Захист для MacBook і догляд за ним

24 січня 2023
Редакція

Лінійку ноутбуків MacBook багато хто вважає однією з найкращих серед будь-коли створених. Останні моделі поєднують безліч якісних і надійних елементів, упакованих у металевий корпус. SSD-накопичувач, високоякісний екран, потужний процесор, непогана відеокарта та стійка до відмов клавіатуру. Вони втілюють оптимальне співвідношення портативності, продуктивності і автономності.

Незважаючи на деякі спірні рішення, наприклад, скорочення кількості портів USB до одного, ці девайси від Apple завоювали свою аудиторію. Не в останню чергу завдяки багатозадачності та успадкуванню традиційних форм та інтерфейсів. Лептопи MacBook, залежно від версії, використовують для роботи, навчання, роботи з графікою та відео та багато чого ще. Єдина річ, недоступна на MacOS – геймінг. Під ігри, на жаль, вони не створені.

Чи потрібний MacBook захист?

Неймовірно, але факт — металевий корпус ніяк не рятує від пошкоджень, особливо, коли справа стосується точкових ударів. Тому преміальні ноутбуки від Apple потребують відповідних аксесуарів, які запобігають можливим збиткам. На ринку вони представлені п'ятьма класами, кожен із яких призначений для своїх завдань.

Прості чохли та кишені для захисту від слабких зовнішніх впливів під час транспортування в рюкзаку або сумці. Не мають запасу міцності, але дозволяють уникнути подряпин.

Пластикові накладки проти серйозної шкоди від оточення та при перенесенні в сумках та рюкзаках. Непогано справляються зі своїм завданням, а також дозволяють змінювати зовнішній вигляд девайсу.

● Папки у форматі сумки для переносу лептопа та забезпечення середнього захисту. В різних умовах можуть служити як підставка "відкрив - попрацював - закрив". Можуть навіть захистити від падіння.

"Кур'єри" у вигляді сумки з додатковими захисними вставками або без них усередині. Підходить для використання в поєднанні з раніше вказаними чохлами для MacBook .

 Рюкзаки, аналогічні попередньому виду софт-кейсів, але у зручнішому форм-факторі. Деякі моделі відрізняються підвищеними захисними характеристиками, що забезпечує найбільший рівень захисту у поєднанні з пластиковими армованими накладками.

Стаючи перед вибором захисних аксесуарів, варто пам'ятати, що їх не може бути занадто багато або мало. Різноманітність і наявність під рукою чохла на будь-який випадок у житті - запорука безпеки девайса. Щоб обзавестися хоч цілим набором захисту для MacBook, можна легко знайти все в інтернеті. Наприклад, можна зайти в інтернет-магазин МакІнКейс, щоб самому побачити асортимент та різноманітність.

Як чистити Макбук після чохла?

Якщо аксесуар тривалий час не виймати з чохла, то можна виявити, що на його поверхнях скупчилися пил і бруд. Звичайно, забруднення просто життєво необхідно видалити. Це дозволить уникнути величезної кількості проблем, починаючи засмічення портів (якщо їх більше одного) і закінчуючи проблемами з охолодженням. Але до процесу потрібно підійти ґрунтовно. І, звичайно, все потрібно робити лише тоді, коли лептоп вимкнено та відключено від мережі.

Екран

Чищення дисплея MacBook нічим не відрізняється від чищення будь-якого іншого комп'ютера, проте не слід нехтувати обережністю. Apple рекомендує утриматися від використання спирту або будь-яких засобів для чищення. Ідеальний варіант — зволожена звичайною водою серветка із безворсової мікрофібри, яка постачається у комплекті. Як альтернатива підійдуть безспиртові вологі серветки для очищення екранів, які продаються в будь-якому магазині з комплектуючими.

Корпус та клавіатура

На відміну від екрану, решту девайсу, крім роз'ємів, можна чистити із застосуванням неагресивної побутової хімії, хоча компанія-виробник і не рекомендує цього робити. Алюмінієвий корпус легко піддається очищенню від усіх слідів пилу, бруду, жиру, поту, відбитків пальців та іншого бруду, тому тут досить звичайного ватного диска. При цьому важливо не переборщити, щоб не з'явилося потіків.

Головне правило при проведенні подібної процедури – не чіпати порти та рамку дисплея. Перше обумовлено можливістю короткого замикання, що може призвести до вигоряння периферії або ланцюжка живлення. Друге пов'язане з наявністю гумової герметичної прокладки, яку роз'їдають навіть найслабші миючі засоби. Це актуально навіть за наявності скла, що закриває матрицю.

Фінальна обробка

Як завершальний штрих у приведенні MacBook в порядок знадобиться видалити всі сліди і розводі, які залишаться після того, як все висохне. Їх потрібно видалити сухою мікрофібровою серветкою без ворсу. Все вийде легко, враховуючи специфічні характеристики матеріалу та властивості поверхонь лептопа від Apple.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Допоміжні рідини для манікюру: типи та поради щодо використання
Зовсім нещодавно манікюр вважався звичайним нанесенням лаку, який висихає за декілька хвилин на свіжому повітрі, а сьогодні світ встановлює свої правила і розмежовує різні терміни.
Читати більше