​Як говорити, щоб тебе слухали?

5 січня 2017
Marina Kaplun
Знаєте, яка зброя найсильніша? Ні, не ракети, і не бойові машини. Це слово! Наша мова має величезну силу і здатна на більше, ніж ви думаєте. Але як часто, опиняючись в компанії, або зачитуючи доповідь, або, банально, спілкуючись, ви помічаєте, що вас ніхто не слухає? Або слухає, але неуважно? Сьогодні ми розберемося, чому так відбуватися і як змінити ситуацію. Ми змусимо всіх вас слухати!

В першу чергу вам потрібно позбутися шкідливих звичок. Отже,...

Сім найпоширеніших гріхів у спілкуванні:

Перший: Плітки

Так-так, як часто ви перемивати комусь кісточки? Але ж знаєте, що це не зовсім етично, точніше - зовсім не етично. Не забувайте: ті, хто бреше з вами, бреше і про вас!

Другий: Засудження

Людина, яка не приймає інших і засуджує усіх, неприємна у спілкуванні. Вона дратує. Від такої людини хочеться швидше втекти.

Третій: Негатив

Люди, які в усьому бачать лише негативні фактори, які не вміють радіти і вічно ходять з похмурим виразом обличчя. Сподіваюся, це не ви. Адже з такими точно ніхто не захоче спілкуватися.

Четвертий: Скиглення

Всі скаржаться, але якщо це стає звичкою, якщо замість того, щоби боротися з труднощами або шукати позитив, людина раз у раз скиглить, її в кінцевому підсумку всі кинуть. Чи помічали, як ми любимо скаржитися на погоду, гроші, проблеми, спорт, одяг. Час викинути цю звичку геть.

П'ятий: Звинувачення

Люди, які не вміють і не хочуть нести відповідальність, не заслуговують на повагу і слухати їх точно ніхто не буде. Це складно - брати на себе відповідальність за свої дії, ще важче - за чужі. Але повірте, це одна з найкорисніших навичок в житті.

Шостий: Прикрашання

Якщо просто - брехня. Рано чи пізно вся брехня вилазить назовні й тоді людина втрачає репутацію. Брехати погано! Адже вас ще в дитинстві так вчили.

Сьомий: Догматизм

Зсув фактів і думок. Ми не любимо, коли нам нав'язують свою думку. І кажуть про особистісні переконання, як про святу істину. Не забувайте розділяти сам факт від свого сприйняття цього факту.

На що ж варто замінити ці шкідливі звички?

Нам знадобитися проста формула:
 
Щирість + Автентичність + Чесність + Любов
 
Тільки так ви заслужите повагу і увагу всіх слухачів.

Ставте ваші лайки і робіть репости, якщо хочете побачити продовження цього матеріалу. Будьте впевненіші і у вас все вийде!
Матеріал написано на основі лекцій TED.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше