосу і, тим не менш, зберігати спокій і контроль над ситуацією.

Навчіться розставляти пріоритети і виділяти найважливіше. Тільки в такому випадку ви зможете налагодити своє життя і забути про стрес.
 

Лінь

Лінь — величезна загроза для вас, вашої родини і суспільства в цілому. Ми просто забули, як здорово спонукати себе до дії. Ви отримуєте позитивний досвід, знаючи, що робите хорошу роботу за свою зарплату. Ви розумієте, що робите внесок у розвиток компанії, поліпшення здоров'я пацієнтів, турботу про людей. Зміцнюйте свою гордість і внутрішню силу, коли чините правильно.

Якщо ви звикли подовгу лінуватися, то ви не зможете відшукати свою внутрішню силу. Адже у вас стоїть протилежне завдання, так?
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Солов'ї з Шаоліня і відьми у Заліщиках: 5 книг, які вразять своєю екзотикою
Книжки цього огляду, — наче подорож у далекі екзотичні країни, які виявляються віддзеркаленням внутрішнього світу їх героїв, даруючи нам захоплюючі історії про несподівано рідне й близьке. Саме таке, магічне поєднання оповідної естетики й визначає справжню літературу нашого часу.
Читати більше
Як вибрати УФ-лампу для домашнього манікюру
Раніше у майстрів манікюру не було вибору, УФ лампи існували лише в одному виді — кварцеві. Зараз такі прилади зустрічаються дедалі рідше, але ви все ще можете придбати таку лампу за дуже помірною ціною.
Читати більше